[Naprawiony] Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

  • Rozpoczynający wątek GrrAfiCuS*
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Na aplikacji pokazuje odwrotnie niż na komputerze :) tzn. na Komputerze na wyspie jest + na drewno i - na kamień, na aplikacji wyświetla się + na kamień i - na drewno. Jeszcze nie mam kopalni na 20 lv żeby powiedzieć które jest prawdziwe ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Sprawdziliśmy to na Edessie i nie udało nam się powtórzyć błędu. Czy mógłbyś proszę podesłać screeny z porównaniem surowców na appce oraz na komputerze? Jaką wersję aplikacji posiadasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

2.94.1 - wersja aplikacji a to screeny wyspy [island]177779[/island] na EDESSIE:
ZDJ.KOMP

ZDJ.Z APLIKACJI

Tutaj to wgl dziwnie jest, to dokładnie ta sama wyspa :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Nic nie widać...wrzucaj wszystko jako obrazy, a nie linki do nich. Ułatwi to wszystkim życie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Gdy próbuję wstawić zdjęcie pisze mi Valid File ;) uploaduje Google Drive i nigdy problemu nie było :) a na linku wszystko ładnie widać:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

U mnie, jak wejdę w link, to nic nie widać...jakiś znak zakazu tylko w sumie:) Wrzuć fotki na jakąś stronę, i daj link do nich w bbcode img i po sprawie. Błędu żadnego nie będzie...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

2.94.1 - wersja aplikacji a to screeny wyspy [island]177779[/island] na EDESSIE:

SCREEN KOMP
nn7Kf-46VVZzyqTM19PxOSZQw6RhE8KjS6K_4sS3yloUQhOcSZ8F8UHemt8YfTJouSGpYQhK7e93d4HPb4Sqk3Ts5t_LaoNLLqhR5buDcz9bybi8acdEjcdRRSw13kYQXZJIMCuXaOdSmH4PwxB3u4IOXWne_sBNl1B-RbF1KdNpIzraoSRhQljuS0gFOxakCVvQMiBT3cPEzY0zxnc1Voe-QzUUOScz7j4EJbAXpl-xLjqe8Fefy9W3hXgPNVsSL9rOOESNn85YQUOXqO3SpzDKQG447P0ZqZe9nLODJHvEYSizrp3TB5EHHw1Ipms5lryW4VERZP_aWwrxt3VDyRmh0EyECThXf1U1Y4ry8XrF0mex6pIVPzHbZbDAuMgTVqvuQ_GOmos2Mnw2ETdRTa7ZsUTvpvNJENDbKeakrfosjTeSFeUHfit-NpYOlnj_mxh18OHEN1K36wAk0k6DnCRJOKR3lVWrhVMTZnLfKVtc3lLjT1T19jdvHdhe9gIUo3e89jTJ0aRAoWzIuhKtNd9K2R2NaFZQjBRyqXy_C-M=w975-h555-no


SCREEN APKA
fKN0bfjKzSxZPP8rUkVBFeCox2KTScJJK_1mkia2jdc2O_yb8lD_vEJK636VKZZTTH5EVHS7Xigg6G9qtxd8i04bbUMlxEt0Yj4PolB13FZL-Vk5wH-v0pdh72h5JijNw6Gct5DPtE0uuSzi4ONVLfQ4SKejflbN1Dn-1Cs1jrbvLJx5avrifqNQzW-RxCQ1HWvd02-3MSpHdQ9pdMNXr0fQ5ywBDMlE5z5WwK4Z5dRCdw2vsl6g76Rh1vZYdCFVoUy-0rw1LoDFGZz86ZLOe_gydR9QO0m-MQoWuwF_Pamy_OfB-dX5R5-W9XejTY36_QDOE4srNInv-SqeV3u5GpkJcjPwZmO_1wZd32egpx7xDokI34XtEEaKq6ljus9wTXn6yuEHXQH7h0v83Otug9G2hV816dmuZqNIAkmgbg6F-VYj_HgprZuDQZvG0S_ksC4Ua9V5_kpX1qfHkmc5MkOgX_njPFCmNL7mSFftGOv4WzLr4PJFjzoYEGYqyHpuJvMdkv54uqKXzBcGdQaBKOFnQVuyG1vUrgpUmbsF5Ec=w540-h813-no


Tutaj to wgl dziwnie jest, to dokładnie ta sama wyspa :)

Co ciekawe dziś na aplikacji te ikonki są jeszcze inne.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

GrrAfiCuS*, niestety zamiast screenów widzimy coś takiego:

zakaz.png

To samo wyświetla się w linkach, które zamieściłeś wcześniej ;) Może obrazek jest ustawiony jako prywatny i tylko ty go widzisz? Spróbuj wrzucić screeny jako załącznik na forum lub np. na http://tinypic.com/.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Wyłączcie AdBlock Plus i spróbujcie na Chrome, bo w grze na forum grafiki z Google Drive się wyświetlają wszystkim więc nie wiem czemu miałyby się nie wyświetlać na FO.

a może to widzicie?:
KOMP:
hg6wn3wmRSVih6oK7


APKA:
KYn1MF31oCPeJ7Wo9


- - - Automatycznie połączono posty - - -

komp
wwj9fp.jpg


apka
10nb0xi.jpg
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Próbowałam na Chrome, FF i IE, ale nie szło :D Teraz widać, dziękuję :) Czy mógłbyś jeszcze podać numer tej wyspy? Czy dotyczy to wyłącznie tej jednej wyspy, czy może zauważyłeś jeszcze jakieś nieścisłości na innych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Prawie na wszystkich wyspach na apce jest inaczej niż na komputerze. Tak jakby na Apki zostały władowane mapy z innego świata
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Testy wyżej wymienionej sytuacji nie potwierdzają tej tezy. Informacje o surowcach na wyspach potwierdza się zarówno na kompie, jak i na androidzie oraz na iOs. Jeśli po czyszczeniu przeglądarki, sprawdzeniu aktualizacji itp, problem z wyświetleniem informacji będzie się powtarzał, to proszę zwrócić sie do supportu w formie ticketa.
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Potwierdzam ten błąd, na komputerze mam +drewno - kamień, apka +drewno -srebro
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Hehe...odpaliłem apkę, co by to sprawdzić i mam to samo. Zarówno na apce jak i kompie mam srebro na plus na wyspie na Edessie. Jednak apka pokazuje minus dla kamienia, a przeglądarka minus do drewna.

Wyspa obok problem podobny...plus ten sam, jednak minusy inne...


W co tu wierzyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Testy wyżej wymienionej sytuacji nie potwierdzają tej tezy. Informacje o surowcach na wyspach potwierdza się zarówno na kompie, jak i na androidzie oraz na iOs. Jeśli po czyszczeniu przeglądarki, sprawdzeniu aktualizacji itp, problem z wyświetleniem informacji będzie się powtarzał, to proszę zwrócić sie do supportu w formie ticketa.

Ciekawe jak to testowaliście metodą artyleryjską? strzelaliście gdzie po padnie i akurat trafiliście na wyspy na których niema problemu??
Jak ja przeglądam morze na Edessie to 80% wysp ma pomieszane te ikonki..
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Czy dotyczy to też wysp, na których znajdują się miasta, czy tylko pustych wysp?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Ja mówię o wyspie, gdzie mam miasto:) Więc raczej dotyczy to wysp z miastami...a jak teraz patrzę, to tych wysp bez miast także:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co udało się ustalić, to te ikonki +/- pokazywane na wyspach są zgodne w przeglądarce. Apka pokazuje w widoku wyspy złe +/- natomiast przyrost surki w kopalniach jest tam zgodny z przeglądarką. Błędu w działaniu gry nie ma...jedynie te +/- źle pokazują :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Uff, udało się powtórzyć, bardzo wam dziękuję za pomoc, zgłoszę to jako błąd :)

Co dziwne DonBeker, sprawdziłam wyspy, na których masz miasta, i wskaźniki wyświetlały się poprawnie - natomiast u mnie i na wyspach w mojej okolicy błąd już się pojawia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Przeglądarka:
s18do5.jpg

Apka:
2i9ld2e.jpg


Screeny mojej wyspy na Edessie. Jak widać ikonki od bonusu dla surowców są trochę inne...choć przyrost z tego co ustaliłem z jedną osobą się zgadza. Problem występuje tylko przy samej ikonce w podglądzie wyspy.
 

DeletedUser23687

Guest
Odp: Ikonka + i - na surowce na wyspach Edessa

Nie wiem czy było zgłaszane też ,że na apce nie działała tzw. informacja o wyspie - nie dało się sprawdzić miast jakie są na danej wyspie bo wyświetlał się błąd
 
Do góry