[Wyjaśnione] ikony ataku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14304
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14304

Guest
Wie ktos jak to teraz z tymi ikonkami?Leci atak ladem jest ikona ataku ladowego widoczna,Leci morski (bez mitkow) same ognie to powinna byc ikona morskiego.a nie jest.Cos gdzies pozmieniali a nie doczytałem?Lecial atak ogniami widzialem ikonke ladowego i wy....o mi zagrode birem bo cofnolem lad a nie biremki:( to tak juz teraz jest czy znowu jakis babol?
oki juz wyjasnione:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: ikony ataku

Hm... a kiedy zmieniono, że rozróżniałeś ataki?
Z tego co wiem, to tylko podczas okupacji widzi się, czy leci atak lądowy czy morski.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: ikony ataku

Poza okupacja rodzaj ataku rozrozniaja/rozroznialy ponoc niektore skrypty (Potusek? Krecik?).
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: ikony ataku

Używam 3 skryptów i nigdy nie widziałam co leci.
Ale Krecika nie używam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: ikony ataku

nie mam jak dokładnie sprawdzić ale w kreciku można zmieniać ikonki na pewno samemu np. jak się sprawdzi czasy to można sobie ustawiać
że to kolon to procek a tamten to katapulty ale raczej się to automatycznie nie zmienia bądź razie nie zauważyłem takiego czegoś u mnie
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: ikony ataku

Jeżeli puszczamy atak na własne miasto, to mamy wyróżnione: atak lądowy - atak morski i odpowiednie ikony.
Jeżeli inny gracz puści na nas atak, to zawsze jest to wyróżnione jako: atak i ikonka zawsze jest jednakowa.
Jeżeli mamy ruchomy raport z okupacji, to tam także mamy wyróżniony: atak lądowy - atak morski i odpowiednie ikony.
Także używam Norki i tam mamy możliwość jedynie zmiany ikony ataków na nasze miasto, ale nie własnych, tylko od innych graczy.
Całkowity czas ataku obliczamy sami i sami szacujemy co może lecieć w ataku.
Im dłuższa droga (większy czas dojścia ataku), tym prawdopodobieństwo prawidłowego oszacowania większe.
Przynajmniej tak było kiedyś, dziś mamy dużo bonusów zwiększających szybkość jednostek
więc prawdopodobieństwo prawidłowego oszacowania jest mniejsze, gdyż nie ma możliwości sprawdzenia
czy na nadciągający na nas atak działają jakieś bonusy przyśpieszające ruch wojsk, czy też nie.
 
Do góry