[Ulepszenie] Ikony wsparć i ataków na mapie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 13 76,5%
  • Nie

    Głosy: 3 17,6%
  • Obojętne

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser15166

Guest
Proponuję aby na mapie przy miastach były widoczne ikony wsparć oraz ataków z podaną ich liczbą, taka funkcja byłaby dodatkiem do zarządcy lub kapitana. Według mnie będzie to bardzo przydatną opcją dla wielu graczy.

1.jpg
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Nie za bardzo Cie rozumie.
Chodzi oto zebys mial tak oznaczone swoje ruchy wojsk?
Jak wyslesz dwa ataki na sasiada to zeby bylo pokazene ze dwa ataki sa na to wioche?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Nie za bardzo Cie rozumie.
Chodzi oto zebys mial tak oznaczone swoje ruchy wojsk?
Jak wyslesz dwa ataki na sasiada to zeby bylo pokazene ze dwa ataki sa na to wioche?
Tak, może nie jest to bardzo potrzebne gdy mamy w posiadaniu kilka miast ale dużo taka funkcja ułatwi graczom posiadającym większą ich ilość.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Mi się podoba :D
Myśle że sie nawet przyda na mapce zaznaczone tak nawet tylko dla lepszej orientacji ;) mogłoby być przy zarządcy :D
Głos na tak.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Jako jedna z opcji premium mogłoby zostać wprowadzone coś takiego.

PS: Choć coś mi się wydaje, że ktoś taką propozycję już zgłaszał, ale pewien nie jestem, a nie mam aktualnie czasu zbytnio, aby poszukać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Kiedyś była podobna opcja w jednym ze skryptów, ale szybko została usunięta.
Moim zdaniem powinno się to pokazywać dla wszystkich, ale jeśli nie dla wszystkich, to chociaż jako dodatek do jakiegoś premium. Jestem ZA.
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Pomysl mi sie podoba. Trzeba by bylo to fajnie dopracowac zeby mapy nie zrobilo nieczytelnej bo jezeli sie ma powiedzmy czujki w kazdym miescie, to ta mapa juz troche staje sie nieczytelna. Najlepiej chyba bylo by to wprowadzic jako funkcja premium z mozliwoscia wylaczenia. Jezeli komus nie bedzie odpowiadac, to nie musi korzystac.

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Nie! Nie! Nie! Kolejny leń, kurde, co z Wami? Mając zarządce masz już pięknie jak na tacy podane w podglądach. Powiecie że zbyt ogólne ale Wy takimi pomysłami całkowicie automatyzujecie gre! Nie dość że wszystko musi być szybko to jeszcze jak najbardziej na skróty, wysilcie się. Sorry ale ja jestem kategorycznie na NIE!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Pomysl mi sie podoba. Trzeba by bylo to fajnie dopracowac zeby mapy nie zrobilo nieczytelnej bo jezeli sie ma powiedzmy czujki w kazdym miescie, to ta mapa juz troche staje sie nieczytelna. Najlepiej chyba bylo by to wprowadzic jako funkcja premium z mozliwoscia wylaczenia. Jezeli komus nie bedzie odpowiadac, to nie musi korzystac.

Jestem na TAK
Chyba zle zrozumiales propozycje :) wydaje mi sie, ze autorowi chodzilo o aktualne ruchy wojsk na dane miasto, nie ikonke ile jest juz w nim wojsk :)
Nie! Nie! Nie! Kolejny leń, kurde, co z Wami? Mając zarządce masz już pięknie jak na tacy podane w podglądach. Powiecie że zbyt ogólne ale Wy takimi pomysłami całkowicie automatyzujecie gre! Nie dość że wszystko musi być szybko to jeszcze jak najbardziej na skróty, wysilcie się. Sorry ale ja jestem kategorycznie na NIE!!
Dlaczegouwazasz to za zly pomysl? Zamiast tracic czaz na sprawdzanie podgladow mielibysmy szybki wglad w sytuacje tego co sie dzieje z miastwm.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

To za bardzo może nie automatyzuje ale upraszcza grę!:( Rozumiem że oszczędzałoby to czas ale o to w tym chodzi by go trochę poświęcić na tym... Poza tym ile by tego trzeba żeby tego nie ogarnąć?! Nawet jak leci na Ciebie 200+ ataków idzie to łatwo ogarnąć, nawet jak się ma 50+ miast. Dla mniejszych graczy byłoby to po prostu zbędne.
Tak w ogóle, by najprościej się dowiedzieć co się dzieje to chyba wejść do tego miasta i problem z głowy -.-
Jedyna rzecz na jaką mógłbym się zgodzić, to filtr w podglądach poleceń mając zarzadce który by sortował ruchy wojsk po nazwie miast, nie zaśmiecając już grafiki na mapie... I to wtedy mogłoby być dobre :p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Taki filtr już jest przecież dostępny w jednym ze skryptów...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

No to sami widzicie. To w takim razie albo by się go dodało już do samej gry albo propozycja no.. papa
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Ikony wsparć i ataków na mapie

Ja również jestem na nie z jednego powodu. Funkcja miała by być dodatkiem do zarządcy lub kapitana, czyli szukamy kolejnych złotników. W grze ostatnio pojawiło się mnóstwo opcji dostępnych za złoto i gracze aktywni z dużą ilością miast muszą wykupywać premium, ponieważ inaczej polegną. Jeżeli opcja była by dostępna dla każdego od samego początku to ściągnie to nowych graczy. Nowy gracz jeżeli na starcie będzie miał kilka opcji dostępnych to gra go zainteresuje, jeżeli go zainteresuje to zacznie przyglądać się dodatkowym opcjom premium, a w efekcie prawdopodobnie go wykupi. Uważam, że opcja jeżeli miała by wejść w życie to dostępna powinna być dla wszystkich użytkowników, również dla tych bez premium.
 
Do góry