ile łask daje posąg?

Status
Zamknięty.

DeletedUser6003

Guest
Witam,

chciałbym się dowiedzieć ile łask daje posąg.
Jest napisane, że daje tyle łask co 5 kolejnych poziomów świątyni.
Dlatego, jeśli mam świątynie na 15 (3.9/h), to posąg produkuje tyle ile świątynia na 20 (4.5/h).
I tutaj jest moje pytanie:
Czy posąg po prostu dodaje do świątyni 5 poziomów i łączna produkcja w tym przypadku wyniesie 4.5/h, czy może posąg produkuje łaskę osobno, co daje razem 3.9+4.5=8.4 łaski na godzinę?
 

DeletedUser

Guest
raczej razem w moim przypadku trudno obczaic roznice jesli ma sie 25 wiosek+
 

DeletedUser

Guest
Posąg to taka osobna świątynia :) Produkuje łaski, tak jak świątynia, jest budynkiem jak świątynia...I daje łaski jako osobny budynek tyle co twoja świątynia ale z +5 poziomem :D
czyli
3.9+4.5=8.4 łaski na godzinę

Przynajmniej ja to tak rozumie :)
 

DeletedUser

Guest
Zależy od miasta i od poziomu świątyni... Jak masz na 15lv to ja bym budował wyrocznie, szczególnie jak miasto jest off, jak jest def to i można wybudować posąg :)
 

DeletedUser

Guest
poczyniłem doświadczenia i wynika z nich, że jeśli masz świątynie na 15lvl(3.9) po wybudowaniu posągu będziesz produkował tyle łask co świątynia na 20lvl, bez sumowania
 

DeletedUser6003

Guest
to jak w końcu jest?

Jeśli mam świątynię na 15lvl, to ile razem będę miał łask na godzinę po wybudowaniu posągu?
 

DeletedUser6003

Guest
Czyli nie jest tak jak pisał volveryin7?
Posąg po prostu dodaje 5 poziomów świątyni, a nie produkuje łaski osobno?
 

DeletedUser6003

Guest
A ja się nie ciesze, że pytań nie rozumiesz.
Przeczytaj może jeszcze raz co napisałem, potem odpisz
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ilość łask jaką otrzymujesz jest zależna od sumy świątyń czczących dane bóstwo, a każdy posąg traktowany jest jak świątynia o piątym poziomie. Czyli żeby dowiedzieć się ile łask powinno przyrastać sumujesz poziomy świątyni dodajesz 5 za każdy posąg sprawdzasz prędkość świata, na którym grasz i wtedy z tabeli odczytujesz wartość przyrostu łask.
 

DeletedUser

Guest
Kilka dni temu właśnie sprawdzałem osobiście jak to jest z tym posągiem, bo jakoś nie zgadzały mi się te wartości które można znaleźć na forum w innych tematach.
Przy maksymalnym poziomie świątyni (czyli 25 poziom) dostajemy dokładnie 15 łask na godzinę. Po wybudowaniu posągu łaski zwiększają się w tym mieście do wartości 16,2 - czyli posąg daje jedynie 1,2 łaski więcej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry