Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34098

Guest
Następny pewnie ze starym systemem będzie... W sumie jakby tak było to będzie kusić. :rolleyes:

Pewnie wymęczyło cię takie ciągłe latanie po dwa razy... Chyba że ogladasz się za szarakami żeby nie popaść w monotonię nowego systemu haha

Ja chętnie skorzystam z okazji, byleby były znośne ustawienia.
 

DeletedUser34098

Guest
Ja chętnie wezmę 1/3/3 jak na Hiperborei i mogę lecieć na goldzie, reszta mi obojętna.
 

DeletedUser29823

Guest
Pewnie wymęczyło cię takie ciągłe latanie po dwa razy... Chyba że ogladasz się za szarakami żeby nie popaść w monotonię nowego systemu haha
Właśnie jestem w trakcie przerzucania się z szaraków na byczki. Fajny kolon mi dzisiaj wszedł do typka od nich. No i jeszcze 4 inne bunty mają na jutro :rolleyes:
Jeden w robocie się chyba codziennie nudzi, bo od 8 do 13 (czasem) 14 wysyła mi fejki na miasta xD
Fajnie jest.
ps. jak jesteś ciekaw rapka to w profilu mam wystawiony xDD
 

DeletedUser34098

Guest
Właśnie jestem w trakcie przerzucania się z szaraków na byczki. Fajny kolon mi dzisiaj wszedł do typka od nich. No i jeszcze 4 inne bunty mają na jutro :rolleyes:
Jeden w robocie się chyba codziennie nudzi, bo od 8 do 13 (czasem) 14 wysyła mi fejki na miasta xD
Fajnie jest.
ps. jak jesteś ciekaw rapka to w profilu mam wystawiony xDD

Mocna obstawa, z tego co widzę prawie cię zmiotło z planszy. :oops:
 

DeletedUser29823

Guest
Proszę mnie nie stalkować, bo się zamknę w sobie :/
 

DeletedUser34098

Guest
A ktoś tu dzisiaj wspominał o marynarce wojennej... to ja powinienem się zamknąć w sobie :(
 
Do góry