Info o nadchodzącym ataku SMS-em

  • Rozpoczynający wątek bartt
  • Data rozpoczęcia

Czy inforamcja SMS o nadchodzącym ataku byłaby przydatna?

  • Tak

    Głosy: 15 41,7%
  • Nie wiem

    Głosy: 4 11,1%
  • Nie

    Głosy: 17 47,2%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie mam czasu ślęczeć non-stop na stronie, ale zazwyczaj mam czas na szybką reakcję, jeśli wiem co mnie czeka.
Propozycja jest taka, by była możliwość (a niechby i odpłatnie :mad:) automatrycznego generowania SMSa (ewentualnie choć to mniej potrzebne maila), w momencie, gdy w grze pojawia się info o próbie ataku.
Jakie jest zdanie adminów i graczy?
 

DeletedUser

Guest
1. tylko gdyby taka opcja była płatna. za darmo przecież nikt ci smsów wysyłał nie będzie.

2. wyobraź sobie sytuację:
sojusz XYZ dowiaduje się że masz takie powiadomienie. każdy gracz wysyła na ciebie fejka co parę minut i zaraz go cofa. Ty dostajesz info że idzie na ciebie atak. Jeśli w sojuszu w danej chwili jest obecnych 20 osób i każdy ma po 5 miast i wysyłają z każdego fejki co 5 minut np. przez godzinę to w godzinę dostaniesz 1200 smsów. Ja sam od początku lipca ubiegłego roku otrzymałem ok 2500 smsów a ty dostaniesz je w jedną godzinę.

3. Jeśli chodzi o maila - też nie mam nic przeciwko... ale 1200 maili skrzynkę zapcha:) pomysł więc nie ma sensu.

ogólnie jestem więc na nie:)
 

DeletedUser

Guest
element taki będzie: siedzisz w na lekcji plastyki czy tam przyrody, malujesz lub uczysz sie o porach roku aż tu nagle... dostajesz 100 smsów, że idzie na ciebie atak, z wrażenia aż podskakujesz i krzyczysz i biegniesz do najbliższego komputera (prawdopodobnie biblioteki) :)
 

DeletedUser

Guest
Ryzyko jest, ale:
1 -Można pewnie ograniczyć liczbę "wykupuonych" SMS-ów i jak się nie spisze nie inwestowaćdalej
2-jestem ciut straszy i nie siedzę na matmie :D:D:D, mam laptopa z dostępem, więc zaglądanie na stronkę kiedy trzeba nie sprawia mi kłopotu :), mam jedynie problem ze ciągłym jej monitorowaniem

A może dodadą rozbudują opcję premium o "sekretarkę"?
Byle kawę też parzyła ;)
 

DeletedUser

Guest
takie premium-sekretarka to już lepszy pomysł... dalej pozostaje taki problem, że będą wysyłać a następnie zawracać fejki i stracisz na darmo cały pakiecik smsów:)
 

DeletedUser

Guest
Pani od plastyki z pewnością będzie zaskoczona :] Rodzice jeszcze bardziej, gdy będą musieli przyjść do szkoły, w sprawie dziwnego zachowania swojej pociechy :]

Z drugiej jednak strony, to miłe dostać tyle smsów w tak krótkim czasie. Człowiek czuje się wtedy rozchwytywany :D To taka namiastka popularności.

Ja mam jeszcze jeden powód na nie.
Nie masz możliwości dostania się do kompa z internetem (z różnych względów). Przez godzinę dostajesz smsy o nadchodzących atakach, a potem cisza. Długa i nieprzerwana cisza.Wyobrażacie to sobie? To taka powolna agonia :D Dla mniej wytrzymałych przedwczesna siwizna gwarantowana.

Po edycji:
Ryzyko jest, ale:
1 -Można pewnie ograniczyć liczbę "wykupuonych" SMS-ów i jak się nie spisze nie inwestowaćdalej
2-jestem ciut straszy i nie siedzę na matmie :D:D:D, mam laptopa z dostępem, więc zaglądanie na stronkę kiedy trzeba nie sprawia mi kłopotu :), mam jedynie problem ze ciągłym jej monitorowaniem

A może dodadą rozbudują opcję premium o "sekretarkę"?
Byle kawę też parzyła ;)

1. Wykupujesz sobie 10 takich smsowych powiadomień, a ktoś puszcza na Ciebie 10 fejków, a 11 prawdziwy... i już się o tym nie dowiesz.
2. No dobra, niech będzie, siedzisz na Statystyce na Uniwerku ;]

Przepraszam, ale ja i tak jestem na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to eska była by dopiero generowana jak od ataku mineło by 20 minut
 

DeletedUser

Guest
to jest jakieś rozwiązanie... pozostaje problem fejków: duży sojusz może wysłać sporo fejków (nawet takich które dojdą do wroga - odrobienie strat po takim fejku trwa dzień najwyżej dwa) dostaniesz wtedy te x-dziesiąt smsów niepotrzebnie bo oni np. chcieli zaatakować twojego kolegę z soja i nie chcieli byś mu podesłał wsparcie widząc, że coś na ciebie idzie.
 

DeletedUser

Guest
nie podoba mi się ten pomysł.
bo np. ktoś nie ma komóry.

po prostu mi się nie podoba jestem na nie!
 

DeletedUser

Guest
bo np. ktoś nie ma komóry.

niektórzy ludzie nie mają komputerów i/lub internetu więc sama gra nie powinna istnieć idąc tym tokiem rozumowania. Premium też nie powinno istnieć bo niektórych na nie nie stać.

bartt? rozwiązałeś jakoś problem szybkiego wyczerpania smsów?:)
 

DeletedUser

Guest
Może być kosztowało by to np 2 zł na tydzien i wysyłało by wiadomość kto mnie atakuje i kiedy dojdzie a jak już zaatakuje zostaniemy 2 wiadomość ile stracilismy wojsk ile zgrabili surowców i jakie wojska mnie atakowały mi się podoba
 

DeletedUser

Guest
SMSy wysyłały by się 10 min po ataku (gdy już nie będzie można cofnąć ataku).

I wprowadzić opcje ile sms. Każdy by mógł to dostosować do swojego portfela.

Chodzi o to, ża gdy idzie atak leci do nas SMS. Idzie drógi np w tej samej godzinie, leci do nas SMS. Idzie 3 atak w tej samej godzinie, to w SMS będzie wiadomość, "3 raz w tej godzinie został wysłany na Ciebie atak, kolejnych powiadomień nie będzie"


Każdy będzie mógł sobie to ustawić jak mu wygodniej- wiedzieć o wszystkich atakach, bądź o 3 lub więcej. Dzięki takiej opcji nie było by spamu.

To tylko propozycja trzeba by ją było dopracować ;)

Pomysł niezły, ale nie było bo elementu zaskoczenia na innych :)
 

DeletedUser

Guest
Marker19, sebastian1245 - a który operator by poszedł na taki układ (chodzi mi o cenę)?:)

lubiszTO - ciekawe rozwiązanie... zrobiłbym to inaczej:
1. pierwszy atak - dostajesz smsa
2. po 30-60 minutach dostajesz drugiego smsa że idzie na ciebie więcej niż 1 atak i że więcej smsów nie będzie wysłanych
 

DeletedUser

Guest
ha nawet dzieci z przeczkola mają komure:eek:

może i mają za to słabo idzie im z ortografią.

to że dzieci z przedszkola posiadają komórkę nie jest żadnym argumentem. dzieci z przedszkola raczej tu nie grają. zdarzają się przypadki że rodzice dają dzieciom w takie gry grać pod ich okiem. tutaj gra najczęściej późna podstawówka, wczesne gimnazjum (jeśli chodzi o tych najmłodszych)
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Zbyt duże ułatwienie Gry, poza tym tak jak kurczak pisał mało przydatne i zaśmieca telefon i pocztę.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry