Informacja o usuwanych postach.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5408
  • Data rozpoczęcia

Pomysła na:

  • Tak

    Głosy: 4 44,4%
  • Z poprawkami

    Głosy: 1 11,1%
  • Nie

    Głosy: 3 33,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Zapewne każdy spotkał się z sytuacją, kiedy na forum sojuszu ktoś usuwa posty. Jest to niezwykle irytujące, i prawie nie możliwe jest wykrycie osoby, która to robi, zwłaszcza jeżeli sytuacja ta ma miejsce na zakładkach dzielonych.

Moja propozycja, to umieszczanie informacji o ilości usuniętych postów, dacie usunięcia, czyj post został usunięty i przez kogo. Z powodu, że informacje te ujawniały by, kto ma uprawnienia moderatora, opcja ta była by widoczna tylko dla posiadaczy uprawnień lidera.

W przypadku zakładek współdzielonych, każdy sojusz może zadecydować, czy chce pokazywać te informacje dla innych sojuszy. Jednak nie może tego robić na każdym forze z osobna- zaznaczenie tej opcji działało by na wszystkie współdzielone fora. W przypadku, gdy któryś z sojuszy się na to nie zgadza, pozostałe widzą ilość usuniętych postów, ale nie widzą kto je usunął.

A teraz parę grafik:



I tu grafiki nie zrobię, tylko opiszę. Po kliknięciu w Pokaż listę Otwiera się strona, na której jest coś takiego:

Dnia XX.XX.XXXXr. gracz A usunął post gracza B
Dnia YY.YY.YYYYr. gracz C usunął post gracza D
itd.

Na dole znowu pojawia się ilość wszystkich usuniętych postów.


A teraz opcja nie pokazywania tych danych na forach współdzielonych:



Trochę nie równo, ale to nic:).
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, ale jaki jest sens to wprowadzać, gdyby było to widoczne tylko dla liderów? Ktoś usunął mój post na forum, i nie dowiem się nic więcej! Poza tym, każdy użytkownik widzi kto ma jakie uprawnienia w sojszu.
 

DeletedUser5408

Guest
Chodzi o to, żeby można było interweniować w przypadku usuwań postów bez podstawy. Liderzy wtedy mogą zrobić swoje.

Poza tym, każdy użytkownik widzi kto ma jakie uprawnienia w sojszu.
Serio? nie wiedziałem :D za długo już mam uprawnienia:)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, ale jaki jest sens to wprowadzać, gdyby było to widoczne tylko dla liderów? Ktoś usunął mój post na forum, i nie dowiem się nic więcej! Poza tym, każdy użytkownik widzi kto ma jakie uprawnienia w sojszu.

jeee chłopie, ktoś usunął twój post, to lider powie ci kto...
każdy widzi uprawnienia ale tylko w swoim składzie!
albo nie zakminiłeś albo to ja za dużo wypiłem ^^

A TAK POWAŻNIE: to nie łudź się .. takie rzeczy to tylko w erz... sry w T-mo.. :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Informacja o usuwanych postach.

Dając graczowi uprawnienia moderatora musimy się liczyć z tym, że może wykonywać czynności niezgodnie z naszym życzeniem. Wystarczy znaleźć odpowiedniego moderatora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry