[Inne] Informatyka

DeletedUser

Guest
Jako, że za 4 lata dostanę tytuł technika informatyka mam niejako obowiazek zalozyc taki temat:D
No wlasnie, interesuje sie ktos, mamy jakiegos na FO informatyka?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Kogo jak kogo, ale Ciebie to ja sie nie spodziewalem:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Informatyka

zapewne jest tu tyle osób że ktoś się znajdzie :). może teamie bo tam dorośli sami. i w reszcie pewnie też jest z kilku :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Informatyka

Jest spora różnica między interesowaniem się, a znaniem się na tym :D Muszę przyznać, że kiedyś z pomocą kolegi zawzięłam się i chciałam stworzyć program w Delphi :D Utknęłam na tym, że po wybraniu wszystkich graficznych elementów trzeba było się wreszcie wziąć za pisanie kodu :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Jest spora różnica między interesowaniem się, a znaniem się na tym :D Muszę przyznać, że kiedyś z pomocą kolegi zawzięłam się i chciałam stworzyć program w Delphi :D Utknęłam na tym, że po wybraniu wszystkich graficznych elementów trzeba było się wreszcie wziąć za pisanie kodu :D

Hehe:D Programowanie trudne jest na poczatku tylko, potem sie zapamietuje juz kody i jakoa leci:D No i zalwzy jakiego jezyka uzywasz, ja polecam do nauki C#, prosty a o Delphi nic nie wiem:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Kogo jak kogo, ale Ciebie to ja sie nie spodziewalem:D

Yyyy dlaczego?

Programowanie jest fajne. Ja uwielbiałam kiedyś programować w C++. Ale czasy nie te, teraz bawię się głównie obsługą ogólną. No i mój konik - robienie stronek w starym dobrym HTMLu... Bez wodotrysków, w notatniku - normalnie luksus :)
Teraz to ludzie nauczeni do szablonów... a takie podstawowe komendy mało kto zna :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Yyyy dlaczego?

Programowanie jest fajne. Ja uwielbiałam kiedyś programować w C++. Ale czasy nie te, teraz bawię się głównie obsługą ogólną. No i mój konik - robienie stronek w starym dobrym HTMLu... Bez wodotrysków, w notatniku - normalnie luksus :)
Teraz to ludzie nauczeni do szablonów... a takie podstawowe komendy mało kto zna :(

Ja znam:D Sam robie stronki i tylko w starym dobrym html:). Ucze sie jeszcze javascript, ale jak na razie to czarna magia:D Masz cos wspolnego z Linuksami????
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Informatyka

Pamiętam, jak zaczynałam przygodę z html robiąc mojego pierwszego bloga, który miał okropne tło z gwiazdkami i gify na poziomie 11-latki :D Ale nie zgodzę się, że w notatnik jest najlepszy - wygodniej pisać w jakimś prostym programie, który koloruje, łatwiej znaleźć błędy.

Linuks to zło :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Asia no zaczynałam od notatnika, ale póżniej zrobiłam się leniwa i używałam programów wspomagających :D

Cewen ano - napisałam program autorski pod Linuksa :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Asia no zaczynałam od notatnika, ale póżniej zrobiłam się leniwa i używałam programów wspomagających :D

Cewen ano - napisałam program autorski pod Linuksa :p

Ja pisze w Sublime text stronki, hehe testuje program:D
Ja kocham Linuxy za szczególnym wskazaniem na Ubuntu, moim marzeniem jest nauczyc sie uzytkowac Gentoo:D
Shannqa wielu ludzi tak wlasnie sie uprzedza do "Linuxa" Jak na poczatek to jednak polecam Minta, Fedora, bo Ubuntu teraz strasznie ewoluuje, bo Ty mialas problem na Ubuntu, nie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Ja dla początkujących użytkowników Linuksa (nie programistów) polecam sówkę :D

Wiesz co to?

Edit:
Kochasz Ubuntu to pewnie znasz to... szukaj frazy "Polski remiks Ubuntu 12.04"

Wiem, wiem - największy spamer na grepo, a tu takie coś :D
Zaskoczony?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Ja dla początkujących użytkowników Linuksa (nie programistów) polecam sówkę :D

Wiesz co to?

Edit:
Kochasz Ubuntu to pewnie znasz to... szukaj frazy "Polski remiks Ubuntu 12.04"

Wiem, wiem - największy spamer na grepo, a tu takie coś :D
Zaskoczony?
Miałem je instalowac na starym kompie przed wakacjami, ale mam nowy, wiec moglem sobie pozwolic na 13.04:D
Tak, zaskoczony:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Ja to informatyk z zamiłowania - jak byłam młoda, to jeszcze informatyka raczkowała :D

Najpierw matmę skończyłam, ale tak już mnie kręciła infa i do pracy inżynierskiej dołączyłam program napisany z c++, który zliczał przyśpieszenia zbieżności iteracyjne równań liniowych :D Tylko dlatego zaliczyłam obronę - bo do pisania to ja się nie nadaję (nie mylić ze spamem) :D

13.04 to już nie dla laików za bardzo :) A Puchacz jak najbardziej - lepiej śmiga niż windows :)

Edit: Informatykę oficjalnie też zaliczyłam, ale po kilku latach dopiero :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Ee to Ty informatyczka jak sie patrzy:D Ja sie dopiero ucze:( Mi tam 13.04 sie strasznie podoba, a o puchavzu tez slyszalem naprawde wiele dobrego:) Zastanawiam sie teraz nad jakims edytorem do pisania w C# i C++, znasz jakj???
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Wiesz, ja raczej na skróty nie chodziłam.
Program pisałam w notatniku zwykłym, a później kompilowałam :)

Właśnie, gdzieś mam jeszcze ten program, ale muszę znaleźć stary komp, by go sobie zgrać, bo mam go jeszcze na czymś takim :D

1244016358_dyskietka.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Notatniku? Faajnie.:D Ja tam lubie sobie ulatwiac zycie, nawet znalazlem fajny programik do kompilowania, g++, znasz???
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

No nie bardzo :)

Czyli lubisz programować, co fajnego już stworzyłeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informatyka

Lubie pisac strony internetowe, w programowaniu dopiero raczkuje, hello world potrafie zrobic:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Informatyka

Jak to Twój konik, to niedługo się rozwiniesz :)
 
Do góry