Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Fut fut fut freestylo...
smiley-emoticons-fans.gif

artworks-gwaiyYgBF4QCByH5-zc1Ejg-t500x500.jpg
 
no nawet sojusznicy na niego plują xD


Ciężko im się dziwić.Mówiłem od początku pro100, że trzymanie takiego osobnika w dłużej perspektywie nie ma sensu.Bardzo mi miło, że mogłem go odpulić i jeszcze wykonał zupełnie nie proszony super robotę w mdg.
- typ, który przez całą karierę na grepo nie dorobił się pełnej paczki wojska tylko lata po 30 ogni max
- stracił więcej miast niż wziął czerwonym na kazdym swiecie gdzie gra,ale pierwszy do wyzywania od noobow innych grajacych o wiele lepiej
- lekkie skrzywienie przez swoja przeszlosc i pasmo porazek tak zyciowych jak i w grze
- egocentryzm i przypisywanie sobie cech jakich nie posiada + obietnice,ze nigdzie juz nie zagramy podczas,gdy on nawet jednego kolegi na grze nie ma xd

Fantastyczna FANTASTYCZNA podkreślę praca podczas cudow.
Naprawdę jeśli nagrywalibyśmy drugi raz Troję to Źiółek z miejsca miałby rolę Konia Trojańskiego.W sumie w niego też wchodzi cała nasza armia to doświadczenie ma.
Pozdrawiam z rodzinką.
 
RUznica mieNdzy mdg a jaskiniowcami jest taka, ze w jaskiniowcach na ziółka plują wszyscy, a w mdg robi to zdecydowana większość XD
no właśnie nie i to jest najgorsze :D Bo takich ludzi się eliminuje :) a nie im przytakuje :D i jeszcze sie go broni usłyszałem że on tam jest motorem napędowym noo to jak motoryzacja zmierza w tym kierunku to lepsze buty sobie kupie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry