Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Cuda są sprzedane OsZczepCS opłacił ziółka wywalił z soja aby ten pod przykryciem wszedł do MDG zajął pozycję lidera wywalił samca i wykończył kilku czołowych graczy.. następnym etapem było poróżnienie sojuszników z którymi grało się kilka msc i zniwelować szanse na postawienie czegoś z 20 30 % do 0 :D
Oszczep ziółek melduje wykonanie zadania. xD
Widzisz Dragons90 wszystko wyszło ciekawe czy Zepka dalej go będzie bronic XD
 
Ostatnia edycja:
Cuda są sprzedane OsZczepCS opłacił ziółka wywalił z soja aby ten pod przykryciem wszedł do MDG zajął pozycję lidera wywalił samca i wykończył kilku czołowych graczy.. następnym etapem było poróżnienie sojuszników z którymi grało się kilka msc i zniwelować szanse na postawienie czegoś z 20 30 % do 0 :D
Oszczep ziółek melduje wykonanie zadania. xD
Widzisz Dragons90 wszystko wyszło ciekawe czy Zepka dalej go będzie bronic XD
dobra przykrywka, nawet bym się nie spodziewał ze będzie udana :D
 
Dobra szkoda już pisać.
Gratuluje fuzji Jaskiniowców i pro100 postawienia cudów wiadome od początku było kto to wygra mimo zapowiedzi samca ale to już norma.. :p
Do zobaczenia na jakimś tam gdzieś tam :p
 
ziolkowi to z 5 lat dupe ratowalem na serwerach bo wszyscy go bili
tu go przygarnalem i jakby siedzial cicho to by mial koronke
ale wolal wszystkich zwyzywal i mnie wkurzyc
teraz to ja mu bede robil jazde jak go spotkam chyba ze zmieni nick bo na tym jest spalony na polskim grepo
smiley-emoticons-kciuki.gif
 
Ciężko mi mówić, że nie ostrzegałem jak to się dla tego ciamajdy skończy.Dostał 600 ataków w godzinę wczoraj,dzisiaj poprawka,4 cud stracony i jak widać psycha siadła.Nie winię go za to - grepo mu nie służy i dobrze,ze odpocznie.Moze jeszcze te ubytki da się jakoś naprostować.Widać było po wczorajszych wpisach,że to chory człowiek.
Co do cudaków i ich "oddan" xd skomentuje to w ten sposób.
Wymianki przed cudami robione przez MDG na dwa dni przed cudakami.Wyspy do samego końca owiane tajemnicą jak to na privach pisaliscie sami, ze tylko trzy osoby wiedza gdzie cuda beda, a i oni nie wiedzieli.Zero jakichkolwiek przygotowan.Trzy rozne osoby traciły cudaka.Mieliśmy skany prawie 80 miast i potencjalnych celow na tych cudach.Praktycznie 4/4 próby weszły.Pol sojuszu tam nie wstawala.
Wspomniany sirdar.No fajnie,ze nie stracil,bo dwa serwery wczesniej wzielismy mu z 20 miast atakami w nocy.Mateksis - to samo.
Polecam staty berytosu i godziny zakonczenia podbojow.Ewidentny problem ze wstawaniem w nocy.Kazdy gracz na waszych cudach był przeanalizowany pod kątem gry w nocy i tak naprawde bylo ich tylu,ze mielismy szwedzki stół.Nawet na tym swiecie peirwsza osoba tracaca cudaka miala juz kilka miast na Istrosie straconych kolonem nocnym.Obstawa miasta nie byla dla nas żadną przeszkoda.Jesli ktos nie wstaje wcale to jasnym jest, ze lepiej poswiecic ognie i offy niz skroty i surowce w milionach,by gonic niepotrzebnie.Paradoksalnie gdyby ktoś u was potrafil sterowac tymi cudami to szansa na blokade była.No, ale lepiej bylo dac wladze w ręce goscia sie do tego nie nadajacego.Stracic ex-Pączki.Stracic cudaki i nie wybudowac nic.Moze drugie miejsce utrzymacie.Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Pozwolicie że zrobię krótkie podsumowanie tego co się wydarzyło bo troszkę się tego uzbierało:
Rozpada się układ warszawski
Szefy MDG puszczają kiere i uciekają z tonącego statku
Jedyny słuszny władca obejmuje tron
Zaczynają się cuda
Błysku plasku, walimy pakami pełnymi pakami po 10 ogni w wioski Jaskiniowców
Klan zaczyna skupować miasta na cudakach MDG (podobno dobrze płacą)
Jedyny słuszny władca zarządza strategiczny odwrót i w cieniu szykuje zemstę


coś pominąłem?
 
Do góry