Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Pozwolicie że zrobię krótkie podsumowanie tego co się wydarzyło bo troszkę się tego uzbierało:
Rozpada się układ warszawski
Szefy MDG puszczają kiere i uciekają z tonącego statku
Jedyny słuszny władca obejmuje tron
Zaczynają się cuda
Błysku plasku, walimy pakami pełnymi pakami po 10 ogni w wioski Jaskiniowców
Klan zaczyna skupować miasta na cudakach MDG (podobno dobrze płacą)
Jedyny słuszny władca zarządza strategiczny odwrót i w cieniu szykuje zemstę


coś pominąłem?
nie no nie zapomnij o mnie tez sie oberwało :D
 
Hurr durr delfin myśli że miasto sprzedane xd jak król ziółek dobiera wyspy pod cuda to tak później jest xd chyba czas na spokojną emeryturę
View attachment 15149
po pierwsze gdzie masz napisane, że miasto sprzedane - napisałam, ciekawe jest to ,że gość z diamentową koronką miał puste miasto - ja mam jedną na Zepelin i jakoś wiem, że miasta się obstawia.
po drugie - troszkę szacunku - ja Ci Nicku nie przekręcam
po trzecie - wklejać prywatną rozmowę tylko po to, żeby móc pomówić kogoś o coś czego nie zrobił jest bardzo słabe. nawet jak na kogoś, kto jak przedszkolak jak tylko wstawi kolona pisze żeby się pochwalić.
po czwarte - w podziękowaniu za wklejenie priva na forum odwdzięczę się tym samym - poświęcę mój cenny czas i powklejam twoje teksty na twój super sojusz . Tez zapewnie będziesz miał beke z tego :) Pozdrawiam ,
 
po czwarte - w podziękowaniu za wklejenie priva na forum odwdzięczę się tym samym - poświęcę mój cenny czas i powklejam twoje teksty na twój super sojusz . Tez zapewnie będziesz miał beke z tego
Ja nie wiem czego oczekujesz, że pokażesz jakieś teksty które nami wstrząsną czy co?
U nas to nie działa jeżeli myślisz, że ruszysz kogoś jakąś głupotą
 
po pierwsze gdzie masz napisane, że miasto sprzedane - napisałam, ciekawe jest to ,że gość z diamentową koronką miał puste miasto - ja mam jedną na Zepelin i jakoś wiem, że miasta się obstawia.
po drugie - troszkę szacunku - ja Ci Nicku nie przekręcam
po trzecie - wklejać prywatną rozmowę tylko po to, żeby móc pomówić kogoś o coś czego nie zrobił jest bardzo słabe. nawet jak na kogoś, kto jak przedszkolak jak tylko wstawi kolona pisze żeby się pochwalić.
po czwarte - w podziękowaniu za wklejenie priva na forum odwdzięczę się tym samym - poświęcę mój cenny czas i powklejam twoje teksty na twój super sojusz . Tez zapewnie będziesz miał beke z tego :) Pozdrawiam ,
Rybko, wklej. To że nie darzyłem sympatią niektórych za odzywki w moją stronę to nawet na forum to napisałem. Poza tym pisałem z telefonu i słownik mi przekręcił więc jeżeli się poczułaś urazona to przepraszam. Ja nie miałem spiny z Tobą i Ci to mówiłem, a nie znam sytuacji z innych światów więc się nie wypowiadam bo nie chce być stronniczy. To że mogę nie lubić kogoś z sojuszu to nie znaczy że pójdę do czerwonych i Ci też to mówiłem. A Ty doszukujesz się we mnie powodu przejścia army i kolaboracji do jaskiniowców jakbym był jakaś osobą decyzyjną a nie jestem xd
 
x2
smiley-emoticons-popcorn-essen.gif
 
Eh, koniec serwera. Czas podsumowań, zadumy.... Największy plus tego świata, to chyba taki ,że widać trend, że coraz więcej graczy, nie chce robić innym za pachołki :) Kilka takich światów więcej i może jeszcze coś ciekawego, z tego naszego, polskiego grepo będzie :) Gratki dla zwycięzców (których podobno się nie sądzi ;p ).
 
Eh, koniec serwera. Czas podsumowań, zadumy.... Największy plus tego świata, to chyba taki ,że widać trend, że coraz więcej graczy, nie chce robić innym za pachołki :) Kilka takich światów więcej i może jeszcze coś ciekawego, z tego naszego, polskiego grepo będzie :) Gratki dla zwycięzców (których podobno się nie sądzi ;p ).
Nie wiem mi sie bardzo podobało grać o nic i dla zabawy.. robiłeś co chciałeś i bez płaczu było :p dla mnie spoko :p
 
Do góry