Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Zapomniałeś wspomnieć że własnoręcznie zniszczyłeś kronikę na Nagidosie :rolleyes:
Achhh czekałem na to, został przytoczony klasyczny argument

Już pisałem o tym kiedyś, Twój sojusz nic praktycznie do zwycięskiej koalicji nie wniósł :) a wiem doskonale co się działo na tym świecie bo grałem po stronie koalicji.

Mi na przykład na Nagidosie ekipa Oszczepa niezwykle zaimponowała swoimi umiejętnościami jak i niezwykła atmosferą, więc bardzo chciałem z nimi zagrać i być częścią tego wszystkiego. Dostałem szansę, i nie żałuje, atmosfera jest naprawdę przednia a ludzie są super :) pozdrawiam Pana Samca.
 
Mowi to osoba z ktorej sie nabija od kilku siwatow twoja ekipa za dowodzenie na nagidos i doprowadzenie do porazki przez glupie decyzje. Zawsze byles najslabszym ogniwem waszej ekipy i jestes tam jednymz 40 osob czy jestes czy cie nie ma to bez roznicy bo zastapic cie moze kazdy gracz tam.
Nie no ty chyba serio nie wierzysz w to co piszesz, patusy o których mówisz to by od razu każdego wyrzuciły z soja za lewe akcję czy kolony bez info. Nikomu innemu by się nie chciało pilnować tych patusów i zastępować Dawida
 
Jaki kompleks mdg jak rozwaliłem je już na dwóch serwerach. Tylko niedobra o tym wspominać.
Ja wiem, ze jak na ciebie plują to łykasz, ale ja nie i nie bedzie mi tu kozaczył jakis turek czy inna zepelin co zostali wyjasnieni juz xxx razy.
Stracilas na naszą rzecz ponad setke miast na 5 roznych serwerach. Jesli ktos obiektywny ma spojrzec na nasza rozmowe to oczywiscie, ze przyzna mi racje w wiekszosci rzeczy o któych pisze. W innym wypadku nie bedzie to obiektywizm.
Masz kompleks i to poważny. Jesteś tylko zwykłym narcyzem, nie potrafisz przełknąć słów prawdy i faktycznie zmyślasz. Zamiast odnieść się do treści postu, obrażasz.

"Stracilas na naszą rzecz ponad setke miast na 5 roznych serwerach." Powiedział kapitan - i ligowego klubu do piłkarza trenującego w 6 ligowym "rks kłos" xd
Gracie ekipą i się puszysz, że mi miasta zabrałeś.

Wklejaj dalej, do setki jeszcze nie doszedłeś. Ja gram, jak gram, jak stracę miasto to nie tragedia.

Teraz, nie wiem o czym piszesz. Masz na myśli całokształt i wasze wypisywanie moich nocków, obrażanie i takie tam, a może twoje kłamstwa, jak w poście cytowanym powyżej ?
Oczywiście, że masz czasami racje ale nie jesteś obiektywny.
 
Achhh czekałem na to, został przytoczony klasyczny argument

Już pisałem o tym kiedyś, Twój sojusz nic praktycznie do zwycięskiej koalicji nie wniósł :) a wiem doskonale co się działo na tym świecie bo grałem po stronie koalicji.

Mi na przykład na Nagidosie ekipa Oszczepa niezwykle zaimponowała swoimi umiejętnościami jak i niezwykła atmosferą, więc bardzo chciałem z nimi zagrać i być częścią tego wszystkiego. Dostałem szansę, i nie żałuje, atmosfera jest naprawdę przednia a ludzie są super :) pozdrawiam Pana Samca.
To ja go przyjąłem jak coś, nie Oszczep słabiak
 
haha czekałem na to oj czekałem.
Serwer ugrali Jaskiniowcy i ci to przyzna każdy.
blady1000 nawet moze.
W top 30 sypania było 20 jaskiniowców.
W top50 serwera nawet nie liczę.
Gdzie, więc reszta?
Najsłąbsze ogniwo wzięło wam prawie setke miast.
W tym to.Jakiś noob.Nieaktywny był mimo dawania ruchomych i infa o kolonach.Akademia Łajdaków >>>>nic>>>>>>MDG

View attachment 15200
Zostawiłem mur na pamiątke.
Patrzac po zdjeciu na dc to trochę się spasłeś.Czyżbyś nie biegał?
Wszystko w porządku?


A co do mojej ekipy.Śmieją się ze mnie, z Ciebie, wszystkiego.
Róznica miedzy naszymi ekipami jest taka:

JA - jakąś mam.

TY - swoja zostawiles w najwazniejszym momencie.
blady1000 Potwierdzisz ? :)
 
Przegrałeś na Berytros i Nagidos a jedyna wasza "wygrana" na Istros to zasluga zdrady radnych i liderow co do was przeszli. Aczkolwiek przegrana to przegrana i nie bede zaklinal rzeczywistosci jak ty mowiac, ze na Nagidos nie przegraliscie z nami xD

Takze jezeli chodzi o ciebie to 2 swiaty dostales lanie i 1 wygrales z MDG.

Hmm, Nagidos formalnie przegrana. Jednak ja po tamtym serwerze nie odczułam jakoś tego w ten sposób - że przegraliśmy. Czasami przegrana jest fajniejsza niż wygrana i właśnie dla mnie było tak na nagidos.

Drugi raz mogłabym przegrać w takiej ekipie:)

PS Jelonki to koxy<3
 
Hmm, Nagidos formalnie przegrana. Jednak ja po tamtym serwerze nie odczułam jakoś tego w ten sposób - że przegraliśmy. Czasami przegrana jest fajniejsza niż wygrana i właśnie dla mnie było tak na nagidos.

Drugi raz mogłabym przegrać w takiej ekipie:)

PS Jelonki to koxy<3
Mam dokładnie tak samo, fantastycznie nam się tam razem grało w takiej ekipie, byłem w szoku że po tylu latach mnie jeszcze niektórzy pamiętają.
 
xDDDD

Przynajmniej potwierdziłaś, ze jestes 6 ligowym graczem.
W stu procentach się zgadzam.
do piłkarza trenującego w 6 ligowym "rks kłos" xd
Nic takiego nie napisałam , napisałam trenującego ( w spartańskich warunkach) i nie mam na myśli gorszego sojuszu, żebyś sobie znowu czegoś nie ubzdurał.

Czyli mówisz, że 6 ligowy gracz zabrał miasto 1 atakiem Mr Armagedonowi czy miasta Gorącej kawie. Bo jak 100 % to chyba tak.

jaskiniowiec.png
chrome_G0pimu343i.pngchrome_GF6glafRbR.png

Jednak kacperku zabrałam miasto aktywnemu jaskiniowcowi :)

Pozdrawiam i przypomina, że postawa fair play to nie tylko godne przyjęcie porażki i gratulacje wygranym ale także umiar i szacunek dla rywala w przypadku wygranej. Na to chyba nigdy nie będzie Cie stać.
 
haha czekałem na to oj czekałem.
Serwer ugrali Jaskiniowcy i ci to przyzna każdy.
blady1000 nawet moze.
W top 30 sypania było 20 jaskiniowców.
W top50 serwera nawet nie liczę.
Gdzie, więc reszta?
Najsłąbsze ogniwo wzięło wam prawie setke miast.
W tym to.Jakiś noob.Nieaktywny był mimo dawania ruchomych i infa o kolonach.Akademia Łajdaków >>>>nic>>>>>>MDG

View attachment 15200
Zostawiłem mur na pamiątke.
Patrzac po zdjeciu na dc to trochę się spasłeś.Czyżbyś nie biegał?
Wszystko w porządku?


A co do mojej ekipy.Śmieją się ze mnie, z Ciebie, wszystkiego.
Róznica miedzy naszymi ekipami jest taka:

JA - jakąś mam.

TY - swoja zostawiles w najwazniejszym momencie.
Mimo śmiania się z Cb oszczep to i tak kochamy Cię
 
w duzym stopniu tak
potwierdzam
"Serwer ugrali Jaskiniowcy i ci to przyzna każdy."

Fajnie, teraz
smiley-emoticons-ins-auge-stechen.gif
dzidek nie będzie mógł się chwalić, że wygrał a jedynie ugrał;)
 
Do góry