Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Zepka nie płacz, kiedyś ci się uda nałożyć wsparcia i ataki na jedną sekundę, uda ci się też kiedyś wygrać świat!
Powodzenia
Melivia, jak wejdziesz przed komputer i na monitorze zobaczysz konto z ponad 100 miastami. To uwaga! To, nie jest twoje konto. Ty nic nie wygrałaś na Istros ani nie ugrałaś :)
Mówisz, wsparcia w sekundę po i ataki przed. Niektórzy jaskiniowcy tego nie potrafią i jakoś certyfikat wygranej mają - czuję się oszukana xddd
Ale was boli wielka zepka, nawet zażartować nie można. xdd
 
Melivia, jak wejdziesz przed komputer i na monitorze zobaczysz konto z ponad 100 miastami. To uwaga! To, nie jest twoje konto. Ty nic nie wygrałaś na Istros ani nie ugrałaś :)
Mówisz, wsparcia w sekundę po i ataki przed. Niektórzy jaskiniowcy tego nie potrafią i jakoś certyfikat wygranej mają - czuję się oszukana xddd
Ale was boli wielka zepka, nawet zażartować nie można. xdd
Zepka, przestań już się błaźnić, nie ugrałam BO UWAGA nie miałam czasu na kilkanie w komputery. A za klanowiczami będę stać i ich bronić.
 
Melivia, jak wejdziesz przed komputer i na monitorze zobaczysz konto z ponad 100 miastami. To uwaga! To, nie jest twoje konto. Ty nic nie wygrałaś na Istros ani nie ugrałaś :)
Mówisz, wsparcia w sekundę po i ataki przed. Niektórzy jaskiniowcy tego nie potrafią i jakoś certyfikat wygranej mają - czuję się oszukana xddd
Ale was boli wielka zepka, nawet zażartować nie można. xdd
Oszczep nie może siąść do grepo póki garów nie pomyje. Wiec wygrana (pozwolenie Oszczepowi zajac się cudami) należy do Mellivii. Iwona, dziękujemy <3
 
Melivia, jak wejdziesz przed komputer i na monitorze zobaczysz konto z ponad 100 miastami. To uwaga! To, nie jest twoje konto. Ty nic nie wygrałaś na Istros ani nie ugrałaś :)
Mówisz, wsparcia w sekundę po i ataki przed. Niektórzy jaskiniowcy tego nie potrafią i jakoś certyfikat wygranej mają - czuję się oszukana xddd
Ale was boli wielka zepka, nawet zażartować nie można. xdd
Ja nie potrafię a i tak Ci wiochy kradłem :rolleyes:
 
xd Skąd kacper wie, że ja taki mam :p
Zepka, przestań już się błaźnić, nie ugrałam BO UWAGA nie miałam czasu na kilkanie w komputery. A za klanowiczami będę stać i ich bronić.
Nikt Ci nie zabrania być za klanem, swoim facetem czy kumplami.
Oszczep nie może siąść do grepo póki garów nie pomyje. Wiec wygrana (pozwolenie Oszczepowi zajac się cudami) należy do Mellivii. Iwona, dziękujemy <3
Już nie rób z dzidy takiego pantoflarza. hehe
Ja nie potrafię a i tak Ci wiochy kradłem :rolleyes:
Jak pamiętam to jakieś synchro też widziałam ale mniejsza z tym, bo miasto 1 atakiem można zabrać.

Tak zabrałeś mi miasta, wbiłeś kolona i miasto nie zostało odbite.
 
Towarzyszu kacper - jakie wy. Przypominam ci, że liderami i osobami faktycznie zarządzającymi sojuszem podczas nieobecności samca byli; Kolaboracja, Emma i Mr.Armagedon - obecnie wasi gracze. A Koleżanki przeszły 2 m-ce nie 1,5. Jeżeli chcesz obrazić mnie czy resztę graczy to troszke Ci słabo wychodzi. Liderzy są odpowiedzialni za takie sprawy w sojuszu.
Screenshot_104.png
 
Pomijając drobny szczegół, że nie ma daty i równie dobrze mogło to być jak Arma był już w jaskiniowcach, na urlopie, bądź w soju po powrocie z niego. Ale na pewno Kolaboracja i Emma już kolor zmieniła i część wcześniejszej rady była na urlopach.
Gdzie tu masz napisane: "Organizacją cudów zajmuje się Dellfia " ? Ja widzę. masz sprawę napisz, inaczej osoba do kontaktu ba nawet nie do dyplomacji czy plotek. Od tego jest ojciec dyrektor hehe
chrome_CfE7tyVPbr.png
Tutaj to jednak pisze, że Nebbia21 i Mellivia są odpowiedzialne za kodeks postępowania a Kacprerek jest wodzem.
Oszczeps według tego screana jest zwykłym graczem w jaskiniowcach a tutaj a się wielce przechwala, jaki to z niego lider (głównodowodzącym sojuszem).
To chciałaś udowodnić moje droga ?
 
Jak byście wygrali to byś się chwaliła, że byłaś radzie. A jak jest źle to umywamy rączki <3
Ja umywam rączki?
Absolutnie nie, pisałam już ,że to ja zaprosiłam Ziółko do sojuszu, że ja zadecydowałam o postawieniu ogrodów na tej wyspie a nie innej.
Mogę Ci napisać:
Ponoszę odpowiedzialność za zaniechanie działań po wykryciu luki jaką stanowił greczysko. Tak w chwili wystartowania cudów miałam świadomość, że stanowi słabe ogniwo i pozwoliłam na odwrócenie uwagi od tego problemu przez inne wydarzenia ) wychodzenie graczy z sojuszu i nie podjęłam właściwych działań.
Ponoszę odpowiedzialność za przeoczenie matexisa na ogrodach bo "zauroczyły mnie jego koronki" I zaufałam koledze, któremu zleciłam pilnowanie cudaka ( że z nim też pogada, chociaż go nie wskazałam ).
Ale nie jestem odpowiedzialna za stan sojuszu i przygotowań do cudów w chwili wejścia do rady.
 
Do góry