Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Nie ma co sie rozpisywac, mysle ze po tym jak drugi czlon jaskiniowcow wyprzedzil glowny czlon mdg zasluguja na odrobine szczescia

Koloryzowanie tego wbicia na cudaka to tez przesada, patrzac na to ze wbili na banie. Jak my zabieralismy cudaki spiacym to tez sie kazdy prul ze nieaktywnemu to nie problem zabrac, teraz sie czują przez chwile jak my :D

a co do "pod szyldem jaskiniowców", mysle ze Ci jaskiniowcy ktorym to mialo dopiec pierwszy raz od zasypania cudow weszli na istros dopiero wczoraj XD
nebi.png

Pokaż jakieś dowody na poparcie twoich słów - wszystko to banialuki wyssane z palca.
Ja odniosłam się tylko do żartu Kacpra z Hadesem. I do faktu, że właścicielem cudu jest sojusz Jaskiniowcy ............ a on lest liderem .
Ja jestem liderem ( miedzy innymi ) ludzi .
 
View attachment 15301

Pokaż jakieś dowody na poparcie twoich słów - wszystko to banialuki wyssane z palca.
Ja odniosłam się tylko do żartu Kacpra z Hadesem. I do faktu, że właścicielem cudu jest sojusz Jaskiniowcy ............ a on lest liderem .
Ja jestem liderem ( miedzy innymi ) ludzi .
ale dowody na popracie których słów XDDDD

a i jak już pokazujesz screeny to wstaw może tez jak mnie zwyzywałas, mimo ze złego słowa Ci nie napisałam, pani pseudokulturalna
 
Ostatnia edycja:
View attachment 15301

Pokaż jakieś dowody na poparcie twoich słów - wszystko to banialuki wyssane z palca.
Ja odniosłam się tylko do żartu Kacpra z Hadesem. I do faktu, że właścicielem cudu jest sojusz Jaskiniowcy ............ a on lest liderem .
Ja jestem liderem ( miedzy innymi ) ludzi .
proszę, wiadomości od lidera dwójki, i napisze Ci z góry, nie jest to ani Kacper ani Oszczep XD
 

Załączniki

  • 6EDB1D05-0FAE-4297-8A99-46BCD83BE867.jpeg
    6EDB1D05-0FAE-4297-8A99-46BCD83BE867.jpeg
    96,6 KB · Wyświetlenia: 36
  • D3ABB3E3-9050-4133-9181-2F3F52E2CD3D.jpeg
    D3ABB3E3-9050-4133-9181-2F3F52E2CD3D.jpeg
    93,4 KB · Wyświetlenia: 35
proszę, wiadomości od lidera dwójki, i napisze Ci z góry, nie jest to ani Kacper ani Oszczep XD
Miałaś mi pokazać dowody na to .że ktoś pisał coś o braniu cudaków na śpiocha, że się nie liczy xdd
I co TY wkleiłaś ? Rozmowę z -martin27- ? ( bo strzelam, że to on )
A Mellivia, wypisana na profilu Jaskiniowców 1 członu jako członek rady.
Może mi jeszcze wmówisz, że Jaskiniowcy Hormona, to nie dawne Pro100 z którym mieliście fuzje.

Jak normalny sojusz to taki, w którym liderzy 2 członów nie stanowią wspólnej rady to ja podziękuje za gre w takim czymś xd
 
Ostatnia edycja:
Miałaś mi pokazać dowody na to .że ktoś pisał coś o braniu cudaków na śpiocha, że się nie liczy xdd
osoba ktora kilka dni temu byla pierwsza do wytykania nam gry nie fair teraz bedzie o screeny pytac XDD

Jak normalny sojusz to taki, w którym liderzy w członów nie stanowią wspólnej rady to ja podziękuje za gre w takim czymś xd
to pa :saluting_face:
 
Ciekawe czy kiedyś ta dyskusja dobiegnie końca
smiley-emoticons-flucht2.gif
 
Ale duska nam zostaw

Miałaś mi pokazać dowody na to .że ktoś pisał coś o braniu cudaków na śpiocha, że się nie liczy xdd
I co TY wkleiłaś ? Rozmowę z -martin27- ? ( bo strzelam, że to on )
A Mellivia, wypisana na profilu Jaskiniowców 1 członu jako członek rady.
Może mi jeszcze wmówisz, że Jaskiniowcy Hormona, to nie dawne Pro100 z którym mieliście fuzje.

Jak normalny sojusz to taki, w którym liderzy w członów nie stanowią wspólnej rady to ja podziękuje za gre w takim czymś xd
Ale typiaro rozumiesz że ja tam nie gram? XD wpisanie w profil było odpowiedzia na profil mdg turasa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ale typiaro rozumiesz że ja tam nie gram? XD wpisanie w profil było odpowiedzia na profil mdg turasa.
No tak jak wy wklejacie profil, że ktoś mnie wpisał do kontaktu - to ja wtedy prowadziłam sojusz ale jak chodzi o Mellivie to zaraz obrażanie. Przykre ale to tylko o was świadczy.

Kończę ten temat . Wbiliśmy na cudaka wroga, (mogliśmy na więcej) , mieliśmy w tym swój cel.
To czy zwycięzcy serwera mają 7 /10 czy 7/11 nie jest istotne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Proszę o nie prowokowanie siebie nawzajem. Każdy kolejny wpis, atakujący lub obrażający inne osoby będzie rozpatrywany ze szczególną surowością. Wpisy tego typu nie są zgodne z regulaminem Gry, Forum i OWH.
Czy zgodnie z regulaminem gry (skoro ma być przestrzegane również na forum) administracja zajmie się ewidentnym wskazaniem na użycie niedozwolonego dodatku krecik? Czy mamy to osobno zgłaszać?
 
Do góry