Itaka - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie wiem, czy byś chciał. Jakbyś był aktywnym graczem, to spoko by się współpracowało. A jak nie...to byś mnie znienawidził :D Przy prowadzeniu akademii wyznawałem zawsze 1 zasadę "my way or no way" czy jakoś tak :p Ale starania opłaciły się, nasza była akademia jest teraz TOP6 w rankingu ;)

Nieprawda wasza akademia jest top.20 a sojusz który jest top.6 to jak w opisie sojusz równoległy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie ja.Kiedyś próbowałem grać na dwóch naraz ale nic z tego nie wyszło.
 

DeletedUser18747

Guest
Odp: Itaka - Party

Ważne że świat się rozwija i młodzi stają się gniewni :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Bo ja wiem czy się rozwija...odpływ ludzi trwa w najlepsze, jak dojdziemy do ok 1,8k aktywnych kont na tym świecie, to będzie można powiedzieć, że świat jest w miarę stabilny i zacznie się prawdziwa zabawa moim zdaniem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Było by ciekawie :D
Zrobić podbój i pakować kolony!

podboju to nie mam chyba w 1 mieście tylko...ale latające dziennie na froncie po 40-50 kolonów z obu stron, ale byłaby zabawa i by wyszło, kto jak umie grać ;)
 
Odp: Itaka - Party

podboju to nie mam chyba w 1 mieście tylko...ale latające dziennie na froncie po 40-50 kolonów z obu stron, ale byłaby zabawa i by wyszło, kto jak umie grać ;)

Nie do końca...
Posiadając tyle slotów ktoś mógłby podbić 10 szaraków porobić deffa zrobic porzadny bunkier w zagrozonej wiosce ,a reszte miec w spokojnych rejonach i zabawa skonczy sie na bunkrach ,a na pewno nie jedna osoba by tak zrobila .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie do końca...
Posiadając tyle slotów ktoś mógłby podbić 10 szaraków porobić deffa zrobic porzadny bunkier w zagrozonej wiosce ,a reszte miec w spokojnych rejonach i zabawa skonczy sie na bunkrach ,a na pewno nie jedna osoba by tak zrobila .

Nie jedna, ale nie każdy. Jakbym przejmował szaraków, to tylko pod ognie. Bo jak się jest bardzo aktywnym, to łatwiej jest się bronić ogniami, niż biremami. Zresztą biremy przydają się tylko pod kolony, wioch lepiej bronić deffem lądowym, bo ma się bonus z muru i wieży.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Nie jedna, ale nie każdy. Jakbym przejmował szaraków, to tylko pod ognie. Bo jak się jest bardzo aktywnym, to łatwiej jest się bronić ogniami, niż biremami. Zresztą biremy przydają się tylko pod kolony, wioch lepiej bronić deffem lądowym, bo ma się bonus z muru i wieży.

Jak obrona to lądowa i biremowa. Jak atak to ognie.
Podstawowa zasada w starym systemie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Itaka - Party

TYLKO pod okupację. No chyba, że jest się nieaktywnym lub noobem :)

a co sądzi o tym kuburek?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

trzeba się będzie ustawić na jakiś dzień i przebijemy Juktas w liczbie postów, co Wy na to? :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Itaka - Party

Jutro mnie nie ma i przez cały tydzień :(
Szkoła :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Potrzeba w Party zrobić tylko 111 postów i wyjdziemy na 0 :D
 
Do góry