IV Wojna Spamu

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
regulaminl.png



Ogólne warunki uczestnictwa

pierdoa1.png


  • Udział w Wojnie może wziąć każda osoba posiadająca konto na forum.
    [*] Team może brać udział w zabawie (jednak nagrodą w tym przypadku będzie tylko umieszczenie nicku w Pokoju Chwały).
    [*] Zabawa będzie odbywała się w dziale Dionizja w podforum Zabawy Offtopu.

Zasady ogólne
pierdoa1.png

  • Spośród uczestników, w drodze losowania, zostaną wytypowane grupy.
    [*] Bitwę wygrywa grupa, która w określonym terminie uzyska najwięcej punktów.
    [*] Wojna będzie trwała 10 dni.
    [*] W przypadku, gdy liczba uczestników nie będzie podzielna przez dwa, zostanie utworzona tylko jedna grupa, a Wojna odbędzie się pomiędzy uczestnikami, wskazując zwycięzcę.

Zgłoszenia – Zapisy
pierdoa1.png

  • Zapisy do Wojny Spamerów trwają 5 dni od pojawienia się tematu z zapisami.
    [*] Przynależność do grup zostanie ogłoszona w temacie zgłoszeniowym.
    [*] W przypadku, gdy użytkownik zapisze się do zabawy i nie weźmie w niej udziału, danemu użytkownikowi zostaje zabrana możliwość uczestnictwa w kolejnej edycji.

FUNKCJE
pierdoa1.png

W każdej drużynie wybierany będzie Lider, Hoplita oraz Zeus.
Lider – głównodowodzący drużyny. Mobilizuje do walki. Nominuje Hoplitę i Zeusa. W czasie trwania wojny może oddać swoją funkcję osobie z drużyny, bądź też ma on możliwość zamiany funkcji miedzy graczami w swojej drużynie. Może to zrobić 3 raz podczas trwania Wojny.
Zeus – jego zadaniem jest wkraść się do tematu wrogiej drużyny i zmieścić w nim post o treści:
"Nagle niebo skrywa mrok, słychać grzmot zrywa się wiatr! Zeus wyłania się zza chmur i rzuca piorunem w pyszałków."
Jeśli atak będzie skuteczny, drużyna otrzyma 5 punktów. Dopuszcza się maksymalnie 10 ataków na każdą wrogą drużynę w ciągu doby.
Jeśli hoplita wrogiej drużyny jest niedostępny, Zeus może wkraść się do tematu i co godzinę wpisać post.
Hoplita - zajmuje się obroną drużyny przed czarnoksiężnikami. Aby obrona była skuteczna, wojownik musi zamieścić post o treści:
"Mężny wojownik otacza tarczą ojców swój wierny odział! Zeusie dziś pora ucztować a nie walczyć."
Hoplita musi to zrobić w ciągu 5 minut.

W przypadku, gdy liczba uczestników nie będzie podzielna przez dwa, zostanie utworzona tylko jedna grupa. Nie będzie funkcji Lidera, ani Hoplity, a funkcję Zeusa przejmuje MOD (opiekun).
Osoba odpowiadająca pod postem Zeusa (opiekuna) zostaje nagrodzona 5 punktami.

Wybór Lidera, Hoplity i Zeusa, czy też ustalenie nazwy grupy odbywać się będzie w Tematach dyskusyjnych. Jeśli grupa nie wybierze funkcji, zostaną one nadane zgodnie z kolejnością zgłoszeń do zabawy.
Lidera, Hoplitę i Zeusa należy wskazać w terminie podanym przez opiekuna zabawy.



Wojna
pierdoa1.png


  • Bitwę wygrywa grupa, która w określonym terminie zdobędzie największą liczbę punktów.
    [*]Tylko posty z tego tematu będą się liczyć do generalnej klasyfikacji.
    [*]Osiągnięcie przez grupę danej ilości postów będzie skutkowało nadaniem punktów bonusowych dla grupy. Wiadomość o tym zostanie podana w temacie dyskusyjnym przez opiekuna.
    [*]W przypadku, gdy zostanie stworzona tylko jedna grupa, użytkownik z największą liczbą postów w czasie doby otrzyma +5 punktów, z najmniejszą -5. Wiadomość o tym zostanie podana w temacie dyskusyjnym przez opiekuna.
    [*]Posty powinny być rozwinięte. Emotikony, znaki interpunkcyjne, znaki specjalne itp. zostaną uznane za offtop i nie będą za nie przyznawane punkty.
    [*]Posty połączone automatycznie będą zaliczane jako jeden i nie będą punktowane.



Punktacja
pierdoa1.png

Punktacja dla grup:
1. Każdy post = 1 punkt.
2. Gdy członek drużyny dostanie upomnienie, odejmowany jest 1 punkt. Za ostrzeżenie 5 punktów.
3. Skuteczny atak Zeusa - 5 punktów dla drużyny.
3. Gdy Zeus z przeciwnej drużyny wkradnie się do tematu tracimy 5 punków.
4. Osiągnięcie przez grupę określonej liczby postów to 10 punktów.
[progi – 30, 70, 120, 180, 250, 330 itp.]


Punktacja dla 1 grupy
1. Każdy post = 1 punkt.
2. Odpowiedź tuż po poście Zeusa (opiekuna) 5 punktów.
3. Najwięcej postów napisanych przez uczestnika w czasie doby +5 punktów, najmniej -5 punktów.



Nagroda
pierdoa1.png

Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę rzeczową, 25 punktów reputacji oraz ich nicki zostaną umieszczone w "Pokoju Chwały".
W przypadku powstania jednej drużyny, nagrody otrzymają trzy najlepsze osoby.



Opiekunką konkursu jest Elastynka.

Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania zasad projektu. Zmiany będą uprzednio ogłaszane na forum. Każdy uczestnik ma obowiązek zastosowania się do nowych zasad.
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Ostatnio nie brałam udziału, ale teraz się zgłaszam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Ja też ja też ja też ja też chce ;)
Jeśli można prosić to chciałbym być z Audi ;)
To byśmy sobie pospamowali ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Też chce się zapisać! Dopisuj mnie tutaj :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

będę bronił tytułu, a więc zapisuj
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Zapisze sie ale wole jak jest jedna grupa :/
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Nie mogę się zapisać ;_;
Mam ograniczony dostęp do neta :/
A taka zabawa:c
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Jutro zaczynamy! Zapraszam spóźnialskich! Ostatni dzwonek aby się zapisać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Niech się ktoś jeszcze zapisze bo jest nieparzysta liczba
 

DeletedUser

Guest
Odp: IV Wojna Spamu

Właśnie bo my wolimy grupy ;D Może jakiś modek ?
 
Do góry