[Nowość] Jak długo czekać

  • Rozpoczynający wątek lolface1233
  • Data rozpoczęcia

Czy to powinno przejść ?

  • Tak

    Głosy: 4 30,8%
  • Nie

    Głosy: 6 46,2%
  • Tak, ale trzeba dopracować

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Chcę np. zrobić festyn, ale mam za mało surowców. Chciałbym dodać coś w rodzaju symulatora, który oblicza jak długo musimy czekać. Wystarczyłoby wpisać poziom kopalni, ile surowców mamy zebrać, i jakich surowców na wyspie jest więcej a jakich mniej. Jak chcemy coś zbadać to nam pokazuje że uzbieramy odpowiednią ilość jutro o godzinie x. Ale nie we wszystkim tak jest. Jak planujemy to możemy potrzebować ogólną liczbę surowców bo może chcemy wydać na parę różnych rzeczy. Można to robić samemu ale tak byłoby szybciej. Dodatkowa opcja to propozycja z komentarza, konkretnie do tego dodałoby się ile trzeba czekać i ile trzeba surowców na x ogni lub x procarzy. Może jeszcze coś typu że poziomy wiosek i co ile zbieramy lub plądrujemy dałoby się obliczyć z tym jak długo zajmie zbieranie. Nie wiem czy to zbędne czy nie, czy by muliło grę czy nie. Wy decydujcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22326

Guest
Odp: Jak długo czekać

Jeszcze jak by dodać ile trzeba mieć surowców np aby zbudować 245 ogni albo 1000 procarzy...
To moim zdaniem mogłoby sie przydać
Jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak długo czekać

Dobry pomysł babiniu. Dzięki za propozycję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak długo czekać

powinna jeszcze być opcja "obojętne"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak długo czekać

Jak uważasz że obojętne to trzeba kliknąć "Nie".
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak długo czekać

Ale obojętnie to nie to samo co nie. Nie to oznacza że nie chcę tej propozycji, a obojętnie to może być propozycja wprowadzona lub nie dla mnie w tedy to nie ma dużego znaczenia.
 

DeletedUser21190

Guest
Odp: Jak długo czekać

Niby dobry pomysł, ale to by było znowu ogromne ułatwienie. Gracze, którzy są bardziej doświadczeni i mają lepszy zmysł "ekonomiczny" tego typu rzeczy praktycznie w głowie już sobie wyliczają. Takie udogodnienie zabrałoby przewagę tego typu graczy;) No ale ogólnie pomysł całkiem dobry:p
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Jak długo czekać

Według mnie będzie to przydatna funkcja dla wielu graczy początkujących jak i doświadczonych, głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak długo czekać

Hmmm... Dodałem w ankiecie opcję "tak, ale trzeba jeszcze dopracować" i trzy osoby zgłosowały właśnie na to. Ale co trzeba dopracować ? Może powiecie czego brakuje albo coś...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Jak długo czekać

W tej sprawie mi wszystko jedno ,bo i tak uważam ,że festyny powinno się robić dopiero wtedy, gdy nie masz na co innego wydać. :rolleyes:
A co do propozycji poniżej ,to to jest bez sensu ,gdyż jeśli cię nie stać na np. 100 hopków ,to możesz puścić wpierw 75 ,oni będą się robić ,a potem dorobisz pozostałą 25 i co więcej ,większość graczy tak robi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry