Jak sie zakłada 2 miasto ?

  • Rozpoczynający wątek Hortex
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Do kolonizacji potrzeba 170 mieszkańców, ponieważ Statek kolonizacyjny do wyprodukowania potrzebuje 170 mieszkańców. I to właśnie trzeba spełnić. Tutaj w wiki o tym pisze.


Co do drugiej nowości. TUTAJ w wiki pisze:
... Okupacja może zostać także przerwana, gdy zostaną zniszczone wszystkie jednostki morskie...
Czyli jeśli ze statkiem kolonizacyjnym nie wyślesz żadnych statków bojowych, to automatycznie okupacja jest przerwana, bo nie ma jednostek morskich.

Więc wszystko w wiki jest tylko trzeba mieć czytać.

p.s. Co do drugiej nowości to.... hmmmm.... patrz dwa posty niżej ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A, to statek już mam, myślałem że OPRÓCZ tego trzeba ich tylu mieć. Nie wyjaśnia to wyskakującej informacji: W tym mieście nie ma wystarczającej liczby jednostek. Google też niczego z tym hasłem nie podają. Jestem "pisaczem" na grupy dyskusyjne, tak że wiem że bez początków w googlach nie można się odzywać ;)
A co do drugiej nowości (tak, wyczułem ironię :p) nie wiedziałem, że kolonizowana wioska będzie się broniła. Albo inaczej, że muszę posłać coś do obrony kolonizowanej wioski (bo taki jest sens, tak?)
 

DeletedUser

Guest
A co do drugiej nowości (tak, wyczułem ironię :p) nie wiedziałem, że kolonizowana wioska będzie się broniła. Albo inaczej, że muszę posłać coś do obrony kolonizowanej wioski (bo taki jest sens, tak?)
Hmmmmm... możliwe że odpowiadając, nie zauważyłem kluczowego słowa "Kolonizacji"... tak więc mój błąd. Chodziło mi o wioskę okupowaną... Co do wioski kolonizowanej nie mam wiedzy na ten temat. (ja tylko przejmuję^^ )
 

DeletedUser

Guest
dobra, już wiem, kołek jestem, nawet się nie przyznam co zrobiłem bo mi głupio
pozdrawiam :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry