|Jak skutecznie przeprowadzić atak?

  • Rozpoczynający wątek piotrbielsko
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czy macie jakieś skuteczne taktyki na przeprowadzenie ataku na gracza który ma ok 13k pkt?(wysłałem na niego 218 ogniowych z jednego miasta i wszystkie wybiło i nie było to na bonusie nocnym:(((
 

DeletedUser

Guest
Zależy ile masz pkt.
Ale na początek radziłbym Ci go zeskanować,potem tyle ogni wwalić ile potrzeba na rozbicie tego,sprawdzając w symulatorze.
Potem atakuj offami dostosowanymi do jego rodzaju wojska.
Jak go zeskanowałeś to wklej raport :)

No i zależy jaki ma sojusz-chodzi głównie o zgranie
 

DeletedUser

Guest
właśnie przeprowadziłem atak lądowy a co do szpiegowania to nie wiem ile ma sreberka ale dużo skoro 100k!!!nie dało radyto miasto jest nieaktywne do gracz je opuścił bo jest w naszym sojuszu i juz nie gra
to log po ataku lądowym

ile wojska na też nie wiem:(((
 

DeletedUser

Guest
Wysyłaj tam 3 offy morskie takie po 200 ogni a się przebijesz,sądząc po transporterach bunkru tam nie ma,więc wystarczy 5 offików i już :p
 

DeletedUser

Guest
ehh skąd ja wezmę 3 ataki po 200 ogniowych:(((nic chyba dam sobie spokój.jest nie do przebicia dla mnie
 

DeletedUser

Guest
To nękaj go przynajmniej offem lądowym.

Ps.Ile masz miast??
Bo jak masz z 10 to dlaczego miałbyś nie mieć tych 3 offów morskich??
:D Ewentualne czyszczenie deffa,i przekształcanie na offa,czasochłonne,ale...przydatne
 

DeletedUser4784

Guest
Widać że gracz dostał wsparcie :) Owszem biremki można wytłuc ale w mieście ma dość deffa lądowego i w dodatku wspartego murkiem by rozbić taki atak jak ten wklejony :)

Kolego rydwany są doskonałym orężem ale nie przy wysokim murku :) Bo w tedy padają masowo :) Najpierw polecałbym ze 2 offy kombinacji procarz kawalerzysta- średni po 500procków+200 kawalerzystów, za nimi ze 2 offy kawalerzysta, procarz plus ok 10-15 katapult by ukruszyć mur a na koniec można ruszać rydwanami kiedy będziesz już czyścić miasta :) Można także użyć mantykor ale je polecam po 2/3 pełnych offach wcześniej wrzuconych jako tzw. gwóźdź do trumny :)

Ps: Każdy gracz który ma co najmniej 15 miast powinien już mieć co najmniej 3 stocznie.. Standard :) Powyżej 10 - 2 stocznie... Poza tym od czego się ma sojuszników ;)
 

DeletedUser

Guest
A można wiedzieć na jakim grasz świecie + ile masz pkt a ile obrońca??
Bo na niektórych światach są morale,a jeżeli masz więcej pkt,może Ci t utrudnić nieco podbój
 

DeletedUser

Guest
narazie mam 7 miast i tylko jedno co tylko same ogniowe są ,reszta mieszane tam gdzie mam same ogniowe to max 228 ogniowych moge wyprodukowac przy mak gospodarce i łaźni:)
gram na alfa ,tam morale nie występują.
 

DeletedUser

Guest
Kolego rydwany są doskonałym orężem ale nie przy wysokim murku :) Bo w tedy padają masowo :) Najpierw polecałbym ze 2 offy kombinacji procarz kawalerzysta- średni po 500procków+200 kawalerzystów, za nimi ze 2 offy kawalerzysta, procarz plus ok 10-15 katapult by ukruszyć mur a na koniec można ruszać rydwanami kiedy będziesz już czyścić miasta :) Można także użyć mantykor ale je polecam po 2/3 pełnych offach wcześniej wrzuconych jako tzw. gwóźdź do trumny :)
dajmy na to że pokonam miasto lądowymi(wszak jest na mojej wyspie)to jeżeli chcę wysłać statek kolonizacyjny to musze morską drogą?
 

DeletedUser

Guest
Musisz się przebić przez morze,dlatego uważam(osobiście)że przebicie się przez ląd nie gra kluczowej roli w podbojach.
Skoro miast masz siedem,uważam że pozostaje Ci się jedynie zbroić,ale ląd możesz mu spróbować już wyczyścić,a jak się "dozbroisz"-wtedy wiadomo co robić :)
 

DeletedUser

Guest
A mam takie pytanie czy posejdon cos by zdziałał sztormem?
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej,zniszczył byś 10-30% swojego wojska :)
Ale na serio,sztormem nic,ale możesz próbować przyśpieszyć budowę ogni dając sobię dary morza lub przyśpieszenie ich produkcji(Zew Morza)
 

DeletedUser

Guest
Myślałem że jka klikam na to miasto i pojawia się możliwość rzucenia sztormu,to mogę rzucić:)i tym sposobem bym zatopił 10-130 procent statków:)
 

DeletedUser

Guest
Nie,to się robi także po wysłaniu ataku,klikasz w podgląd miasta(w podgląd miasta z którego poszedł atak)i klikasz w atak.
Tam jest symbolika rączki,jako czary.
I wybierasz jakiś czar.
Podobnie z atakami na Ciebie,tyle że tutaj wybierasz negatywne-sztorm,gniew,tęsknota(czasami działa jako pozytywny dla przykrywki ataku)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie,to się robi także po wysłaniu ataku,klikasz w podgląd miasta(w podgląd miasta z którego poszedł atak)i klikasz w atak.
Tam jest symbolika rączki,jako czary.
I wybierasz jakiś czar.
z tego wynika że :gracz "a"wysyła atak na gracza "b"po czym jak wysłał to klika na swoje miasto i tak na czary i klik "rzuć zaklęcie na to miasto"????
rozumiem tak że mam na siebie tem czar rzucić (tz z miasta z którego poszedł atak)
 

DeletedUser

Guest
Nie.
1# Wysyłasz atak
2# Wchodzisz w podgląd miasta
3# Klikasz na nazwę miasta atakowanego,na panelu gdzie wojsko jest pokazywane
4# I klikasz w tę rączkę i rzucasz jakiś czar

Pozdro
 
Do góry