Jak usunąc miasto?

  • Rozpoczynający wątek grula25
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Takie oto pytanko. Jak pozbyc sie niepotrzebnego miasta?
 

DeletedUser

Guest
i nie ma innej opcji? Miasto ma ok 1000pkt, nikt na nie nie pójdzie
 

DeletedUser

Guest
Jest jeden sposób - trzeba mieć minimalną kulturę, a potem zrobić jakieś badanie (tak, by stracić poziom kultury). Wraz z nim straci się najsłabsze miasto :)


Nawet jeśli stracisz wszystkie pkt kultury, to miasta nie stracisz!, jedynie nie bedziesz mogł podbijac nastepnych. Tak jak było mowione wczesniej po przez anulowanie badan w akademi traci sie pkt kultury.
 

DeletedUser

Guest
Jak to nie? Jeden z moich sojuszników na Kappie bezmyślnie cofnął badanie w akademii i stracił jedno z nowych miast, gdyż wraz z tą kulturką stracił poziom kultury. Czyżbym miał napisać o tym w dziale bugów? :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jak to nie? Jeden z moich sojuszników na Kappie bezmyślnie cofnął badanie w akademii i stracił jedno z nowych miast, gdyż wraz z tą kulturką stracił poziom kultury. Czyżbym miał napisać o tym w dziale bugów? :)

Raczej tak jeśli masz to udokumentowane, nie powinno dać się cofnąć punktów kultury poniżej poziomu wynikającego z posiadanych miast. Sam to niedawno ćwiczyłem pojawia się czerwony komunikat.
 

DeletedUser

Guest
Żadnego miasta nie powinien stracić.

Wielokrotnie w zdobytych od innych graczy miastach musiałem usuwać nieprzydatne mi badania, aby móc później zrobić te, które uznawałem za potrzebne. Za każde anulowane badanie traciłem jeden punkt, ale nigdy nie straciłem miasta, a anulowałem badania zaraz po osiągnięciu wymaganego poziomu kultury i zdobyciu miasta.
Jeśli jednak gra zabiera miasto, to raczej jest to wstrętny... RRROBAL !!
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie ;/
Możesz anulować tyle badań ile masz wolnych pkt kultury ;/
Sam kiedyś tak kombinowałem więc mam pewność :p;)
 

DeletedUser

Guest
nie stracił miasta- tylko zdolnosc do skolonizowania kolejnego miasta - czytajcie i piszcie ze zrozumieniem

a co do tego miasta - to rozbuduj te trochę i znajdz jakiegoś słabszego gracza w poblizu - i pójdz z nim na układ - albo przejmie od ciebie to miasto - albo bedziesz go atakował
 

DeletedUser

Guest
proponuję rozebrać wszystkie budynki, zostawic tylko senat na odpowiednim poziomie, aby rozbiórki były możliwe, na koniec rozebrać senat przy pomocy błyskawic od Zeusa.
nie wiem, czy ktoś tak próbował, sama jestem ciekawa
 

DeletedUser

Guest
proponuję rozebrać wszystkie budynki, zostawic tylko senat na odpowiednim poziomie, aby rozbiórki były możliwe, na koniec rozebrać senat przy pomocy błyskawic od Zeusa.
nie wiem, czy ktoś tak próbował, sama jestem ciekawa

Może i ktoś próbował, ale tego nie zrobił- nie da się błyskiem zniszczyć budynko na mniejszy poziom niż 1szy
 
Do góry