[Omawiane] Jak zaczać w grepolis jaki wybrać swiat ?

DeletedUser3480

Guest
Odp: Jak zaczać w grepolis jaki wybrać swiat ?

Cześć mam takie jedno pytanie jak zacząć w Grepolis ? ;) mi ogólnie chodzi o to jaki wybrać świat chcę żeby statystyki tego świata były dobre np dużo aktywnych graczy szybkie zbieranie punktów i epicka przyjemność z gry jak za starych dobrych czasów piszcie komentarze o światach :rolleyes:

//Poprawiono błedy//Elastynka

Widzę kolego że grałeś kiedyś w tą gre a wiec nauka Ciebie jak grac nie ma sensu. Chcesz się dobrze zabawić to rozpocznij na samym początku.
Świat szybki to coś dla Ciebie. Wtedy na pewno przynajmniej na początku będzie masę aktywnych dobrych graczy. No i szybkość zbierania punktów będzie też na dobrym poziomie.

ps. obecnie jest głosowanie na nowy świat. Z tego co zaobserwowałem będzie coś bardzo szybkiego bo chłopaków poniosła fantazja.
Wbijasz tam i masz ubaw po pachy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zaczać w grepolis jaki wybrać swiat ?

Sojusz sie liczy ale nie tak bardzo jak twoje umiejętności :)

Umiejętności to potrzebujesz mieć w wielu grach, ale nie w grepolis. Organizacja, drużyna, aktywność i złoto to wszystko co potrzebujesz żeby być przynajmniej w top10. Może jeszcze ciut doświadczenia...

ps. Co Ci da zrozumienie AT jak nawet przy kilkunastu atakach i odpowiedniej dozie pecha masz kilkusekundowy rozjazd pomiędzy wejściem ostatniego ataku a kolonem? To jest bariera, której nikt nigdy nie przeskoczy, albo się uda albo nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Jak zaczać w grepolis jaki wybrać swiat ?

Umiejętności to potrzebujesz mieć w wielu grach, ale nie w grepolis. Organizacja, drużyna, aktywność i złoto to wszystko co potrzebujesz żeby być przynajmniej w top10. Może jeszcze ciut doświadczenia...

ps. Co Ci da zrozumienie AT jak nawet przy kilkunastu atakach i odpowiedniej dozie pecha masz kilkusekundowy rozjazd pomiędzy wejściem ostatniego ataku a kolonem? To jest bariera, której nikt nigdy nie przeskoczy, albo się uda albo nie.
Zrozumienie AT?
Z łatwością kliny robie :)
 
Do góry