Jakiego wybrać Boga

  • Rozpoczynający wątek Savenage
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam ! Mam problem , bo nie wiem jakiego wybrać Boga. Jestem nastawiony offensywnym graczem lubię skoordynowane ataki i szybkie. W Grepolis gram pierwszy raz i sporo ludzi poleca mi Herę , ale podobno dla ofensywnych graczy jest najlepszy Zeus lub Posejdon. Na mojej wyspie Drewno jest na + a Kamień na -. Proszę poradźcie mi , może jakiś inny Bóg jest lepszy. Pozdrawiam.
 

DeletedUser946

Guest
spójrz na mój podpis - jak dla Ciebie jestem wystarczająco ofensywny ;) - to mnie posłuchaj i bierz Herę i nie kombinuj :D

jak grasz agresywnie to często tracisz armię jak tracisz armię to szybko musisz ją odbudować i po to jest Hera - Zeus i Posejdon są dla graczy którzy nie potrafią zdobyć surowców i zamiast szukać ich w miastach przeciwników to modlą się do bogów żebym im coś zesłali :p
 

DeletedUser

Guest
Tak ja też jestem graczem typowo atakującym i mam Here
 

DeletedUser

Guest
tak:),jeżeli masz 1 miasto to wybierz herę,szybko je rozbudujesz i będziesz mógł podbić szybko następne:)
 

DeletedUser

Guest
tak jak piszą wyżej w pierwszym wybierz here ale w drugim polecałbym atenę
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam. temat do zamknięcia.
 

DeletedUser

Guest
spójrz na mój podpis - jak dla Ciebie jestem wystarczająco ofensywny ;) - to mnie posłuchaj i bierz Herę i nie kombinuj :D

jak grasz agresywnie to często tracisz armię jak tracisz armię to szybko musisz ją odbudować i po to jest Hera - Zeus i Posejdon są dla graczy którzy nie potrafią zdobyć surowców i zamiast szukać ich w miastach przeciwników to modlą się do bogów żebym im coś zesłali :p



Jeśli mowa o doświadczeniu to jutro powinienem jutro dobić do 70-ciu miast tak więc myślę, że wystarczy.

Jak dla mnie to najlepsza kolejność:

1.Zeus - absolutnie nie zgadzam się z opisem mojego przedmówcy.
2.Hera
3.Posejdon
4.Atena
 

DeletedUser946

Guest
Jeśli mowa o doświadczeniu to jutro powinienem jutro dobić do 70-ciu miast tak więc myślę, że wystarczy.
mówimy tutaj o starcie i ofensywnej grze, więc to, że posiadasz 70 miast to fajna sprawa, ale nie ma to nic wspólnego z tematem (tym bardziej, że większość z nich to byłe miasta członków Twojego sojuszu), a już tym bardziej nie na temat jest Twoje miejsce w drugiej setce w RA ;)

1.Zeus - absolutnie nie zgadzam się z opisem mojego przedmówcy.
bo?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
@bart1028
i co z tego, że masz 70 miast? ja mam 60+ i na początku gry miałem herę, co jest najlepszym wyborem oczywiście. każdy, kto ogarnia co nieco, mówi to samo. tutaj nie ma co się spierać, hera w pierwszym polis i koniec kropka. ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Uroda tej gry polega na różnorodności i choć przychylam się do Hery, to uważam, że każdy grający może tu znaleźć swój złoty środek. Na pewno na późniejszym etapie, przydatne są łaski od wszystkich bóstw.
 

DeletedUser1360

Guest
Ja osobiście na starcie wybrałem Zeusa ;D Nie wiem co kierowało moim wyborem może chęć posiadania rydwanów ? Choć pamiętam że rozbudowywałem szybko świątynie w kierunku Mantrykor. Na tam ten czas na szczęście miałem w pobliżu tylko jednego asa który załapał motywy gry i dość szybko znalazłem się z nim w sojuszu. Gra tam ma wiele możliwości ale tak naprawdę gramy na tyle na ile wróg nam pozwala. Powiem tylko że popełniłem błąd w wyborze boga. Wystarczy popatrzeć na czary danego boga i szybko zauważymy iż jako pierwszego boga powinniśmy wziąć boginię Herę.
 

DeletedUser6708

Guest
inspi
Ja osobiście na starcie wybrałem Zeusa ;D
a może kierwała cię chęć żucania błyskawic?;) jeśli hodzi o wspomnianą herę to dlatego ze na poczatku można robić kruki a tak to specjialnie nie widze aż takiej przewagi. jak wyjdzie hades to on będzie najlepszy ze wszystkich
 

DeletedUser946

Guest
a tak to specjialnie nie widze aż takiej przewagi.
no jak ktoś nie widzi specjalnej przewagi w tym, że ta sama ilość wojska robi się o połowę krócej to faktycznie może sobie brać innego boga ;)

jak wyjdzie hades to on będzie najlepszy ze wszystkich
jednostki nadal Hera i Zeus będą mieli najlepsze, na początek Hades też nie za bardzo, bo poza czarem na srebro do niczego więcej się nie przyda - w późniejszym etapie gry niewidzialność ataku i przywracanie trupów do życia będą na pewno przydatne, ale nie sprawi to, że będzie najlepszy... będzie tak samo dobry jak Atena i Posejdon (3 przydatne czary) i nieco słabszy niż obecnie panująca dwójka czyli Hera i Zeus która nadal jako jedyna będzie posiadać jednostki mityczne które opłaca się robić
 

DeletedUser6708

Guest
hades będzie najlepszy a obecnie żadko używam przyspieszenia w koszarach, wziełem go dla kruków bo szybko lecą i dużo sórki przy tym niosą to takie samoloty do tranportu materiałów na budowe moich zamków:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
hades będzie najlepszy a obecnie żadko używam przyspieszenia w koszarach, wziełem go dla kruków bo szybko lecą i dużo sórki przy tym niosą to takie samoloty do tranportu materiałów na budowe moich zamków:)

Hades i kruki? Obie jednostki tegoż bóstwa wymagają transportu, więc nie zastąpią Harpii, Manticor czy nawet Pegazów. Owszem w nowej wersji Grepolis, srebro z uwagi na możliwość zakupu jednostek u handlarza, jest jeszcze bardziej potrzebnym surowcem i czar Hadesa jest przydatny, ale nie ustawi go to na najwyższym podium.
 

DeletedUser6708

Guest
pomyliło mi się, hodziło o herę to ona ma kruki;) a hades będzie miał najlepsze jednostki ze wszystkich, czary też ma super jak nekromancjia co przywraca 10% ludzi z zaświatów.
ewentualnie wybrał bym zeusa aby żucać błyskawice w takie osoby jak MuadDib.
 
Do góry