Jakiego wybrać Boga

  • Rozpoczynający wątek Savenage
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6708

Guest
hades_big.png

hades będzie żądził:) porównaj sobie wszystkie statystyki łącznie a zobaczysz że za tą cene łask u konkurencji(innych bogów) nie dostaniesz nic lepszego. z kolei co do czarów to zobaczysz że sam będziesz ich czesto używał.
 

DeletedUser946

Guest
a zobaczysz że za tą cene łask u konkurencji(innych bogów) nie dostaniesz nic lepszego.
a po co mam wydawać jakiekolwiek łaski na jednostki mityczne które są gorsze od zwykłych jednostek? :confused:

z kolei co do czarów to zobaczysz że sam będziesz ich czesto używał.
no przecież mówiłem, że będą przydatne, ale na pewno nie bardziej niż czary innych bogów :)
 

DeletedUser

Guest
Jak wprowadzą Hadesa to ja będe brał go jako ostatniego jest on kiepski i nieprzydatny:

Po pierwsze - Jednostki mityczne: Strasznie drogie i słabe, no i brak latającej jednostki.

Po drugie - czary: Są nieprzydatne, np. Zaraza daję na rzuconą wioskę -50% wydobywania surowców - Proszę kolegę z sojuszu o zadowolenie Hery i wychodzę na równo.
 

DeletedUser6708

Guest
a po co mam wydawać jakiekolwiek łaski na jednostki mityczne które są gorsze od zwykłych jednostek?
a mantykory? wcale nie są gorsze.. porównaj koszty podobnie pegazy w obronie obuchem... pozatym i tak w kazdym miesie czę innego boga z oczywistych korzyści więc po trochu wszyskich trza używać i wtedy najlepiej współgrają.
 

DeletedUser

Guest
@bart1028
i co z tego, że masz 70 miast? ja mam 60+ i na początku gry miałem herę, co jest najlepszym wyborem oczywiście. każdy, kto ogarnia co nieco, mówi to samo. tutaj nie ma co się spierać, hera w pierwszym polis i koniec kropka. ;)


Hehe... ja miałem Zeusa i jakoś przeżyłem. Może i masz rację z tym, że 2-gie miasto podbija się tak szybko, że można mieć Zeusa i Herę ;)
 

DeletedUser

Guest
Niezły temacik założyłem widać :p A mam pytanie czy w każdej wiosce można czcić innego boga ?
I mam jeszcze pytanko , czy w rozwoju polis w Grepolis jest ważna szybka rozbudowa eko ? Mam 1500 pkt. powiedzcie na jakim poziomie powinienem mieć min. rozwinięte eko.
 

DeletedUser

Guest
Teraz chodzi mi o eko czy rozwój w Grepolis jest tak ważny. I przy 1500pkt. na jakim min. poziomie powinno być.
 

DeletedUser

Guest
Najważniejsza jest akademia - eko robisz wg. uznania 25/30. Oczywiście w późniejszym etapie proponuję rozbudować eko na max.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :) Pozdrawiam. temat do zamknięcia.
 
Do góry