Jaskinia i szpiedzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1094
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1094

Guest
Czy jeśli już złożę te 1000 monet to czy będę mógł przeszpiegować :rolleyes: wszystkich w okolicy? czy tylko jednego?:D
 

DeletedUser

Guest
a czy gracz, który będzie szpiegowany dowie się o tym, jakiś raport dostanie czy coś takiego?
 

DeletedUser

Guest
a czy gracz, który będzie szpiegowany dowie się o tym, jakiś raport dostanie czy coś takiego?
Jak złapie Cię ich wywiad to tak ;) Jak nie tzn. dostaniesz raport z poziomami budynków, wojskiem to oznacza, że nie zostałeś zdemaskowany.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam z koleji inne pytanie dotyczace jaskini. W wiki pisze ze trzeba miec wiecej srebrnych monet w jaskini zeby nie zostac zdemaskowany. I tu Pytanie czyli jesli wiecej damy szpiegowi czy ile nam pozostało w jaskini po wysłaniu szpiega czy to sie jakos sumuje????
 

DeletedUser

Guest
chodzi o to że przeciwnik ma w jakini np. 2000 monet i ty wyślesz za 1000 monet to przecwnikowi zabierze to 1000 monet (bo tyle zapłaciłeś) a ty nie będziesz miał nic :D i dlatego jak wyślesz szpega za np. 5000 monet to przciwnik nie będzie mógł cię złapać bo tyle nie będzie miał w jaskini :D
 

DeletedUser

Guest
zależnie od poziomu jaskini ,możesz włożyć więcej złota
ja np. mając miasto na plusie ze złotem i jaskinię na 10 -mam w tej chwili 67 tys.
wysyłając szpiegów określasz za ile szpieg leci na misję
minimum to 1000
dobrze jest wysyłać np. 3001 bo 3000 to jeden z progów i ten 1 daje ci pewność powodzenia akcji ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry