[Nowość] Jedno konto w całej grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21267
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za usuwaniem graczy którzy tworza drugie konto w celach sprawdzajacych ?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser21267

Guest
Witam przychodze z propozycja zeby wprowadzic cos takiego ze gracz moze miec tylko jedno konto w całej grze . Otóz rozchodzi sie oto ze niektórzy gracze z wielu powodów tworzą sobie drugie konto które nie jest na tym samym swiecie poniewaz :
- na danym swiecie którym grał zrobił cos czego nie powinien zrobic i ukrywa sie pod innym kontem
- sprawdza jak sie gra na innych swiatach zabierając miejsca miedzy innych aktywnych graczy
- szuka sposóbów jak rozbudowac szybko miasto itd
Prosze administratorów gry zeby konta które ktos stworzył w tych celach co są podane lub innych były automatyczne usuwane lub powinny byc podane przyczyny czemu stworzył drugie konto
 
Odp: Jedno konto w całej grze

Ankieta nie może mieć końca i dałeś wielokrotnego wyboru co do samej propozycji to bzdura.
Jeśli ktoś chce zmienić nick ma do tego prawo.Nie ma ograniczenia liczby graczy na serwerze dlatego ten argument jest bezsensowny prawie jak cała propozycja. Podpunkt trzeci - i co, że szuka sposobów na szybką rozbudowę ?Trening czyni mistrzem chyba na tym ta gra polega...Dopóki konto nie jest zrobione na tym samym świecie nie mam do ich tworzenia żadnych zastrzeżeń.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Jedno konto w całej grze

Zmień ankiete .
Propozycja bez sensu właśnie niektórzy nie lubią ciągle grać pod jednym nickiem i mają prawo sobie założyć 2 konto .
Na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Jedno konto w całej grze

A mi to jest obojętne
Brak zdania na ten temat
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Jedno konto w całej grze

Jestem również na NIE, osobiście posiadam kilka kont na grepolis z różnych powodów.
propozycja bezpodstawna i bezsensowna jak dla mnie bo każdy ma prawo do zmiany nicku jak to już pisano.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Jedno konto w całej grze

Niestety, ale nawet jeślibym chciała to nie mam możliwości już zmienić ankiety.
Przypominam więc - ankieta nie może być wielokrotnego wyboru.
[profil]lukator[/profil] jeśli chcesz to pytanie powtórzyć, to załóż nowy temat.
Ten muszę zamknąć.

Oczywiście mój głos na nie. Sama mam kilka różnych nicków z różnych przyczyn :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry