jednostki mityczne

  • Rozpoczynający wątek piotrasta92
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam
1gdzie rekrutować jednostki mityczne?
2czy są one lepsze od zwykłych żołnieży?
pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Można je rekrutować w koszarach(jednym z warunków ich produkowania jest odpowiedni poziom świątyni)

Czy są lepsze tu są zdania podzielone, jedni uważają że tak inni ze nie, najlepiej samemu tto sprawdzić\

Edit:
Wyjątkiem od budowy jednostek mitycznych w koszarach jest hydra którą jako jednostkę wodną buduje się w porcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
witam
1gdzie rekrutować jednostki mityczne?
2czy są one lepsze od zwykłych żołnieży?
pozdrawiam

Według mnie warto je robić na wszelki wypadek. Są szybkie i silne. Mantykory i harpie są idealne do szybkiego rozbicia okupacji zanim wróg nazbiera mnóstwo wsparcia. A pegazy wstawione przed kolona ideanie powstrzymają okupację, wtedy kiedy zwykłych jednostek nie zdążymy podesłać. Do normalnych ataków z racji tego, że bardzo długo się je produkuje słabo się nadają, chociaż jest wyjątek, a mianowicie wyczyszczenie offów przeciwnikowi. Popatrz sobie w symulatorze ile kawalerii może załatwić kilka mantykor nawet na bonusie, a dolecą szybko i jest szansa, że przeciwnik mnie zdąży się zorientować i nie wycofa.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze jedno pytanie odnośnie mityków:
-jeśli mam mantykory stworzone i zmienię w świątyni bóstwo na np herę to one znikną czy będę mógł dodać do nich harpie i będzie wiązanka?
- jeśli było kiedyś pytanie to proszę usunąć je
 
Status
Zamknięty.
Do góry