Karczma

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich odwiedzających, pomyślałem że dla Sojuszników z Związek Peloponeski jak i całego świata PI przyda się Karczma, bo dobrze gdy jest gdzie się piwa napić :D i pogadać o wszystkim jak i o niczym. Pozdrawiam i czekam na piwo :cool:
Ps: Rozwijać wszystkie tematy
 

DeletedUser

Guest
Założyłem taki sam temat na świecie Eta został od razu zamknięty . Spowodowane to było tym iż temat sytuacja na świecie jest pewnego rodzaju karczma dla danego świata . Przynajmniej tak twierdził moderator . Zobaczymy ile ten temat pociągnie .
 

DeletedUser

Guest
Założyłem taki sam temat na świecie Eta został od razu zamknięty . Spowodowane to było tym iż temat sytuacja na świecie jest pewnego rodzaju karczma dla danego świata . Przynajmniej tak twierdził moderator . Zobaczymy ile ten temat pociągnie .

Widzę, że patrolujesz wszystkie tematy i podtematy na tym forum :)
Na Pi nic ciekawego się nie dzieje, nikt nie potrafi postawić oporu trzynastoosobowemu sojuszowi...
 

DeletedUser

Guest
Dobrym rozwiązaniem jest forum dla wszystkich chętnych sojuszy w grze (zwane najczęściej światowym spamem albo po prostu forum światowym). spamować można do woli.
 

DeletedUser11544

Guest
pytanie

a ja mam pytanie co wy bycie zrobili jak atakował by was ktoś 500 000 ptk leprzy??
 

DeletedUser

Guest
trochę się mylisz, nie został od razu zamknięty, ale to tym gorzej dla moderaptora
najpierw został przeniesiony do dzialu offtopic, gdzie przetrwał kilka godzin albo nawet dzień
wydawało się że skoro offtopic to tam napinacze wszelkiej maści z ety będą mogli offtopować do woli, ale gdy tylko zasugerowałem rozreklamowanie tego tematu wśród graczy ze świata eta to pstryk i zamknięto temat :D

I co uważasz że nie miał prawa bytu ???? Można by było normalnie pogadać bez martwienia się że zaraz posty zostaną pousuwane .
 

DeletedUser

Guest
Widzę, że patrolujesz wszystkie tematy i podtematy na tym forum :)
Na Pi nic ciekawego się nie dzieje, nikt nie potrafi postawić oporu trzynastoosobowemu sojuszowi...

Jak graja same takie stare wygi jak Ty to trudno się dziwić :)
 

DeletedUser

Guest
No tak nic się nie dzieje ale dziać się będzie :)

Widzę, że patrolujesz wszystkie tematy i podtematy na tym forum :)
Na Pi nic ciekawego się nie dzieje, nikt nie potrafi postawić oporu trzynastoosobowemu sojuszowi...

Ja dopiero zaczełem przygode z tą grą w ubiegły piątek, założyłem sojusz obecnie zbieram nowych zapalonych graczy i będzie się działo. Tak jak w każdej grze tego typu najpierw trzeba się rozwinąć i wyposażyć w odpowiednie narzędzia, wtedy będziemy mogli zacząć zabawe :) A że nikt nie potrafi się wam postawić to gratuluje pewnie dózo czasu poświęcanie na gre, ale jak się odpowiednio uzbroje jak i Koledzy z Sojuszu to się pewnie zmieni.
Pozdrawiam
VVariat Celt
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Tu tylko Echo,Echo,Echo ;) :D:D Dobra zapraszam na Gamma ;P ;);)
 
Do góry