Kasmenai - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32016

Guest
Grzesiu, jak ja marze żebyś w końcu na tym samym morzu co ja wystartował :(
1592055135513.png
 

DeletedUser29823

Guest
Ja się tak staram, buduje ten mur i latarnie, a nikt mnie przyjąć do sojuszu nie chce :(
 

DeletedUser32016

Guest
100% legit, no scam

swiaty wygrywa się cierpliwością i wytrwałością co już któryś raz z kolei udowadniamy ,
oczywiście że są wzloty i upadki ,ale sztuką jest to wszystko przetrwać i na koniec zbudować wszystkie cudaki.
Piszecie że braliśmy kogo popadnie ,wy oczywiście tego nie roboiliście? Tak uzupełnialiśmy skład dobrze rokującymi zawodnikami i na ich prośbę ,nikogo nie zmuszaliśmy ,a w dodatku okazało się że nowe nabytki które na początku widzialy w nas diabły wcielone ,nasłuchując się opini innych o nas stwierdzili ze nie jesteśmy tacy straszni jak nas malują w dodatku okazali się bardziej lojalni i wartościowi niż niektórzy nasi gracze co sprzedwali info aż w końcu 2 cudaki grześkowi.Nawet to nas nie podlamało a wręcz zmobilizowało do większego wysiłku ,dla tego uważam ze to co wydawało się mało prawdopodobne czyli wybudowanie wszystkich 7 cudów przez nas w skali całego świata było jak najbardziej zasłużone a w dodatku przy żadnym z cudaków nie było cienia wątpliwości że go "kupiliśmy" tylko solidnie na każdy z cudów zapracowaliśmy poswięcajać godziny na grze i wykonując dziesiatki prób.

Mieliście szansę zdobyć te upragnione koronki ,bo proponowałem wam bardzo uczciwy uklad ale wasza pych was przerosła i myśleliście że grzesiu wszystko za ws zrobiu i poda wam te 7 cudów na tacy.
 
Zasadniczo to wyglądało to tak, że od razu wpadłem, że to logo olimpu, ale wlazłem na wiki grepo i patrzę... tam jest z napisem.
I potem 10min walczyłem ze sobą aż doszedłem do wniosku, że to to logo, tylko napis ucięli xD
 

DeletedUser32016

Guest
Przez 10 min to ja się na te migające kwadraciki patrzyłem,pozdrawiam
 
Zasadniczo to wyglądało to tak, że od razu wpadłem, że to logo olimpu, ale wlazłem na wiki grepo i patrzę... tam jest z napisem.
I potem 10min walczyłem ze sobą aż doszedłem do wniosku, że to to logo, tylko napis ucięli xD
przeciez to bylo oczywiste:p nowy swiat,nowe zakonczenie etc trzeba bylo zbudowac otoczke;)
 
Do góry