[Wyjaśnione] Kasowanie miast nieaktywnych graczy

  • Rozpoczynający wątek klano2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, chciałbym się zapytać o ile takie coś istnieje: po jakim czasie jest kasowane miasto gracza który nie gra/nie zdobywa pkt ? I może tam pojawić się nowy gracz ?

Chciałbym się dowiedzieć, ponieważ na wyspie jest dużo graczy którzy mają po 300 pkt przez kilka dni, a źle się gra na wyspie, na której tylko ja rozbudowuje miasto. Na sąsiednich wyspach też tak jest i nie ma z kim grać :mad:.

Pozdrawiam
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

miasta, które nie osiągną 175 pkt znikają bodajże po 2/3 dniach, natomiast te z większą ilością punktów jakoś po 3 tygodniach i więcej w zależności od logowań właściciela.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

Jeżeli miasto nie osiągnie 176 punktów jest kasowane po 3 dniach. A na skasowanie pozostałych miast trzeba czekać normalnie 30 dni...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chociaż teraz widzę, że w zasadach gry jest taki zapis w punkcie 7:
Konto w grze może zostać zmienione, zablokowane, bądź skasowane z różnych powodów. Kasacja może nastąpić automatycznie, gdy konto nie było używane przez więcej niż 14 dni.

Więc nie wiem jak to do końca jest, a cały czas żyję w przekonaniu, że to 30 dni:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

No tak, mój błąd. Za dużo myśli w głowie i wyszło mi 175, zamiast 176 pkt.

A co do zasad - wszystkiego można się ostatnio spodziewać :) Również żyję w podobnym przekonaniu do Ciebie Don, z tym, że zwykle w praktyce wychodziło mi, ze po 3 tyg(+) juz były konta kasowane.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

W podanym przez Ciebie linku do wiki stoi:
Automatyczne usunięcie konta
Konta, które w ciągu dwóch dni od założenia miasta nie uzyskały co najmniej 176 punktów, będą usuwane z gry, aby zrobić miejsce dla nowych graczy. Miasta zostaną automatycznie skasowane z mapy, a slot się zwolni. Z powodu nieaktywności konto również może zostać automatycznie usunięte po upływie około jednego miesiąca od ostatniego logowania. W przypadku posiadania aktywnego doradcy, ten okres jest dłuższy.
W aktualizacji była mowa o trzech dniach, tutaj napisaliście, że są to dwa dni...jak to w końcu jest dokładnie? A druga część tego punktu wywołuje u mnie śmiech...szkoda, że przez łzy. "Około" jednego miesiąca? Automat usuwa konto chyba zawsze około 3 w nocy po określonej liczbie dni, a nie "około". To nie jest jakaś sztuczna inteligencja i jakieś parametry musi mieć wpisane, czyż nie?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A do tego mamy coś takiego jak zasady gry, gdzie jasno stoi:
§8) Kasowanie konta
Konta mogą zostać skasowane w różnych przypadkach (przykłady poniżej) automatycznie, a ponadto gracz może skorzystać z opcji usunięcia konta. Automatyczne skasowanie konta NIE zostanie wykonane, dopóki funkcje premium są aktywne na koncie. Nie ma możliwości odzyskania usuniętego konta.
Przykłady:
30 dni nieaktywności (przebywanie na urlopie nie jest uznawane za nieaktywność).
permanentnie zbanowane konta.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Choć jak teraz przyglądam się tym zasadom, to na dole strony jest dopisek, że zasady są ze stycznia 2015. Natomiast na forum pojawiło się info o nowych zasadach gry od lutego 2015...i one się trochę różnią, bo w jednych jest mowa o 14 dniach, a w opublikowanych w grze mowa o 30 dniach.

Jak to w końcu wygląda dokładnie i skąd te nieścisłości?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

W podanym przez Ciebie linku do wiki stoi:

W aktualizacji była mowa o trzech dniach, tutaj napisaliście, że są to dwa dni...jak to w końcu jest dokładnie?

Masz na myśli aktualizację do wersji 2.52? Jest tu mowa o dwóch dniach, jednak konta kasowane są w nocy, w związku z czym może to potrwać kilka godzin dłużej.

A druga część tego punktu wywołuje u mnie śmiech...szkoda, że przez łzy. "Około" jednego miesiąca? Automat usuwa konto chyba zawsze około 3 w nocy po określonej liczbie dni, a nie "około". To nie jest jakaś sztuczna inteligencja i jakieś parametry musi mieć wpisane, czyż nie?

Owszem, standardowo konta kasują się po 30 dniach bez logowania. Dziękuję za zwrócenie uwagi, poprawimy ten zapis w wiki.

Choć jak teraz przyglądam się tym zasadom, to na dole strony jest dopisek, że zasady są ze stycznia 2015. Natomiast na forum pojawiło się info o nowych zasadach gry od lutego 2015...i one się trochę różnią, bo w jednych jest mowa o 14 dniach, a w opublikowanych w grze mowa o 30 dniach.

Jak to w końcu wygląda dokładnie i skąd te nieścisłości?
Zasady znajdujące się w zamieszczonym przez ciebie linku obowiązywały do 8 lutego. Jest to po prostu kopia starego regulaminu, gdyby ktoś chciał porównać go z nowym, który dostępny jest na stronie głównej (opublikowany został pod koniec stycznia, wszedł w życie 9 lutego).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Kasowanie miast nieaktywnych graczy

Masz na myśli aktualizację do wersji 2.52? Jest tu mowa o dwóch dniach, jednak konta kasowane są w nocy, w związku z czym może to potrwać kilka godzin dłużej.
Mowa była o trzech dnia...ale po Twojej aktualizacji już jest inaczej.

Zasady znajdujące się w zamieszczonym przez ciebie linku obowiązywały do 8 lutego. Jest to po prostu kopia starego regulaminu, gdyby ktoś chciał porównać go z nowym, który dostępny jest na stronie głównej (opublikowany został pod koniec stycznia, wszedł w życie 9 lutego).

Faktycznie, nie doczytałem tutaj. Mój błąd.
 
Do góry