Kastoria - rozmowy o świecie i nie tylko

No to już koniec tego świata się zbliża. Myślałem że jednak Bgwg wybuduje 7 cudaka po tej napince jaką pokazaliście na byłym sojuszniku.
Ale niestety jak wiadomo nie poszło wam łatwo przejmowanie wioch nieaktywnych geaczy.
 
O czym Ty mówisz? Mieliście dosłownie cały świat na zielono, żeby wam sure sypał, a jeszcze skończyliście jako przegrani 5:2

Na koniec kilka osób w 2 tygodnie zabrało wam więcej miast niż byliście w stanie policzyć i odbili wam cudaka.

I skończ z tą narracją o byłym sojuszniku, bo to jotuny od początku cudaków latały po nas, kiedy byliśmy na zielono, a Wy się dziwicie, że w końcu osoby od nas nie wytrzymały i wam pokazały gdzie jest wasze miejsce xD

Z tego miejsca mogę podziękować wszystkim za fajny letniaczek. Nie tylko mojemu sojuszowi (tutaj szczególnie gratulacje należą się Zabójcy za świetne ogarnięcie cudaków, Mooszko za pilnowanie organizacji do samego końca i nie poddawanie się mając takich graczy pod opieką jak ja ;3 oraz Zmyłce, która motywowała nas do samego końca i pilnowała prawidłowej aktywności EC oraz wszystkim pozostałym graczom i radnym <3)

Dziękuję również marudom. Pokazali klasę w walce z nami, a później rzetelność i sumienność jako nasz paktowicz. Dziękuję też ceramice i ponętnym za nadanie sensu naszej gry na tym serwerze. Dziękuję też wszystkim innym naszym oponentom za dobrą grę.

No i najważniejsze - dziękuję berserkom za szóstego cudaka.
 
Ostatnia edycja:
Naprawdę było blisko w tej wiosce nieaktywnego gracza. Ale zderzyliście się ze ściaaną. Tylko że o tej porażce tu nie wspomnieliście no bo jak.View attachment 15532
Szkoda, że nie wspomnisz o odbiciu się od wioski Zmylka , która była w trakcie urlop XD

Co do samego odbijania, może by się dało jakby aktywność offowa graczy była taka jak na przełomie lipca/sierpnia, gdzie wtedy mieliśmy chyba szczyt albo i by się nie dało, bo to nowy system i jak się właduje cały deff sojka w jedną wioskę to bez zdecydowanej przewagi w liczbach ciężko coś zrobić.
Tutaj zebrało się marne 27k ogni w wakacje dysponowaliśmy spokojnie 50k+, ale no część graczy skończyło, część czołowych offowców skupia się na wbijaniu rankingów już na innych serwerach, gdzie znowu są w topce i po prostu nie mieli jeszcze czasu tutaj wbijać przerabiać wioski pocudowe i szkolić wojo lub im się już zwyczajnie nie chciało, bo byli zmęczeni po cudach, które jednak były wymagające.
Ja i tak jestem dumny, że przez błąd decyzyjny udało się na piramidy wbić, bo zakładałem, że pewnie trochę polatamy i nigdzie się nie wbijemy, bo nikomu się nie będzie chciało, bo już raz przerabiałem w tym roku, że miało być odbijanie a 2 tygodnie później mało kto się logował xd.
 
Naprawdę było blisko w tej wiosce nieaktywnego gracza. Ale zderzyliście się ze ściaaną. Tylko że o tej porażce tu nie wspomnieliście no bo jak.View attachment 15532
Nie ma co wspominać, pierwszy i ostatni raz taki układ, trzeba szanować przeciwnika,moszko, zabójcę, osobiście myślę że trzeba było się lać wcześniej, było by ciekawiej,a i może jednego szczekacza z Bgwg by się poskromiło , XD, nieaktywnych każdy może przejąć
 
O czym Ty mówisz? Mieliście dosłownie cały świat na zielono, żeby wam sure sypał, a jeszcze skończyliście jako przegrani 5:2

Na koniec kilka osób w 2 tygodnie zabrało wam więcej miast niż byliście w stanie policzyć i odbili wam cudaka.

I skończ z tą narracją o byłym sojuszniku, bo to jotuny od początku cudaków latały po nas, kiedy byliśmy na zielono, a Wy się dziwicie, że w końcu osoby od nas nie wytrzymały i wam pokazały gdzie jest wasze miejsce xD

Z tego miejsca mogę podziękować wszystkim za fajny letniaczek. Nie tylko mojemu sojuszowi (tutaj szczególnie gratulacje należą się Zabójcy za świetne ogarnięcie cudaków, Mooszko za pilnowanie organizacji do samego końca i nie poddawanie się mając takich graczy pod opieką jak ja ;3 oraz Zmyłce, która motywowała nas do samego końca i pilnowała prawidłowej aktywności EC oraz wszystkim pozostałym graczom i radnym <3)

Dziękuję również marudom. Pokazali klasę w walce z nami, a później rzetelność i sumienność jako nasz paktowicz. Dziękuję też ceramice i ponętnym za nadanie sensu naszej gry na tym serwerze. Dziękuję też wszystkim innym naszym oponentom za dobrą grę.

No i najważniejsze - dziękuję berserkom za szóstego cudaka.
Nie chce mi się odpowiadać : )
Fakt jeden.
Przegraliśmy, BGWG wygrało.
Graty.
Były wzloty i upadki.
Dzięki wszystkim za dobrą grę
 
Do góry