Knossos - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19187

Guest
Odp: Knossos - Party

Wiem, bo sam na Omedze gram. Szacunek dla Was, nie przejmuj się, są zazdrośni i tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Knossos - Party

Moim skromnym zdaniem, ta opcja ustawienia gry wyselekcjonuje grupę graczy o wysokiej aktywności i dużych możliwościach czasowych.
No, chyba, że się ma sprzęt nawigacyjny w postaci telefonu komórkowego. Gra na tym świecie jest dynamiczna, co daje dobre rezultaty w treningu podejmowania szybkich decyzji, co przekłada się w konsekwencji na real w rozwoju osobowym człowieka.
Ważne jest to, że na "Grepolis.pl", każdy może sobie dopasować opcję gry do swoich referencji, mobilności i możliwości czasowych.
Jedni pracują, inni natomiast albo są chorzy lub emeryci i mają uciechę z "Grepolis.pl", zabijając nudę.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Knossos - Party

Kopsnie ktoś tam info do kafelka, że za nim tęsknię i ma się odezwać do mnie tu na PW?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Knossos - Party

hmmm to nie widzę tam jego nicku chyba że ma jakiś kolejny którego nie znam heh
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Knossos - Party

gra,gra jesli aktualne to juz do niego klikam
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Knossos - Party

silverW witam, kojarzysz nie może jeszcze?:D bo ja Cię tak:D
A kafelek zdradzi nick pod jakim tam gra? jeśli tak to sie do niego odezwę:D
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Knossos - Party

hmmmmmmmm chyba z NY? Kafel gra tutaj ale nie wiem czy chce bym podal jego nick chociaz chyba gdzies tu go podal.Napisze do niego i jak cos to sie odezwe do Ciebie na PW podam ci na niego namiar
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Knossos - Party

Tak z NY, atakowaliście mnie Kompaniją kiedy to kafelek mnie przygarnął do swojego soja na m46(chyba)

Pisał w temacie którymś na tym świecie ale nie mogę go niestety znaleźć na statach więc jeśli możesz to spytaj go i czekam na pw:)
 

DeletedUser14304

Guest
Odp: Knossos - Party

hmmmm mial wczoraj sie odezwac,siedział jak to Kafel na Skypie i pewno zagadał sie do rana zapominajac,juz mu pisze
 
Odp: Knossos - Party

hmmmmmmmm chyba z NY? Kafel gra tutaj ale nie wiem czy chce bym podal jego nick chociaz chyba gdzies tu go podal.Napisze do niego i jak cos to sie odezwe do Ciebie na PW podam ci na niego namiar



Podawał już nick.
Tutaj ma przecież Ostatni Mohikanin na forum ,więc powinien zaglądać dość często.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Knossos - Party

Nie czytam całego wszechobecnego spamu jak gildon więc nie wiem czy podawał:)
Wiem jaki tu ma nick ale jakoś niekoniecznie się pojawia, ale nie ważne bo już wiem jak się zwie na knossosie:)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Knossos - Party

Nie czytam całego wszechobecnego spamu jak gildon więc nie wiem czy podawał:)
Wiem jaki tu ma nick ale jakoś niekoniecznie się pojawia, ale nie ważne bo już wiem jak się zwie na knossosie:)

Ja też tego nie czytam, tak dla wiadomości :p
 
Do góry