[To nie błąd] kolon nie wszedł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11978
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11978

Guest
Wysłałem kolon adzis o 17 - do celu doszedł o 19:30 - odwiedził tylko miasto - nie rozpoczeła sie okupacja

zgodnie z ogłoszeniem o przerwie swiątecznej powinien wejśc
bo ogłoszenie brzmiało :
- 24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju niemożliwe będzie wysłanie statku kolonizacyjnego.

wysłanie - nie rozpoczecie podboju - to duza róznica - znów administracja zawaliła

swiat RHO

nawet psiakrew raportu nie ma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

ja miałem tak na NY,wysłałem kolona o 15 miał wejść o 19:30.i okazało się,że odwiedzam miasto w czasie pokoju.totalna paranoja
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Wysłałem kolon adzis o 17 - do celu doszedł o 19:30 - odwiedził tylko miasto - nie rozpoczeła sie okupacja

zgodnie z ogłoszeniem o przerwie swiątecznej powinien wejśc
bo ogłoszenie brzmiało :
- 24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju niemożliwe będzie wysłanie statku kolonizacyjnego.

wysłanie - nie rozpoczecie podboju - to duza róznica - znów administracja zawaliła

swiat RHO

nawet psiakrew raportu nie ma

pewnie tak wszedzie jest ale rzeczywiscie niesprecyzowane ... moj kolon tez jest w drodze
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Hehe raz dla odmiany wprowadzili blokadę za wcześnie :eek: Współczucie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Hahaha, czyżby kolejny raz organizacyjny fail z okazji bezsensownej przerwy? :D
Dobrze!
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

na świecie jota, gdzie przeciez nie ma okupacji kolon wysłany dzisiaj rano, zaliczył czas pokoju 23.12.2011r. o godz. 21:51
i nie ma z tego innego raportu jak tylko to malutkie powiadomienie, które po wyłaczeniu nie pozostawia sladu
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Ja też miełem problem taki sam na RHO kolon wysłany 16.30 przepłynął sie tylko darmo bo ktoś źle napisał w ogłoszeniu.
Admini co zamierzacie z tym zrobić bo w ogłoszeniu było jak wół napisane że nie wolno będzie wysyłać kolonów a nie rozpocząć podboju.
Uważam, że należy sie jakaś rekompensata.
Proszę o odpowiedź Team grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

na omikron miałem podobną sytuację dzisiaj.
nie będę już cytował co było napisane odnośnie czasu pokoju ale wydaje mi się, że było dość wyraźnie i precyzyjnie napisane.
Kolon poszedł dzisiaj ok. 13 popołudniu, a więc wcześniej niż 24 h czas pokoju (więc atak statkiem kolonizacyjnym powinien być skuteczny), a doszedł na 23:52 i okazało się, że... odwiedził miasto.
To jeszcze nic, skoro nie był to atak tylko odwiedziny miasta to dlaczego utraciłem po kilka jednostek?!?!?!? - TOTALNY BRAK LOGIKI!!!

Nie można tego nazwać inaczej jak kradzieżą i oszustwem.

Nie chcę być karany za czyjeś błędy...

Skoro kolon został wysłany wcześniej ni 24h przed czasem pokoju i atak wszedł przed czasem ochrony świątecznej proszę o zwrot ,miasta które zaatakowałem zgodnie z tym co było napisane!!!

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Pan yetj 10 minut temu doprecyzował ogłoszenie. Tylko czy zna Pan powiedzenie "musztarda po obiedzie"? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

kompletnie bez sensu, jak zresztą wiele innych inno-wacji
kolony się odbijaja, a nowe bunty można wywoływac jak najbardziej
 

DeletedUser462

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Tylko że owo "doprecyzowanie" także jest do kitu.

Wydarzenia na świecie Rho wskazują, że prawidłowy komunikat powinien brzmieć "wstawienie statku ... nie będzie możliwe" zamiast "wysłanie".

Poczekamy aż team na to wpadnie. Podejrzewam, że zdarzy się to już po zakończeniu przerwy.

I oczywiście, jak zawsze, nie będzie to niczyja wina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

a co z tym fantem : wysle kolona jeszcze w czasie przerwy swiatecznej ... tak zeby kolon dotarl po tej 23 i trafilabym na koniec przerwy to co znowu sie odbije ?? bo mozliwe jest wysylanie atakow w czasie trwania przerwy ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Witam,
Mam podobny problem w świecie PI.
Statek kolonizacyjny został wysłany w dniu 29.12.2011, czas przybycia to godzina 15:57:42 dnia 30.12.2011. Otrzymałam raport, że moje wojsko odwiedza atakowane miasto w czasie pokoju i powraca do "domu". Bardzo proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na dane miasto wszedł atak mojego sojusznika w celu wyczyszczenia miejsca dla mnie o godzinie 15:57 i utracił część swojego wojska. Moje wojsko wraca całe i zdrowe...
Pozdrawiam
HardAsHell
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Witam,
Mam podobny problem w świecie PI.
Statek kolonizacyjny został wysłany w dniu 29.12.2011, czas przybycia to godzina 15:57:42 dnia 30.12.2011. Otrzymałam raport, że moje wojsko odwiedza atakowane miasto w czasie pokoju i powraca do "domu". Bardzo proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na dane miasto wszedł atak mojego sojusznika w celu wyczyszczenia miejsca dla mnie o godzinie 15:57 i utracił część swojego wojska. Moje wojsko wraca całe i zdrowe...
Pozdrawiam
HardAsHell
Mogłeś założyć oddzielny wątek, a może kolega pomylił się i podał złą h?
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

No mogłam, ale tego nie zrobiłam.
Godzina jest poprawna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Totalna paranoja , Inno robi chyba wszystko abyśmy zakończyli grę . Na siłę chyba chcą pozamykać stare światy . Rejestracja zamknięta itd itd .
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Totalna paranoja , Inno robi chyba wszystko abyśmy zakończyli grę . Na siłę chyba chcą pozamykać stare światy . Rejestracja zamknięta itd itd .
Tak jest wszędzie ;) nie da się tego uniknąć, no, chyba, że nie w Polsce ;) :D
 

DeletedUser77

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Witam,
Mam podobny problem w świecie PI.
Statek kolonizacyjny został wysłany w dniu 29.12.2011, czas przybycia to godzina 15:57:42 dnia 30.12.2011. Otrzymałam raport, że moje wojsko odwiedza atakowane miasto w czasie pokoju i powraca do "domu". Bardzo proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na dane miasto wszedł atak mojego sojusznika w celu wyczyszczenia miejsca dla mnie o godzinie 15:57 i utracił część swojego wojska. Moje wojsko wraca całe i zdrowe...
Pozdrawiam
HardAsHell

Drodzy Gracze!

Nadszedł czas, by oznajmić, że czekają nas dwie świąteczne przerwy:

Od 24.12.2011; 18:00 do 26.12.2011; 23:00.
Od 31.12.2011; 12:00 do 01.01.2012; 18:00.


Informacje, które musi wiedzieć każdy gracz:

- 24 godziny przed rozpoczęciem się pokoju niemożliwe będą podboje. Liczy się czas wejścia statku kolonizacyjnego do miasta.
- W czasie pokoju będzie możliwość tylko odwiedzania miast.
- Wszelkie akcje związane z rozbudową cudów zostaną zablokowane.
Wysłane surowce, jeżeli czas ich dostarczenia przypadnie na okres pokoju, zostaną zwrócone. Gracz zostanie o tym poinformowany.


Pozdrawiamy,
Grepolis Team

Na czerwono podkreśliłem i zaznaczyłem wyjaśnienie ostatniej sytuacji gracza [profil]HardAsHell[/profil]

A zatem skoro atak wchodził o godzinie 15:57:42 dnia 30 grudnia to jest to już w trakcie kiedy kolon nie może przejąć miasta gdyż trwa już ochrona przed kolonem, która rozpoczęła się na 24h przed startem całkowitego pokoju czyli od godziny 12:00:00 w dniu 30 grudnia nie da się pomyślnie zakotwiczyć żadnego kolona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Na czerwono podkreśliłem i zaznaczyłem wyjaśnienie ostatniej sytuacji gracza [profil]HardAsHell[/profil]

A zatem skoro atak wchodził o godzinie 15:57:42 dnia 30 grudnia to jest to już w trakcie kiedy kolon nie może przejąć miasta gdyż trwa już ochrona przed kolonem, która rozpoczęła się na 24h przed startem całkowitego pokoju czyli od godziny 12:00:00 w dniu 30 grudnia nie da się pomyślnie zakotwiczyć żadnego kolona.
Ale była jeszcze sytuacja ataku przeprowadzonego przez kolegę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry