[To nie błąd] kolon nie wszedł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11978
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Fragment z postu autora sprawy: "Sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na dane miasto wszedł atak mojego sojusznika w celu wyczyszczenia miejsca dla mnie o godzinie 15:57 i utracił część swojego wojska. Moje wojsko wraca całe i zdrowe..." gdyby chodziło głównie o atak z kolonem podczas pokoju, pewnie dawno sprawa zakończyłaby się...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: kolon nie wszedł

Na czerwono podkreśliłem i zaznaczyłem wyjaśnienie ostatniej sytuacji gracza [profil]HardAsHell[/profil]

A zatem skoro atak wchodził o godzinie 15:57:42 dnia 30 grudnia to jest to już w trakcie kiedy kolon nie może przejąć miasta gdyż trwa już ochrona przed kolonem, która rozpoczęła się na 24h przed startem całkowitego pokoju czyli od godziny 12:00:00 w dniu 30 grudnia nie da się pomyślnie zakotwiczyć żadnego kolona.

Dopiero teraz zauważyłam jak odbywa się manipulowanie informacjami na forum grepolis. Pierwotna, błędna treść komunikatu o tym, że istotna jest chwila wysłania kolona zostaje zamieniona na prawidłową (istotny jest czas wejścia kolona) przy czym dzieje się to po fakcie...

A tak swoją drogą Szanowna Pani Yakamoz mogłaby podziękować za zwrócenie jej uwagi na ów absurd w jej komunikacie.

Tylko że owo "doprecyzowanie" także jest do kitu.

Wydarzenia na świecie Rho wskazują, że prawidłowy komunikat powinien brzmieć "wstawienie statku ... nie będzie możliwe" zamiast "wysłanie".

Poczekamy aż team na to wpadnie. Podejrzewam, że zdarzy się to już po zakończeniu przerwy.

I oczywiście, jak zawsze, nie będzie to niczyja wina.

Nie ma sprawy Pani Yakamoz, w przyszłości służę pomocą ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry