Kolor flag na mapie

  • Rozpoczynający wątek Szarejko
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ustawiłam sobie kolor flagi na mapie (ostatnio wprowadzona opcja) dla sojuszu, a potem do niego dołączyłam. Teraz nie mogę ani zmienić koloru, ani nawet go usunąć. To chyba błąd.

Tak na marginesie, nie wiem z jakiego powodu nie można zmieniać koloru własnego sojuszu, przecież nie każdemu może odpowiadać niebieski.
 

DeletedUser77

Guest
Sprawdziłem to i potwierdzam.
Dzięki za informacje, prześlemy to dalej ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja mam z kolei inny problem.

Ustawiłem sobie kolor czerwony dla jednego sojuszu. Wszystko było ok, kolorki się wyświetlały prawidłowo. Jednak po pewnym czasie na zwykłej mapie (tej przybliżonej) kolorki są ok, ale na "minimapie" (tej z kropkami w miejsce miast) kolory są domyślne (ciemnoczerwone).
Próbowałem kilka razy zmieniać kolor dla tego i innych sojuszy ale bez skutku. Kolory na flagach są, ale na kropkach już nie. Sprawdzałem na Operze 10, IE7 i Firefoxie, w każdej to samo.

BTW - domyślne kolory dla sojuszy, sojuszy paktu itp. wyświetlają się poprawnie na obu mapach.
 

DeletedUser

Guest
uhuhu...tak, już wcześniej miałem ten problem z kolorem sojuszu w którym jestem...tez nie mogę go zmienić choćby na ten normalny niebieski (bo taki chce mieć) :|
Co do tych map to ostatnio też mi zaczęły znikać i wszystkie miasta i sojusze inne są na zwykły ciemnoczerwony...

Testowałem na Chromie i firefoxie (najnowsze) i mam nadzieję że IG naprawi te błędy :)
 

DeletedUser

Guest
No i nie dodaliście do update, a podobno jest zgłoszone ;).
 

DeletedUser77

Guest
Niestety ale jak to zostało zgłoszone to wersja 1.21 już była oficjalnie wprowadzona.
Możliwe że w przyszłej się to pojawi.
 
Do góry