Kopalnia złota.

Czy chcecie żeby powstała kopalnia złota?

  • Tak

    Głosy: 7 36,8%
  • Nie

    Głosy: 7 36,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.
Grepolis to ogólnie bardzo fajna gra, ale ma jeden problem - złoto. Złoto jest zdobyć trudno, tylko raz pokonując bandytów (x100), paręnaście razy za misje (x5 za misję) oraz kupując za prawdziwe pieniądze. Ewentualnie w konkursach, ale wiadomo, że nie każdy wygra. Brak złota jest dla niektórych graczy problemem, szczególnie takich, co nie chcą inwestować prawdziwych pieniędzy w rozgrywkę. Dlatego chciałem dodać pomysł kopalni złota - kopalni, która pomoże uzyskiwać złoto. Wymagania jakie by miała to senat na 25 poziomie, kopalnia srebra na 35 poziomie i magazyn na 30 poziomie. Miałaby 40 poziomów. Na każdym poziomie wydobycie złota trwałoby 12 godzin, natomiast ilość by się zwiększała o 1 złoto na poziom - 1 poziom to 1 złoto, 2 poziom to 2 złota itd. Oczywiście koszty też byłyby wielkie (po 20k każdego surowca na każdy poziom oraz po 5 ludzi). Nie dałoby się też mieć więcej, niż dwóch kopalni złota na świat.
Jeżeli gracz podbije miasto w którym znajduje się kopalnia złota, a sam ma już 2 kopalnie, to kopalnia najsłabiej rozwinięta (nieważne w którym mieście) zostanie utracona. Jeżeli kopalnie najsłabiej rozwinięte bądź wszystkie będą na tym samym poziomie, to zostanie utracona kopalnia w zdobytym mieście.
Mam nadzieję, że pomysł zostanie dobrze przyjęta, ponieważ może to pomóc niektórym graczom.
 

DeletedUser23982

Guest
Bardzo łatwo można złoto kupić :) Pan VariKruger chętnie wyjaśnij jak zdobyć są 2 sposoby albo kupić albo wytargować.
Dodam też, że nie trzeba grać na każdym świecie na 200% można na niektóych handlować, a grać coś tylko na jednym świecie :)
Czekam na variego wstawiającego swój link :)
POzdrawiam
 
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/seria-poradników-variego.31650/
Dziękuje Panie Wolf, A tu podstawiam link do forum GP gdzie znajdują się poradniczki, w odcinku 4 zaprezentowane jest zarabianie złota bez konieczności jego kupna :), Aktualnie na nowym serwerze jest możliwość zarobienia tego golda :)
Oczywiście, że tak też można (chodzi mi o filmik), ale trzeba trafić idealnie w moment, bo chwila moment, a targowisko znowu jest pełne - jest określona liczba surowców.
 
80 złota dziennie na kopalnie, po 2 na świecie, co nam daje 160 złota dziennie za świat.
21/28/75/92/94/95/96/97/98. 1440 złota dziennie.
Grubo.
 
jakby bylo to zrobione tak, zeby bylo 400-600 golda na miesiąc, to byloby spoko. Akurat na premki dla ludzi "nie wydam pieniedzy, wolę przepalić albo przepić"
to w drugą strone mogli by usunąć premki, nie rozumiem ludzi co gadają, że nie ma jak zarobić, wystarczy siedzieć i sprawdzać giełde i można na same premki zarobić 2 kliknięciami
 
jak to jest odpowiedź do mnie to chodziło mi o to, że bez sensu takie kopanie złota na premke, skoro każdy by to robił i każdy ją miał, to gra mogłaby ją dać za free bez żadnych "kopalni"
 
Status
Zamknięty.
Do góry