[Wyjaśnione] Krona w profilu

  • Rozpoczynający wątek boxer1981228
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Według ostatniej aktualizacji :

Dodatki:
- Dodano nowe nocne grafiki w podglądzie
- Dodano opcję wyłączenia grafiki nocnej
- Dodano opcję umożliwiającą centrowanie aktywnego miasto na mapie, przy przełączaniu pomiędzy miastami
- W podglądzie poleceń (premium) dodano nazwy graczy obok nazw miast
- W profilu gracza, którego sojusz wygrał świat wyświetlana będzie korona.
- Informacja o zwracanych surowcach przy anulowaniu rekrutacji jednostek jest czytelniejsza.
- Po skasowaniu się konta założyciela sojuszu jego prawa otrzyma pierwszy lider.

Chodzi mi o koronę w profilu . Kiedy będzie widoczna . Czy trzeba wybudować wszystkie 7 cudów czy tylko wymagane 4 do wygrania świata ???


I jeszcze jedna aktualizacja tym razem poprzednia :

Zmiany i ulepszenia:
• W oknie sojuszu dodano zakładkę poświęconą cudom świata, w której znajdują się informacje na temat cudów budowanych przez dany sojusz.
• Usunięto informację o wymaganych jednostkach w wioskach rolniczych, które są w trakcie buntu.
• Rozwijana lista polis została podzielona na 3 kolumny, co usprawnia pracę graczy posiadających wiele miast.
• Ulepszono wysyłanie surowców do cudów świata osobom, które nie posiadają premium.
• Gracze, którzy wygrali dany świat, mają możliwość pobrania swoich dyplomów w oknie profilu.


Gdzie jest ta opcja pobrania dyplomu za wygranie świata ??? Dodam że dyplomy już otrzymaliśmy mailem .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Wchodzisz w "Profil", następnie w "Certyfikat" i klikasz "Pobierz", czy może nie o to Ci chodzi :p?
EDIT: Przeczytałem aby końcówkę ;D Ja koronę miałem za 7cudów chociaż? Chyba że późno się pokazała to przy 4 ale ile to na nią czekać by trza było! Moim zdaniem 7 i tyle :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Ok , dyplom jest tylko jeszcze sprawa korony pozostaje . 4 czy 7 cudów .
 
Odp: Krona w profilu

W profilu gracza wyświetlana jest korona, jeśli należy on do sojuszu w momencie, w którym ukończy on 7 cudów świata. 4 cuda świata nie dają korony, a jedynie m.in. certyfikat.
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję za odpowiedź

To jeszcze jedno pytanko czy korona będzie widoczna na wszystkich światach czy tylko na tym gdzie się zbudowało wszystkie cuda .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Tylko na tym danym gdzie się ją zdobyło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Chyba nie , bo widziałem gości na Y z koronami a jeszcze nie ma cudów . :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dziękuję za odpowiedź . Bo na razie widnieje tylko na świecie gdzie wybudowaliśmy 7 cudów .

Korona jest widoczna na wszystkich światach.

Czy aby na pewno bo nie ma jej na innych światach .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

ja jej też u siebie nie widzę na innym świecie. może chodzi wam o odznakę zdobywcy świata?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Krona w profilu

Sprawdzałem na przykładzie jednego z graczy mającego aktywne na kilku światach (Delta, Ypsilon, Achilles) konto i wszędzie miał w profilu koronę. Poniżej załącznik.
 

Załączniki

  • korona.jpg
    korona.jpg
    15,2 KB · Wyświetlenia: 142

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Już wszystko w porządku , najprawdopodobniej musiało się zaktualizować
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Robin65. Na delcie widać ale jeśli pamiętam to tu chodziło o widoczność korony zdobytej na jednym świecie i widoczność jej na drugim innym... Chyba że źle zrozumiałem te ich wypowiedzi.?

93.
prezent3.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

Dokładnie o to chodziło , zdobycie na A a widoczność na B . Już wszystko OK .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Krona w profilu

Taki sens miała moja wypowiedź, że korona jest widoczna na wszystkich światach jedynie screena wkleiłem przypadkowo z Delty .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

A mam pytanie, jeśli już jakiś sojusz zbuduje 7/7 a później się rozpadnie i cudka popadają to może inny sojusz zdobyć koronę jak zbuduje 7 cudów??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krona w profilu

I ten sojusz który zbudował 7 cudów się rozpadł i teraz inny sojusz chce zdobyć koronę, uda im się czy na świecie tylko raz da się ją zdobyć??
 
Odp: Krona w profilu

I ten sojusz który zbudował 7 cudów się rozpadł i teraz inny sojusz chce zdobyć koronę, uda im się czy na świecie tylko raz da się ją zdobyć??
Spróbuję napisać moją odpowiedź z poprzedniego postu innymi słowami :)
1. Sojusz A zbudował jako pierwszy 7 cudów świata na danym świecie.
2. Członkowie sojuszu A otrzymali wówczas koronę.
3. Sojusz A się rozpada.
4. Sojusz B zbudował jako drugi 7 cudów świata na danym świecie.
5. Członkowie sojuszu B nie otrzymają korony, gdyż nie wybudowali 7 cudów jako pierwsi.
Tylko raz da się zdobyć koronę na danym świecie - otrzymają ją członkowie sojuszu A, członkowie sojuszu B nie mają już później takiej możliwości.
 
Do góry