kryzys

  • Rozpoczynający wątek hausik
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
przeszukałem forum, wiki i google, ale nie znalazłem odpowiedzi na kilka pytan
prosze aby na nie odpowiedzieć albo podać strone

1.czy jeśli użyje atak ZWIĘKSZENIE SIŁY to strace wojska które wyswałem, czy to po prostu atak który zamiast grabierzy zwiększa siłe
2.jakie padania najbardziej polecacie(jestem na rozwijanie) i na atak npc
3.w co mam walic(mam 3 akademia,1port,świątynia,8,magazyn,9gospodarstwo,19zelaza,15senat tartak kamien,6mur 3jaskinia,5koszary
4.jesli jakas wioska ma 100%siły to dostane 6005 surek nawet jak wyśle 50szermierzy czy nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To co będziesz wybierał zależy od taktyki jaką przyjmiesz w danej wiosce.
Jeżeli wioska jest off to badaj w akademii opcję pod tym kontem , czyli np. Falange badaj, Metereologia + wszystkie jednostki offowe :)
Jeżeli jesteś początkującym graczem to ja polecam rozwijać surowce! Nic tak dobrze nie prognozuje jak dobrze rozwinięte kopalnie, nie zapomnij by nie zaniedbywać innych budynków - KOSZARY , PORT, AKADEMIA! :)

O co chodzi z tym zwiększeniem siły , możesz dokładniej ?
 

DeletedUser3312

Guest
Jezeli chodzi o to czy po wyslaniu Zwiekszenia sily tracisz wojsko to nie... wraca normalnie do Twojego miasta a sila zwieksza sie w wiosce rolniczej
 

DeletedUser

Guest
Jezeli chodzi o to czy po wyslaniu Zwiekszenia sily tracisz wojsko to nie... wraca normalnie do Twojego miasta a sila zwieksza sie w wiosce rolniczej

Dodam że jak jest za niski nastrój w wiosce to istnieje możliwość że straci się jednostki wysłane na atak. ;)
 

DeletedUser3312

Guest
i warto zbadac sobie dyplomacje zmniejsza ona opor w wiosce o 20% ;)
 

DeletedUser

Guest
i warto zbadac sobie dyplomacje zmniejsza ona opor w wiosce o 20% ;)

To samo można powiedzieć o Pługu, Ceramice i Łupie.
To co badamy w akademii musi być ściśle dobrane pod kątem naszej taktyki w danej wiosce:) Po co np badać "Przebicie" w wiosce deff?
 

DeletedUser

Guest
acha rozumiem. czyli podsumując jak zaatakuje zwiększeniem siły to nie strace wojsk chyba ze nastrój byłby mały.badać powinienem ceramige łup pług i dyplomację jednostki atakujące lub broniące i budować surowce. tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry