Krzyżówkowy Szał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10819
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10819

Guest
5y9apd.jpg

Lubisz krzyżówki? Chcesz spróbować swoich sił i zawalczyć o nagrody?
Nic prostszego - wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie "Krzyżówkowy szał"!​


ZASADY

  • Otrzymacie od nas krzyżówki wypełnione liczbami, a codziennie będą podawane 2 litery i odpowiadające im numery. Waszym zadaniem jest jak najszybsze odgadnięcie liter i dopasowanie ich do krzyżówek tak, aby ułożyły słowa. Obowiązuje pełny alfabet z polskimi znakami diakrytycznymi.
  • Konkurs składa się z 2 krzyżówek publikowanych w tym temacie. Na rozwiązanie każdej krzyżówki przeznaczone są maksymalnie 4 dni, ale czas ten może zostać skrócony, jeśli zostanie przesłanych 5 poprawnych odpowiedzi. Punktowane mogą być tylko rozwiązania nadesłane w ciągu 4 dni od momentu opublikowania danej krzyżówki.
  • Do liczb lub pustych miejsc w krzyżówce należy dopasować odpowiednie litery tak, aby utworzyły one słowo. Każde ze słów ma przypisany numer oznaczony w diagramie czerwonym kolorem. Zadaniem uczestnika jest przesłanie pełnej, poprawnej listy tych słów wraz z ich czerwonymi numerami. Wszystkie hasła związane są z grą Grepolis i starożytną Grecją.
  • Aby ułatwić Wam zadanie, codziennie (licząc od dnia po wstawieniu krzyżówki) podawane są 2 litery wraz z odpowiadającymi im liczbami.
  • Pięć osób, które najszybciej udzielą poprawnej odpowiedzi otrzyma odpowiednio od 1 do 5 punktów, a ich nicki zostaną wpisane do rankingu w tym temacie.

NAGRODY

  • Po rozwiązaniu obu krzyżówek trzy osoby z największą liczbą punktów w rankingu ogólnym otrzymają nagrody:


    pucharmaly1.png


    200 sztuk złota

    pucharmaly2.png


    100 sztuk złota

    pucharmaly3.png


    Bonus "Wyostrzone zmysły na 12 godzin".

    W celu odbioru nagrody należy się zgłosić do Shannqa po zakończeniu konkursu.
  • Jeśli po zakończeniu 2 krzyżówek, dwie lub więcej osób na premiowanym miejscu będzie miało tyle samo punktów w rankingu ogólnym, to wówczas dla tych osób pojawi się dodatkowa krzyżówka, której wynik zadecyduje o podziale ich miejsc.

ODPOWIEDZI

  • Rozwiązania krzyżówek należy wysyłać zakładając temat w dziale Kontakt ws. konkursów w temacie wpisując "Krzyżówkowy Szał 1 lub 2". Odpowiedzi udzielone w temacie na forum, błędne lub niepełne będą usuwane oraz odrzucane. Edytowane posty z rozwiązaniami nie zostaną zaakceptowane. Liczy się pierwsza nadesłana krzyżówka.
  • Dyskusje dotyczące krzyżówek oraz podpowiadanie jest dozwolone w tym temacie. Jednak nie jest to miejscem na umieszczanie swoich odpowiedzi.
Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania i wprowadzania zmian w zasadach konkursu w razie niezbędnej potrzeby.
Wszelkie zmiany będą ogłaszane w temacie konkursu. Podczas konkursu obowiązuje Regulamin forum oraz Ogólny regulamin konkursów. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady.​


Zapraszamy do zabawy!

Poniżej zamieszczam pierwszą krzyżówkę:

krzyżówka1.3.jpg

Jeśli tak komuś łatwiej, to tutaj jest pusta krzyżówka:link.

Pierwsza podpowiedź:
5- H
22- E
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Druga podpowiedź:

11- D
18- T
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Trzecia podpowiedź:

3- W
7- L
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Właśnie wysłałem rozwiązanie;)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

A to nikt jeszcze nie wysłał?:confused:
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

A powiesz ile osób wysłało ? Bo nie wiem czy rozwiązywac :p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Jak Wam idzie w konkursie? Uważacie czy jest trudny czy może wręcz przeciwnie?:)

Jak mówi paka warto próbować bo nigdy nie jest powiedziane, że osoba przed nami nie popełniła błędu:)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ostatnia podpowiedź do krzyżówki nr 1:

12- R
19- C

Już dzisiaj zaczynamy zabawę z krzyżówką nr 2 :)

krzy%C5%BC%C3%B3wka2.3.jpg


Tutaj znajdziecie pustą krzyżówkę.

Pierwsza podpowiedź do krzyżówki nr 2:

10- G
13- Ś
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Już rozwiązałem drugą krzyżówkę;)
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Mam nadzieję, że ja dobrze i wcześniej od Ciebie ;-D
Pomarzyć zawsze można :p
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Część pierwszą uważam za zamkniętą. Oto pierwsza krzyżówka z odpowiedziami:
krzy%C5%BC%C3%B3wka-1.2.jpg
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Mam dobrze:)
Pytanie czy nie za późno
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

To chyba o nagrodzie mogę pomarzyć :p Prawda Elastynko :)?
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Wystarczająca ilość osób wysłała odpowiedzi do Krzyżówki nr 2. Bardzo szybko to wam poszło :) Wiemy, że będzie dogrywka- jutro dowiecie się kto stanie w dogrywce.
 
Do góry