Krzyżówkowy Szał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ja stawiam także na 7 :D Niby proste ale jednak trzeba pomyśleć :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Przedstawiamy wyniki konkursu :) W drugiej krzyżówce największy problem był z pytaniami:

7. Może być romantyczny.
11. Ujrzysz ich podczas organizacji Igrzysk Olimpijskich w grze.

Numer 7 to "nastrój", natomiast 11 to "zapaśnicy", których można zobaczyć na grafice igrzysk w agorze (z tego względu dodaliśmy wzmiankę, że chodzi o igrzyska w grze):

bread.jpg


Sporo osób napisało "zawodnicy" i zastanawialiśmy się nad uznaniem tej odpowiedzi, bo jest bardzo logiczna i pasuje do diagramu. Okazało się jednak, że nie zmieniłoby to w żaden sposób wyników - wszyscy gracze, którzy wpisali zawodników, popełnili niestety błąd z nastrojem.

Niektórzy napisali również "katapulty" zamiast "katapulta", jednak nie traktowaliśmy tego jako błąd - pytanie nie sugerowało liczby.

Tak wygląda ranking drugiej krzyżówki:

Brak błędów:
maja2013 - 28.05.15, 21:32 - 10 pkt
londi - 28.05.15, 21:32 - 9 pkt
Ktyst13 - 30.05.15, 01:47 - 8 pkt

Dwa błędy:
Imiterr - 28.05.15, 19:58 - 7 pkt
Karwallo - 28.05.15, 21:35 - 6 pkt
asterka - 30.05.15, 01:20 - 5 pkt

Sześć błędów:
paweł94 31.05.15, 15:04 - 4 pkt


WYNIKI

1_miejsce_N.png


400 sztuk złota + ranga
zwyciezcakonkursu.png

[profil]londi[/profil]


2_miejsce_N.png


300 sztuk złota
[profil]Ktyst13[/profil] oraz [profil]paweł94[/profil]


3_miejsce_N.png


200 sztuk złota
[profil]Imiterr[/profil]​

Zwycięzców proszę o kontakt w wiadomości prywatnej do [profil]Shannqa[/profil] oraz o podanie nicka w grze, na którym chcecie odebrać swoje nagrody :)

Dziękujemy wszystkim za udział! To była pierwsza edycja Krzyżówkowego Szału w takiej formie, dlatego na pewno wyciągniemy wnioski na przyszłość, aby kolejna edycja przebiegła jeszcze lepiej :) Zachęcamy do podzielenia się swoimi opiniami oraz sugestiami.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Maja i londi wymiatają:D Ktyst także ładnie full :)

Moja opinia już została wyrażona - pierwsza krzyżówka za banalna i poniżej jakiegokolwiek pozioomu, dopiero druga pokazała kto powinien być wysoko.
Obecna forma o wiele lepsiejsza niż poprzednia.

Szkoda Maja, że nie udało CI się nic ugrać.


I mam pytanie - co wspólnego ma Akropol z planerem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

heh troszke mi sie zapiło w czwartek, i dopiero miałem czas siąść w piątek wieczór nad tym :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Dużo czasu poświęciłeś na rozwiązanie?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

nom główkowałem nad 3-4 hasłami z godzinke, tak to z górki, akropol jeszcze uszedł, coś mi się tam przypomniało, że jak go wprowadzali na jocie 4 lata temu faktycznie coś takiego było, ale nastrój mnie całkowicie zmylił, wpisałem od pały bo pasował, ale równie dobrze by pasował wystrój, ja dobrą godzinę szukałem czegoś romantycznego w sztuce i mitilogii greckiej, i troche nie jasne było powiązanie tyche ze współczesną gazetą, pomijam fakt że na początku pomyliłem hasło z zespołem i wszystkich artystów greckich starożytnych próbowałem wrzucić w pięc kratek :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

ale razem zajęło mi to koło 2,5 h :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Gratki dla zwycięzców :D
Jeden punkcik do trzeciego miejsca, no fajnie ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Rozwiązując drugą krzyżówkę jako 1, to powinnaś mieć podium, szkoda, ze nie wyszło.
 
Do góry