Krzyżówkowy Szał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
5y9apd.jpg

Lubisz krzyżówki? Chcesz spróbować swoich sił i zawalczyć o nagrody?
Nic prostszego - wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie "Krzyżówkowy szał"!​

ZASADY

  • Konkurs składa się z jednej krzyżówki, która zostanie opublikowana 16 listopada o godzinie 20:00. Na jej rozwiązanie macie czas do 20 listopada, do godziny 23:59.
  • Krzyżówki składają się z pytań, a odpowiedzi na nie stanowią hasła, które należy wpisać do odpowiednich rubryk w diagramie. Wszystkie hasła dotyczą Grepolis lub Starożytnej Grecji.
  • Podczas sprawdzania zgłoszeń, pierwszym kryterium jest poprawność odpowiedzi (najwięcej punktów otrzymują osoby, które odgadły wszystkie hasła). Drugim kryterium jest czas przesłania odpowiedzi (zgłoszenia osób z tą samą liczbą poprawnych haseł sortowane są według czasu przesłania odpowiedzi). W związku z tym, spieszenie się z przesłaniem zgłoszenia może nie być dobrym pomysłem - jeśli ktoś prześle swoją odpowiedź później niż wy, ale odgadnie więcej haseł, ma znacznie większą szanse na wygraną.

ODPOWIEDZI

  • Aby ułatwić wam zadanie, krzyżówka została zamieszczona na zewnętrznej stronie, która pozwala na wpisywanie liter do rubryk. Oprócz tego, na forum znajdziecie screen pustej krzyżówki, jeśli wolicie wypełnić ją w programie graficznym. W przypadku obu metod krzyżówka jest identyczna.
  • Rozwiązania krzyżówki należy wysyłać zakładając temat w dziale Kontakt ws. konkursów . W treści posta należy zamieścić screen wypełnionej krzyżówki. Wskazówka dla osób, które chcą skorzystać z rozwiązywania krzyżówki na zewnętrznej stronie: cały diagram może nie zmieścić się na jednym screenie. W takiej sytuacji możecie zrobić dwa screeny i zamieścić je jako oddzielne obrazki lub skleić je w najprostszym programie graficznym, np. w Paincie. Aby usprawnić sprawdzanie zgłoszeń, prosimy również o zamieszczenie listy haseł, które udało się wam odgadnąć.
  • Odpowiedzi udzielone w temacie z regulaminem, błędne lub niepełne będą usuwane oraz odrzucane. Prosimy zastanowić się przed wysłaniem zgłoszenia czy w hasłach nie znalazły się żadne błędy, np. literówki. Jeśli post z odpowiedzią zostanie edytowany, to pod uwagę będziemy brali czas edycji, a nie czas stworzenia posta.

NAGRODY


1_miejsce_N.png


500 sztuk złota + wybrany bonus + ranga
zwyciezcakonkursu.png


2_miejsce_N.png


400 sztuk złota + wybrany bonus

3_miejsce_N.png


300 sztuk złota + wybrany bonus

Zwycięzcy mogą wybrać jeden z tych bonusów:
  • Przyspieszone ruchy wojsk o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona rekrutacja o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni
  • Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni
  • Wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni

W celu odbioru nagrody należy się zgłosić do Shannqa po ogłoszeniu wyników konkursu.


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunki konkursu: [profil]Shannqa[/profil].
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Oto krzyżówka

LINK

lub

Pytania:
1. Stoi i się nie rusza.
2. Kąpał się w nim ojciec Tezeusza.
3. Znany ze swoich cór.
4. Zabójcze towarzyszki Dionizjosa.
5. Jedno z dwóch niebezpieczeństw, zagrażających z obu stron.
6. Miejsce, u którego stóp poznasz swoją przyszłość.
7. Niezwykła misa z nutką losowości.
8. Prawie najdroższy sztandar w grze.
9. Magiczny prysznic.
10. Podstępny kucyk.
11. Wielu spędzają sen z powiek.
12. Funkcji ma wiele - gruby i krzywy to tylko mała ich część.
13. Świat, który pożera również dzieci i mężczyzn.
14. Obchodzimy je 17 lutego.
15. Spęd lub wieści.
16. Trzy rzędy ma.
17. Wiecznie głodny.
18. Blaszka z piórkiem.
19. Usprawni twoją rozgrywkę.
20. Czas wreszcie odpocząć!
21. Płyną nad miastem.
22. Jeśli jesteś niedoświadczony, dostaniesz ją w kuferku.
23. Znajdziesz tam przekupki.
24. Przy punktach kultury.
25. Rytualna ofiara z Polifema.

Przypominam, że odpowiedzi nie zamieszczamy w tym temacie. Aby przesłać swoje zgłoszenie, należy wejść do działu Kontakt ws. konkursów, stworzyć nowy temat i w nim umieścić screen rozwiązanej krzyżówki oraz listę haseł.

Na czas trwania konkursu włączyliśmy moderację w tym dziale. Oznacza to, że wasze posty wyświetlą się dopiero po akceptacji przez jednego z moderatorów. Dzięki temu unikniemy sytuacji, gdy ktoś przez pomyłkę zamieści tutaj pełne rozwiązanie krzyżówki, psując zabawę innym uczestnikom.

Powodzenia! :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Jak wam idzie rozwiązywanie krzyżówki? ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Pierwsza jest banalna, może dlatego ciężko na nią wpaść :p Może drobna podpowiedź dla wszystkich, którzy mają problem z pierwszym hasłem - występuje w Grepolis, choć są różne rodzaje ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Wysłał juz ktoś rozwiązanie? ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Powiem tak - chyba ludzie wzięli sobie do serca zapis w regulaminie, żeby nie spieszyć się z rozwiązaniami, bo poprawność jest ważniejsza od czasu :D
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Dowaliliście z tymi definicjami nie ma co :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Nie chcę za dużo podpowiadać, żeby nie psuć ludziom zabawy, ale jak coś to piszcie z którym hasłem jest problem, postaram się odrobinkę rozjaśnić :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Hm... to uzupełnię, że wielu graczom spędzają sen z powiek ;) Ciężko spać, gdy coś ci co chwilę wyje nad głową :D
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Ja się poddaje wysyłam to co mam :D
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Mi niestety większość czasu pochłania wojna spamu:(
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Big Kamil, jest czas do jutra do północy, jeszcze zdążysz, Wojna Spamu się kończy wcześniej ;) A nagrody są całkiem fajne, warto zawalczyć.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

I tak pewnie dużo osób już rozwiązało
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Właśnie w tym problem, że nie, może jest za trudna? :confused: W każdym razie warto wysłać nawet niepełne rozwiązanie, bo wciąż są duże szanse na nagrody.
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

A wiadomo kiedy będą znane wyniki ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Powiem wam, że się bardzo zdziwiłam. Po raz pierwszy w historii w konkursie dostaliśmy tylko jedno rozwiązanie. Przy prawie 3 tysiącach odwiedzin w temacie konkursowym sytuacja wydaje się być trochę niepokojąca, dlatego na wszelki wypadek wstrzymam się z ogłoszeniem wyników i jeśli jednak ktoś przesłał swoje rozwiązanie, to bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej do mnie. Raczej ciężko byłoby w tym wypadku mówić o jakimś błędzie, który sprawił, że rozwiązania do nas nie dotarły - zresztą przeszukałam nie tylko dział Kontakt ws. konkursów, ale i całe forum ;) - ale wolę to sprawdzić przed rozdaniem nagród.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

Tylko jedno poprawne czy jedno w ogóle? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Krzyżówkowy Szał

A ja to nie zdążyłam i szkoda, że się spóźniłam.
smiley_emoticons_no_sad.gif
 
Do góry