[Wyjaśnione] Lądowa Strategia Bitewna (Złota)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29689

Guest
Witam,

Czy w sytuacji kiedy mam odpaloną lądową strategie bitewną, i zakładam sytuacje że na okupacji stoi np. 50k lądu mojego i przeciwnik te miasto odbija ogniami. To mój ląd tak jakby w postaci kradziejek będą dostawać 2x PW czy nie?

Pozdrawiam,
Vari Kruger, Władca Grepolis
 
Teoretycznie przy morskiej jest napisane, że nie liczy PW za kolony/transy. A przy lądowej nie ma żadnych restrykcji, więc być może chodzi o to, że podwoja punkty za zabijanie lądu.
 
nie jest napisane bo dotyczy jest jak wół w nazwie .. "bitewna strategia lądowa" to co ma się do jednostek wodnych ... za nie będą x1
ale to sobie możesz sprawdzić jedynie w kontrolowanych warunkach na jakimś testowej okupacji :p bo na normalnej okupce za dużo zmiennych i nie wyliczysz ile powinno PW wpaść.

jedynie ta "boska strategia bitewna" działa na ląd + okręty
 

DeletedUser30159

Guest
Ale chyba jak wyślesz na okupkę biremy, a odbijają mitami to będzie ci podwajać w takim razie?
 
jeżeli wstawi birki jako kradziejki to za zbity ląd pownien dostać x2 ( tego ułamka PW które mu wpadnie ) .. ale zapytał się konkretnie o swój ląd który wstawi jako kradziejki a chce dostawać PW z odbijania morskiego ... więc tutaj x1
 

DeletedUser29689

Guest
Czy ktoś z zespołu grepolis może się wypowiedzieć ?
 
jak jeszcze strategia była zbugowana to się dostawało ładne PW (kilkaset) nawet jak stał 1 szermierz ... ale później jak już naprawili to PW wpadało normalne
 
ten test pokazał że i tak musi wstawić coś z morskich aby dostał pw i to sporo jak widać ... bo za 1 biremę do 10k defa nie dostanie tyle pw ... a to się mija z celem aby obstawiać dodatkowo okupację którą się odbija morzem swoimi biremami ..
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jeżeli wojska lądowe nie biorą bezpośredniego udziału w walce to nie otrzymują dodatkowych punktów z Lądowej Strategii Bitewnej.
 
Jeżeli wojska lądowe nie biorą bezpośredniego udziału w walce to nie otrzymują dodatkowych punktów z Lądowej strategii Bitewnej.
Czyli w sytuacji, gdy spieram okupacje samymi biremami i mam odpaloną lądową strategię, a przeciwnik odbija okupację jednostkami mitycznymi(latającymi) to moje punkty walki nie są podwajane?
 
Oszczep udowodnił tyle że miał i ląd i morskie w mieście więc dostał pw ... a ile tych PW było z lądu który tam trzymał a ile z birem to nie wyliczysz ... takie testy to nie testy .. zbyt dużo zmiennych
 

DeletedUser29689

Guest
lądu było tak samo, nie ma możliwości na taki skok PW
 
poza swoimi jednostkami niech pokaże ile ogólnie tam defa i birek stało w trakcie tych ataków ..
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jeżeli pytanie było do mnie to odpowiadam...
Robiłam test ze wsparciem lądem (latające, czyli mityczne z koszar) + biremy. Wsparcie miało "odpaloną" Lądową Strategię Bitewną. Atak był tylko jednostkami morskimi (ognie). W atakowanym mieście nie było żadnych jednostek z miasta, mur na poziomie 0 (zero).
Jako wspierająca otrzymałam punkty walki za zniszczone ognie bez dodatkowych punktów walki z Lądowej Strategii Bitewnej.
Jaki wniosek? Lądowa nie daje dodatkowych punktów walki przy ataku morskim.
 

DeletedUser29689

Guest
Jeżeli pytanie było do mnie to odpowiadam...
Robiłam test ze wsparciem lądem (latające, czyli mityczne z koszar) + biremy. Wsparcie miało "odpaloną" Lądową Strategię Bitewną. Atak był tylko jednostkami morskimi (ognie). W atakowanym mieście nie było żadnych jednostek z miasta, mur na poziomie 0 (zero).
Jako wspierająca otrzymałam punkty walki za zniszczone ognie bez dodatkowych punktów walki z Lądowej Strategii Bitewnej.
Jaki wniosek? Lądowa nie daje dodatkowych punktów walki przy ataku morskim.
A czy w sytuacji odpalonej morskiej str. bit. PW mnożone jest za całokształt czy tylko za odrębne PW zdobyte przez statki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry