Larthienn

  • Rozpoczynający wątek Larthienn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jestem zupełnie nudnym człowiekiem, który tyko czeka na pytania :p więc pytajcie ;) Witam wszystkich jednakowoż na forum :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Larthienn

Jak masz na imię?
Ile masz lat?
Ile czasu grasz w grepolis?
Grałeś w jakieś inne gry tego typu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Ola :) 26 w lipcu skończę, gram dopiero parę miesięcy, grałam w Ikariam, w Forge of Empire, The West i jeszcze parę innych... i jestem kobietą:p
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Larthienn

Dlaczego taki nick?
Na jakim świecie grasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Nick jest imieniem mojej postaci, którą grałam dawno, dawno.... DAWNO.... temu w Tibię:p

gram na Zakrosie :)
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Larthienn

Jakie jest twoje największe osiągnięcie w Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

hah! :D na chwilę obecną chyba znalezienie 100 prezentów na forum XD a w samej grze... daj mi jeszcze chwilkę i będzie nim zdobycie Hektora :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

widziałam tą dyskusję na forum ;) ktoś musiał przejrzeć te wszystkie posty:p

tak, są żółte:D bo tak je właśnie opisałaś :D

żółte włosy

poza tym... nikt nie będzie mi wmawiał, że białe jest białe a czarne jest czarne:p
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Larthienn

Ta dyskusja jest na forum non stop jeśli pienta nei jest skreślony:D
Gdzie jest Nemo?
Gdzie jest początek i koniec tęczy?
Czym jest dla Ciebie zaufanie?
Jakie cechy cenisz w ludziach najbardziej?
stary czy nowy system?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Larthienn

Żółte włosy czy blond włosy? :D
Co się stanie jak połowa ludzi na świecie zamieni się w zombie?
Dlaczego Grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Na jakim świecie grałaś na Westcie? Grasz nadal?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

to było niestety tak dawno temu, że nie kojarzę nazwy świata:( koleżanka ze studiów mnie wciągnęła, ale potem zaczęła się sesja i..... :< ale pewnie wciąż gdzieś tam jest moja mieścina :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Ja gram aktywnie, więc jak coś pisz i zaczynaj od nowa :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Larthienn

Ta dyskusja jest na forum non stop jeśli pienta nei jest skreślony:D
Gdzie jest Nemo?
Gdzie jest początek i koniec tęczy?
Czym jest dla Ciebie zaufanie?
Jakie cechy cenisz w ludziach najbardziej?
stary czy nowy system?

Żółte włosy czy blond włosy? :D
Co się stanie jak połowa ludzi na świecie zamieni się w zombie?
Dlaczego Grepolis?
Dlaczego przechodzisz do ostatniego posta i omijaz wcześniejze pytania?:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Ta dyskusja jest na forum non stop jeśli pienta nei jest skreślony:D
Gdzie jest Nemo?
Gdzie jest początek i koniec tęczy?
Czym jest dla Ciebie zaufanie?
Jakie cechy cenisz w ludziach najbardziej?
stary czy nowy system?

Nemo jest w Akwarium w Indiach ;) widziałam na własne oczy!!!

początek tęczy jest po lewej a koniec w garnku zielonego, irlandzkiego skrzata, który jest pełen złota (garnek nie skrzat ;) )

trzecie dwa pytania jest zbyt poważne, żeby na nie tak błaho odpisać... więc napiszę później, jak będę w domku swoim a nie na wyjazdach :)

nie wiem czym się różnią te systemy, bo za krótko gram ;)

Dlaczego przechodzisz do ostatniego posta i omijaz wcześniejze pytania?:p

omijasz wcześniejsze * :D

nie zauważyłam tamtych pytań :) ale już naprawiłam połowicznie swoje niedopatrzenie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co obiecałam to robię :)

Czym jest dla mnie zaufanie... Jeśli mogę bezpiecznie powierzyć komuś mój największy skarb jaki posiadam oraz bez stresu z zamkniętymi oczami dać się poprowadzić za rękę, to to jest zaufanie :)

Jakie cechy lubię w ludziach najbardziej? Hmmm... cenię sobie bardzo szczerość, oraz ciekawość, ale taką niewymuszoną, taką po prostu dziecięcą ciekawość, która otwiera nam usta żeby z nich wyrwać pytania, czasem brzmiące głupio dopiero po tym jak je zwerbalizujemy :D

Mam nadzieję, że to zaspokoiło Twoją ciekawość ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Larthienn

Nemo jest w Akwarium w Indiach ;) widziałam na własne oczy!!! Miiło, nie jedli go tam jeszcze?

początek tęczy jest po lewej a koniec w garnku zielonego, irlandzkiego skrzata, który jest pełen złota (garnek nie skrzat ;) ) A skąd wiesz, że skrzat nie jest pełen złota??:D

trzecie dwa pytania jest zbyt poważne, żeby na nie tak błaho odpisać... więc napiszę później, jak będę w domku swoim a nie na wyjazdach :)

nie wiem czym się różnią te systemy, bo za krótko gram ;)okupacja i bunt:) w jednym wstawiasz kolona i go obstawiasz na x czasu, w drugim obstawiasz się przed wejściem wrogiego kolona, który automatycznie przejmuje miasto jeśli wcześniej wznieci bunt i kolon wejdzie



omijasz wcześniejsze * :D
jak zwykle coś pod klawiaturą:p
nie zauważyłam tamtych pytań :) ale już naprawiłam połowicznie swoje niedopatrzenie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

co obiecałam to robię :)

Czym jest dla mnie zaufanie... Jeśli mogę bezpiecznie powierzyć komuś mój największy skarb jakie posiadam oraz bez stresu z zamkniętymi oczami dać się poprowadzić za rękę, to to jest zaufanie :)też się mogę doczepić:D

Jakie cechy lubię w ludziach najbardziej? Hmmm... cenię sobie bardzo szczerość, oraz ciekawość, ale taką niewymuszoną, taką po prostu dziecięcą ciekawość, która otwiera nam usta żeby z nich wyrwać pytania, czasem brzmiące głupio dopiero po tym jak je zwerbalizujemy :D

Mam nadzieję, że to zaspokoiło Twoją ciekawość ;)

Nie tyle zadaję pytania by zaspokoić ciekawość, a ot tak:p po to ten temat założony chyba:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Ostatnio mam tęgie rozkminy na temat rozwoju naszego społeczeństwa... wygląda na to, że ten "Postęp technologiczny" pcha nas - ludzi, w kierunku osamotnienia... nawet dzieci wychowuje się w samotności (samotne matki nie są niczym strasznym już, mężczyzna chyba nie ma aż takiego oporu żeby zostawić kobietę z dzieckiem... w końcu równouprawnienie o_O ), mogłabym dać sobie rękę uciąć, że jakieś 60% jak nie więcej z użytkowników tego forum miało własny pokój tylko dla siebie jako dzieciak... Kawalerowi wyprawia się imprezę i jakie życzenia słyszy wtedy? A właściwie jakich nie słyszy, raczej przy takich okazjach mówi się, że wpadł jak przysłowiowa śliwka w kompot... nawet jadąc autobusem widzimy, że ludzie się odcinają od innych (dam sobie rękę uciąć, że jadąc autobusem miejskim lub tramwajem, o dowolnej porze dnia lub nocy, znajdziecie chociaż jedną osobę ze słuchawkami na uszach...)... A rozmawiać z obcymi? Czy czulibyście się całkiem bezpiecznie i otwarcie gdyby podszedł do was na ulicy jakiś zupełnie nieznany człowiek i powiedział: "Ale Pani jest piękna!" albo "Jesteś najprzystojniejszym facetem jakiego spotkałam w swoim życiu" ? Ja osobiście chyba zgubiłabym się w takiej sytuacji i pierwsza myśl jaką bym miała to: Ten człowiek chce mnie okraść... Zresztą kiedyś mnie coś takiego spotkało... później przez pół godziny oglądałam się przez ramię i sprawdzałam czy czasem nie idzie za mną i nie chce mi wyciąć nerki o_O

ot taka dygresja, którą chciałam się podzielić, a w sumie nie miałam gdzie :D

a wracając do pytań... Jest takie doświadczenie, które dzięki 36 pytaniom może spowodować, że dwoje ludzi sięw sobie zakocha :p wiec uważaj jakie pytania i ile ich zadajesz XD
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Larthienn

hahahahahahahahaha tym mnie rozwaliłaś :D
a wracając do pytań... Jest takie doświadczenie, które dzięki 36 pytaniom może spowodować, że dwoje ludzi sięw sobie zakocha :p wiec uważaj jakie pytania i ile ich zadajesz XD
Umieram ze śmiechu:D
Serio jest takie doświadczenie? Gdzie znaleźć pytania?:D W sumie nie wiem czy w takie coś wierzyć:D

A co do Twojej wypowiedzi - różnie ludzie reagują na obcych, jedni zagadają i dla nich to nie jest żaden problem, a z kolei inni zareagują podobnie jak Ty. To wszystko jest kwestią indywidualną :)
Racja, że teraz coraz więcej osób się izoluje, a słuchawki na uszach to najlepszy sposób jeśli się z nikim nie chce gadać i nie chce się zostać zaczepionym:)
 
Do góry