Larthienn

  • Rozpoczynający wątek Larthienn
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Larthienn

Pytania bardzo fajne, aż chciałoby się je zadać osobom, które męczę non stop jakimiś pytaniami (ofc nie mówię tu o prezentacjach na forum), ale bardzoej na zasadzie chęci większego poznania danych osób, niż na takiej w jakiej zostały opublikowane:D
CHoć ogólnie chyba nie wierzę w prawdziwość tego xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Chyba chodzi o to, że po zadaniu tych pytań i jednocześnie udzielania na nie odpowiedzi ludzie się przed sobą bardzo otwierają bardziej niż podczas każualowej rozmowy z gościem, który siedzi obok Ciebie w ławce na wykładzie :) jak tak blisko i szeroko się przed kimś otwierasz myślę, że chociaż dobra znajomość lub przyjaźń może z tego zakwitnąć :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Larthienn

mogłabym dać sobie rękę uciąć, że jakieś 60% jak nie więcej z użytkowników tego forum miało własny pokój tylko dla siebie jako dzieciak...

Brednie... Jest to nakaz ZSRE, ale 60% jest mocno przesadzone. W związku z tym zrobisz z siebie kalekę ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Larthienn

Nick jest imieniem mojej postaci, którą grałam dawno, dawno.... DAWNO.... temu w Tibię:p

gram na Zakrosie :)

W zamierzchłych czasach również grałam w Tibię :D Jaki największy poziom udało ci się osiągnąć?

proszę Cie wio :D mówisz i masz :)

http://natemat.pl/130293,opublikowa...zaboj-w-drugiej-osobie-czy-to-naprawde-dziala

i jeśli coś po angielsku rozumiesz to polecam sobie na Youtube poszukać Good Mythical Morning jak o tym wspominają :D

Oglądasz regularnie GMM? ;) Jeśli tak, to nie sądzisz, że ostatnio ich filmy przedstawiają trochę mniejszą jakość? Mam wrażenie, że za bardzo skupiają się na wyzwaniach zwiazanych z jedzeniem, ciekawostki o świecie są bardziej interesujące :)


Ostatnio mam tęgie rozkminy na temat rozwoju naszego społeczeństwa... wygląda na to, że ten "Postęp technologiczny" pcha nas - ludzi, w kierunku osamotnienia... nawet dzieci wychowuje się w samotności (samotne matki nie są niczym strasznym już, mężczyzna chyba nie ma aż takiego oporu żeby zostawić kobietę z dzieckiem... w końcu równouprawnienie o_O ), mogłabym dać sobie rękę uciąć, że jakieś 60% jak nie więcej z użytkowników tego forum miało własny pokój tylko dla siebie jako dzieciak... Kawalerowi wyprawia się imprezę i jakie życzenia słyszy wtedy? A właściwie jakich nie słyszy, raczej przy takich okazjach mówi się, że wpadł jak przysłowiowa śliwka w kompot... nawet jadąc autobusem widzimy, że ludzie się odcinają od innych (dam sobie rękę uciąć, że jadąc autobusem miejskim lub tramwajem, o dowolnej porze dnia lub nocy, znajdziecie chociaż jedną osobę ze słuchawkami na uszach...)... A rozmawiać z obcymi? Czy czulibyście się całkiem bezpiecznie i otwarcie gdyby podszedł do was na ulicy jakiś zupełnie nieznany człowiek i powiedział: "Ale Pani jest piękna!" albo "Jesteś najprzystojniejszym facetem jakiego spotkałam w swoim życiu" ? Ja osobiście chyba zgubiłabym się w takiej sytuacji i pierwsza myśl jaką bym miała to: Ten człowiek chce mnie okraść... Zresztą kiedyś mnie coś takiego spotkało... później przez pół godziny oglądałam się przez ramię i sprawdzałam czy czasem nie idzie za mną i nie chce mi wyciąć nerki o_O

Ciężko się nie zgodzić, ale z drugiej strony, czy jest to aż takie złe? Jeśli w autobusie nie założysz słuchawek, zazwyczaj musisz wysłuchiwać ludzi gadających między sobą lub przez telefon - ciężko się wtedy skupić, poczytać książkę, czy po prostu zrelaksować lub przespać :D

a wracając do pytań... Jest takie doświadczenie, które dzięki 36 pytaniom może spowodować, że dwoje ludzi sięw sobie zakocha :p wiec uważaj jakie pytania i ile ich zadajesz XD

Trzeba sobie potem głęboko popatrzeć w oczy, na forum ciężko byłoby to zrobić, wiec chyba jesteś bezpieczna :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Larthienn

Nick jest imieniem mojej postaci, którą grałam dawno, dawno.... DAWNO.... temu w Tibię:p

gram na Zakrosie :)

No proszę,około 5 lat temu też ostro giercowałem w Tibię,na Amerce miałem zacną postać.Knajcika na 190 lvl ;)
 
Do góry