Lato - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30330

Guest
Jakie wygrac, te restarty to nieogary totalne
nikim

panta przegrał server z podkulonym ogonem 2 msc temu, a dalej coś na forum pochlipuje XD
oj panta panta
Póki co nigdy nie będzie dobrym sojuszem, bo to zbiór marginesu społecznego, którzy robią na budowach.

A ty meefo, lepiej się nie wypowiadaj, bo twoje teorie i umiejętności są tak głupie i mierne że szkoda gadać.
Wygrasz świat tylko dlatego, bo nie ma na świecie lato normalnego sojuszu, nie oszukujemy się jest to świat jeden z gorszych jak nie najgorszych, przez takich jak ty na czele z byrdolem.

"Atakowanie na froncie wroga jest fejkowaniemm" - słowa meefo.

Btw. Będąc na froncie z tym śmiesznym sojuszem, jedynie co potrafili to fejkowac i pakować między fejki kolony, przecież to jest tak głupie, że aż strach spotkać TO na ulicy, bo do człowieczeństwa takie COŚ ma daleko.
Nie wiedziałem że na miano CZŁOWIEKA trzeba zasłużyć, ale jednak tak, na świecie lato jest takich wielu w sojuszu póki co.
 

DeletedUser32517

Guest
Margines społeczny może pracować gdzie tylko chce. Dałem przykład tylko.
Bardziej chodzi mi o to co siedzi w środku tych LUDZI??? nie wiem jak już to COS określać, wymieniłbys z nimi dwa zdania i tak samo byś pisał.
giphy.gif
 
sam kiedyś pisałeś, że trzeba rozróżnić grę od rl - jak widać sam masz z tym problemy :)
przez długi czas graliśmy jako underdogi, codziennie ktoś od nas rezygnował przez wasze fejki i nieczyste zagrania.
wtedy grało się wam świetnie i pisałeś masy co to nie ty XD teraz jak dostaliście to nagle Lato jest słabym światem i nie ma konkurencji.
gubisz się w każdym poście, podkreślę to kolejny raz, wiem, że sam w to nie wierzysz co piszesz dlatego nie emocjonuje się zbytnio, ale z chęcią zawsze wyjaśnię, jaka jest prawda
póki co to moim zdaniem bardzo dobry sojusz, przynajmniej główny człon, nie mam doświadczenia z grepolis, jest to mój 1 świat, ale naprawdę za część ekipy, która tu gra można iść w ogień.
Pokonaliśmy was bo jesteśmy lepiej zgrani i bardziej konsekwentni, wam się podobało jak graliśmy w 50 na waszą koalicję 300 osób, ale to był team ze słomy więc prędzej czy później musiał paść. Co chwilę słyszę jakieś oskarżenia o nieczystej grze, fejkach, braku umiejętności :) nie zapominaj kto takie działania rozpoczął, tylko że my je przetrzymaliśmy (tracąc po drodze dużo osób) a wy się rozpadliście jak domek z kart
o fejkach na świątynie już nie wspomnę, bo to wy to zaczęliście i wysyłaliście po 2k+ birem po 1 sztuce, a teraz jest o to płacz xD
panta już server wygrywał, ty już pisałeś że ostatnia szansa na przejście do was żeby wygrać i co? :D pozostało wam dalsze płakanie na forum, na co macie moją zgodę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem czy nazwałbym to tak brzydko i konsekwentnie... w końcu podbili raz Olimp a póki co nie dało rady odbić go z rana. Trzeciego dnia zmartwychwstali ? No niestety, też nie pomimo, że fejkowanie było. Także, przejęcie za 3 podejściem Olimpu wcale nie jest dobrym wynikiem, patrząc z punktu widzenia dobrych sojuszy (nie mówię tu o Restart).
 
uuuu groźby. Pewnie wyglądasz tak samo groźnie jak twoja gra w grepo wiec nie ma się czego bać

grozby są w sekcji "Nagidos- rozmowy o świecie" 1 strona, autor mitumitu XD

Nie wiem czy nazwałbym to tak brzydko i konsekwentnie... w końcu podbili raz Olimp a póki co nie dało rady odbić go z rana. Trzeciego dnia zmartwychwstali ? No niestety, też nie pomimo, że fejkowanie było. Także, przejęcie za 3 podejściem Olimpu wcale nie jest dobrym wynikiem, patrząc z punktu widzenia dobrych sojuszy (nie mówię tu o Restart).

olimp został podbity jak mnie duśka i byrdola nie było w domu ;) wszedłem na grepo następnego dnia o 12
 
Do góry