Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

dobra zapson idziem z tad do niego nic nie dociera tylko pokazuje rapki z gruzu , a jak nie cofa woja ja mu sam z 4 kolony ubiłem. konczymy temat ten typ tak ma jest najlepszy z najlepszych
 
no ale tu nie ma gruzu i placzących ludzi ktorzy nie są raczej z warstwy spolecznej innej niz proletariat xD jesli dla ciebie ten rapek=te z gruzu no to jest ciezko
jak ty jesteś conajwyżej z warstwy społecznej - pies, który się popisał wyjściem ze swojego sojuszu, graniu na bocie i zrobieniu 40 miast, wywalenie się na sojusz do którego uciekłeś. //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak ty jesteś conajwyżej z warstwy społecznej - pies, który się popisał wyjściem ze swojego sojuszu, graniu na bocie i zrobieniu 40 miast, wywalenie się na sojusz do którego uciekłeś. //ciach//
no ta no wywaliłem sie na was z 6 wioskami xd poprostu tak was to zabolało, że az wygraliscie swiat ktory wiekszosc czasu byl na korzysc vvv xd a ty przypadkiem nie pisales wszedzie, ze to twoj ostatni polski swiat? xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jak ty jesteś conajwyżej z warstwy społecznej - pies, który się popisał wyjściem ze swojego sojuszu, graniu na bocie i zrobieniu 40 miast, wywalenie się na sojusz do którego uciekłeś. //ciach//
czemu wy, klanowicze, wgl bronicie tych odklejusów z xyz? jakbyście tu grali przeciwko nim to by było to samo XD (smianie sie z odklejek itd nie mowie ze gruz)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry