Limit w sojuszu

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dlaczego limit na "NY" jest 100 a na "KSI" 200 członków??Na "NY" już mi będzie brakować miejsc:(
 

DeletedUser2739

Guest
Bo takie są ustawienia serwerów. I zapewniam że robienie masówek z swoich sojuszy to nie jest dobry pomysł, ale to tylko takie moje zdanie :D
 

DeletedUser

Guest
I zapewniam że robienie masówek z swoich sojuszy to nie jest dobry pomysł, ale to tylko takie moje zdanie :D
Dokładnie ale to właśnie potem następuje selekcja:) widać kto się rozwija kto się udziela,itp.Swoją drogą to przy najlepszej opcji to można mieć 5 wysp,po 20 graczy i budować tylko max 5 cudów niestety 2 pozostałe zostaną wielką tajemnicą:)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie ale to właśnie potem następuje selekcja:) widać kto się rozwija kto się udziela,itp.Swoją drogą to przy najlepszej opcji to można mieć 5 wysp,po 20 graczy i budować tylko max 5 cudów niestety 2 pozostałe zostaną wielką tajemnicą:)

Bez urazy ale chyba nie do końca wiesz o czym mówisz. Jakiej najlepszej opcji? Cuda można budować dopiero po 9 miesiącach. Średni gracz będzie miał w tym czasie jakieś 50 wioch. To jakie 5 wysp?
 

DeletedUser

Guest
Cuda można budować dopiero po 9 miesiącach. Średni gracz będzie miał w tym czasie jakieś 50 wioch. To jakie 5 wysp?

AAAA takiej informacji to nie miałem,to przepraszam ,kurcze to masa czasu i rzeczywiście dużo się zmieni do tego czasu w sojuszach,wiadomo nie każdy wytrzymuje próbę czasu:)))

ps.gdzie mogę poczytać o czasie o którym mówisz?
Pozdrawiam Piotrbielsko
 
Status
Zamknięty.
Do góry