Ludzie za premium

  • Rozpoczynający wątek Wojtixb
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Generalnie chodzi mi o to żeby było można kupować ludzi do gospodarstwa w premium. Np. za 50 sztuk złota kupić można 50 ludzi za 60 sztuk 60 ludzi itd.
Co Wy na to?
edit: Oczywiście wolę propozycję volveryin7 ale to by była taka dodatkowa opcja.
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie- za duża pomoc dla graczy z kp. mogę sobie kupić 12000 złota i mieć niepokonaną armię- większą niż pół sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
Wiem o tym :D
Ale mi się przed kompem nudzi to trza coś wymyślić, nie? :D:D:D
Masz rację dlatego można to zmniejszyć albo coś...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jest tu już nadto bonusów bojowych dla bogatszych graczy i jeśli komuś to nie wystarczy to sorry ale chyba nie do końca rozumie o co tu chodzi.
 

DeletedUser

Guest
jeśli wśród graczy byłby milioner to powodzenia w grze życzyłbym innym graczom którzy z nim konkurują:) oczywiście na nie:)
 

DeletedUser

Guest
teraz taki n00b za kasę zrobi się pr0, bo ma kasę na wojo... w FAQ psychozofa było napisane ile można mieć mieszkańców przy wiosce na maksa- teraz z 2000 coś tam można by było mieć 99999999... coś tam :)
 

DeletedUser

Guest
Również uważam na nie bo to bez sensu promuje graczy bogatszych...
Zabiera równe szanse wszystkim i gra staję się stronnicza...
 

DeletedUser

Guest
dobra koniec tego narzekania, i tak wiadomo, że się propozycja nie podoba
 

DeletedUser

Guest
Wiem o tym :D
Ale mi się przed kompem nudzi to trza coś wymyślić, nie? :D:D:D
Masz rację dlatego można to zmniejszyć albo coś...

Bez kitu,to zrób coś pożytecznego w domu,a nie tworzysz takie tematy. Jeden z głupszych pomysłów jaki czytałem. Tutaj mając premium i tak masz przewagę nad innym graczem bez premium,mało Ci?
Oczywiście na NIE
 

DeletedUser

Guest
Dobra, weź wyluzuj człowieku. Nie to nie i nie musisz mnie przy tym obrażać. Nawet zażartować nie można...
 

DeletedUser

Guest
Ja mam jeszcze bardziej genialny pomysł!!:D Polis i pkt. za złoto!! :p
 

DeletedUser

Guest
po co się obrażać? nie to nie, tak, to też ok ale nie ma potrzeby się kłócić
 

DeletedUser

Guest
A czy ja się kłócę? Czy kogoś obrażam? Napisałem że pomysł jest głupi,a nie Ty, czytaj ze zrozumieniem.
A jak chcesz sobie pożartować to jest tawerna od tego. Być może Ty się nudzisz,ale moderatorzy raczej mają zajęcie.
 

DeletedUser

Guest
Dobrze, może lepiej zakończmy tą dyskusję bo jeszcze przez przypadek padną niepotrzebne słowa.
 

DeletedUser

Guest
Przecież zabawa się dopiero rozkręca :p A pozatym nie tylko słowa, może zaraz jetj wkroczy z banowaniem :D a kurczak z dokładna argumentacją każdego argumentu :p (jak to ma w zwyczaju :D)
 

DeletedUser

Guest
Sie volveryin uczepiłeś tego Kurczaka jak rzep psiego ogona :D:D
Prawda jest taka że większość pomysłów jest, nie owijajmy w bawełne, głupia lub mocno niedopracowana.. więc nie dziwie sie na częste NIE w ankietach :p
 

DeletedUser

Guest
powiem krótko jestem na nie, im więcej bonusów premium tym wszystkie gry są do bani
Pozdro dla wszystkich popierających mnie:)
 

DeletedUser

Guest
powiem krótko jestem na nie, im więcej bonusów premium tym wszystkie gry są do bani
płacę więc wymagam. na pewno liczba opcji pomocniczych dostępnych w premium będzie rosła (podobnie z resztą liczba ułatwień w grze dla zwykłych graczy). ale na pewno nie będzie to tego typu opcja:)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na NIE. To bzdura i absolutny brak sensu. Jak kolega wyżej,jak trafi się gracz z kasą to wystarczy mu 10 miast i ma nieograniczoną flotę oraz wojsko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry