Małe zmieny w GREPOLIS

Czy chcecie, aby w naszym mieście w GREPOLIS chodzili ludzie?

  • Tak, bardzo interesujące

    Głosy: 25 54,3%
  • Nie, za dużo zamieszania

    Głosy: 21 45,7%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser4500

Guest
Witam serdecznie wszystkich obecnych na forum, chciałbym Wam wszystkim przedstawić moją propozycję dotyczącą Gry "GREPOLIS".
Gdy się logujemy do gry jest pokazane nasze miasto w menu "Podgląd miasta", czy zauważyliście, że nie ma tam żadnych mieszkańców? Moja propozycja jest taka, aby w Naszym dowolnym mieście chodzili jacyś ludzie ścieżkami do biblioteki, Senatu czy gdzieś indziej. Ja zauważyłem, że gdy wejdziemy w "Podgląd miasta" > "Agora" > "Kultura" i wybierzemy np. "Pochód triumfalny" to są jacyś ludzie w mieście ale są tylko w jednym miejscu!
Moja propozycja:
Zrobić tak, aby w mieście chodzili mieszkańcy

Pozdrawiam całą obsługę i użytkowników :)
 

DeletedUser

Guest
czemu nie, śmiesznie pewnie to będzie wyglądać-jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Również jestem na tak! Działałoby to lepiej na wyobraźnię. ^^
 

DeletedUser

Guest
nie jestem maniakiem podglądającym ludzików we wiosce, wiec ten obciążający serwer element jest jak dla mnie zbędny, malo tego może zlewac się z ludzikami pracującymi w senacie, akademii, koszarach, porcie itd.

ani tak, ani nie - jest mi to obojętne
 

DeletedUser

Guest
Na nie, limit transferu danych dla niektórych odbiorców internetu (blueconecty itp) a za każde ruchy wpadają kolejne KB przy 15 min to już jest trochę. A pozatym jest to zbędne...
 

DeletedUser4006

Guest
Równie dobrze mogę sobie włączyć program akwarium i oglądać rybki. Nie ma sensu robić zamieszania:)
 

DeletedUser

Guest
Równie dobrze mogę sobie włączyć program akwarium i oglądać rybki. Nie ma sensu robić zamieszania:)
dokładnie.
U mnie dość już zamula , jeszcze dodatkowy transfer potrzebny...
mam neta mobilnego , dajcie też takim pograć ;)
 

DeletedUser

Guest
na tak bendzie realistycznie a na razie te nasze miasta wyglądają jak miasta widmo.
 

DeletedUser

Guest
@Mateusz.7 wyobrażasz sobie że każdy ruch, każda animacja obciąża serwer ??
Takie coś jest dla mnie w ogóle zbędne i niepotrzebne a na dodatek serwer w godzinach szczytu będzie się muli jak cholera...
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Zmiana doprowadziłaby do częstszego i bardziej uciążliwego 'przycinania się' i 'mulenia' gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry