Maksymalny lup

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jaki jest maksymalny udzwig wojsk podczas ataku odpowiednio na wioske gracza i wioske komputera (przyjmujac, ze zadowolenie i nastroj wynosza po 100).
 

DeletedUser

Guest
6005 sztuk - tyle maksymalnie można wynieść z wioski rolniczej.
To ile wyniesiesz od zwykłego gracza zależy od wielkości jego magazynu i ilości surowców, które w nim przechowuje, nie wspominając że od ilości wojska które wyślesz.

Btw. nastrój i siła nie dotyczą miast graczy.
 

DeletedUser

Guest
Dzieki. A jeszcze jedno pyt. poki jestesmy w temacie. Mam 5 wiosek na tej samej wyspie. Czy nastroj wioski rolniczej jest liczony dla kazdej z nich z osobna, czy sumarycznie?
 

DeletedUser

Guest
łup z innej wyspy

Mam pytanie ,czy po badaniu łup moje wojska atakując innego gracza na innej wyspie przyniosą łup w ilości maksymalnej jaką udźwignie dana jednostka, czy też tylko tyle ile wynosi jej podstawowa wartość udźwigu?
Nie jestem pewny ale wydaje mi się że były to maksymalne ilości a obecnie przywożą mi tylko podstawową ilość i nie wiem dlaczego tak się dzieje.Badania nie anulowałem, mam też badanie -koje.Proszę o podpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Po ww. badaniu twoje wojska mają powiększoną pojemność łupu. Prawdopodobnie nie wracają pełni, gdyż twój sąsiad nie ma więcej surowców do splądrowania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry