[Omawiane] mam pytanie dotyczace targowiska

  • Rozpoczynający wątek chudym29
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.Mam pytanie dotyczace targowiska,jak chce kupic surowce za zloto ,to wyswietla mi sie komunikat ,ze mam za malo zlota,a zlota mam dosc duzo?Czy problem jest po Waszej stronie ,czy moze jest cos nie tak u mnie.Prosze o odpowiedz.Z gory dziekuje.
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

a kupiles zloto czy dostales ? wejdz na targ i tam obok czasu masz zloto handlowe i w koleczku literke i najedz kursorem i bedziesz wiedzial ze jedynie zloto uzyskane w wyniku platnosci mozesz uzywac czyli w skrocie musisz kupic zloto by nim handlowac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21321

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Ja nic na ten temat nie wiem, bo ja takiego problemu nie mam, ale jeżeli chcesz zadać pytanie to pisz tutaj

P.S jeżeli uważasz że to błąd to tutaj to zgłoś
 

DeletedUser

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Dziekuje za odpowiedz.Wiem o tym i zloto kupilem normalnie karta kredytowa.Ale caly czas wyswietla sie komunikat ,ze mam za malo zlota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Dziekuje za odpowiedz.Wiem o tym i zloto kupilem normalnie karta kredytowa.Ale caly czas wyswietla sie komunikat ,ze mam za malo zlota.


Gdzieś to było poruszane i jeśli dobrze pamiętam to złotem możesz kupować na targu dopiero po 42 dniach po zakupie tego złota czyli np kupiłeś 500 zł to musisz je trzymać przez te 42 dni :) a jeśli chcesz cos kupić za złotko to musisz doładowac kolejne 500 itd. :cool:

Jeśli jestem w błędzie to poprafcie :p
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Informacja o tym jest podawana tutaj. Opcja wymiany złota jest nowa i wprowadzono w niej pewne ograniczenia. Na chwilę obecną trudno odpowiedzieć na pytanie czy tak będzie już zawsze.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Zgodnie z podaną informacją w wyżej wskazanym miejscu opcja wymiany złota jest dostępna w zależności od metody płatności, a to z powodu, że niektóre transakcje można wycofać. W takim razie mam pytanie, czy przy płatności tradycyjnym przelewem, gdzie wycofanie zleconej i zrealizowanej transakcji nie jest możliwe opcja wymiany złota na targu działa od razu po otrzymaniu złota?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

chodzi o to że jak kupisz złoto nie możesz je od razu wydac na surowce bo niby możesz wycofac transakcje . Co jest wg mnie bzdurą bo niby skracac budynki można, kupowac pomocników też ale już wymienic nie można :)) dla mnie ta ściema ma inne podłoże ale ok niech i tak będzie

odpowiadając na pytanie: nie możesz wymieniec mimo że masz złotko bo musisz odczekac trochę czasu :))
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Nie wiem jakie teorie spiskowe wymyślił mój przedmówca i w sumie nie ważne (może ma rację, może nie). Opiszę jedną z możliwych sytuacji. Zakładamy fikcyjne konto i kupujemy tam dużo złota przy pomocy karty kredytowej. Transferujemy złoto do zaprzyjaźnionych kont, następnie wycofujemy płatność. Konto takie zostanie zablokowane jeśli płatność nie zostanie uregulowana, ale nie ma to znaczenia darmowe złoto juz trafiło tam gdzie miało.
Nie dysponujemy obecnie listą płatności, które dają natychmiastowy efekt, z tego co zauważyliśmy kupno złota poprzez sms-y zwiększa od razu ilości złota handlowego.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

W takim razie dobrze byłoby, jakby twórcy tej opcji poinformowali klientów (graczy kupujących złoto), jaka forma płatności daje efekt natychmiastowy. W końcu trudno przyjąć, że ktoś w grze kupuje złoto, aby skorzystac z niego za dwa miesiące.
Może nasz Team zwróciłby się o taka informację? Ludzie wydając pieniądze na rozrywkę raczej nie lubią czuć się olewani. Dlatego kelnerzy i organizatorzy imprez eventowych są sympatyczni i mili, a komornicy niekoniecznie:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Opiszę jedną z możliwych sytuacji. Zakładamy fikcyjne konto i kupujemy tam dużo złota przy pomocy karty kredytowej. Transferujemy złoto do zaprzyjaźnionych kont, następnie wycofujemy płatność. Konto takie zostanie zablokowane jeśli płatność nie zostanie uregulowana, ale nie ma to znaczenia darmowe złoto juz trafiło tam gdzie miało.

No tak bo dla was jest niedopuszczalnie to iż złoto trafi tam gdzie miało a mało istotny element jak problem z kontem który wpadnie na serwer narobi zamieszanie i potem zostanie zbanowane bo nie ma kasy na koncie :))

wiesz dla nas jest to też duży problem.

Dwa oszustwa ale tylko jedno dla was jest istotne
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

To konkludując, może kochany Team zasięgnie info u źródeł i poda jaka forma płatności powoduje jaki okres karencji w zakupie złota na targu?
np. karta kredytowa - 60 dni oczekiwania, sms - mozliwość wykorzystania od razu, itd.
To chyba nie jest trudne, bo na pewno w centrali jest takie info. A nam się przyda przy planowaniu zakupów.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Przekazaliśmy pytanie na ten temat do działu zajmującego się płatnościami, poinformujemy was, gdy dowiemy się które dokładnie płatności uniemożliwiają przez pewien czas wymianę złota.

Na ten moment możemy stwierdzić, że oprócz smsów złoto dostępne jest od razu w wypadku transakcji przez Przelewy24.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Fakt opóźnienia transferu monet z "ogólnego" do "surowcowego" jest logiczny i uargumentowany.

Dopiero teraz zwróciłem uwagę na coś innego... o wiele bardziej zabawnego... jak dla mnie...

Wiki Grepolis napisał:
Aby zachęcić do skorzystania z okazji zdobycia złota, oferty wymiany złotem będą wyszczególnione na górze targowiska. Mamy nadzieję, że dzięki temu nie umknie wam żadna korzystna oferta.

Czysta, lśniąca, nie zbrudzona niczym propaganda. Przypomina mi to czasy kiedy można było usłyszeć wypowiedzi zaczynające się od: "Obywatelki i obywatele. Wielki jest ciężar odpowiedzialności..."

Wiki Grepolis napisał:
Obecnie wymiana złota dostępna jest wyłącznie w polskiej wersji językowej oraz na Becie Grepolis: http://beta.grepolis.com

Mamy nadzieję, że wymiana złota będzie wkrótce dostępna na Twoim serwerze. Zamierzamy ją jednak najpierw dokładnie przetestować i ulepszyć, nie jesteśmy jeszcze pewni czy wprowadzenie jej na wszystkie światy będzie możliwe.

Ile to już minęło od czasu wprowadzenia? Dwa tygodnie?

Ale może się czepiam z rana... Kto wie.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Fakt opóźnienia transferu monet z "ogólnego" do "surowcowego" jest logiczny i uargumentowany.
I tu się z szanownym kolegą nie zgodzę - ten fakt nie jest ani logiczny ani uargumentowany. Ale ma jedną niewątpliwą cechę - opóźnienie to jest ustanowionym przez twórców gry faktem, co należy przyjąć do wiadomości.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: mam pytanie dotyczace targowiska

Fakt opóźnienia transferu monet z "ogólnego" do "surowcowego" jest logiczny i uargumentowany.

Dopiero teraz zwróciłem uwagę na coś innego... o wiele bardziej zabawnego... jak dla mnie...



Czysta, lśniąca, nie zbrudzona niczym propaganda. Przypomina mi to czasy kiedy można było usłyszeć wypowiedzi zaczynające się od: "Obywatelki i obywatele. Wielki jest ciężar odpowiedzialności..."



Ile to już minęło od czasu wprowadzenia? Dwa tygodnie?

Ale może się czepiam z rana... Kto wie.

W sprawie błędów na wiki zapraszamy >>tutaj<<.
 
Do góry